سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

رازهایی شگفت انگیز ازانیشتن!

دسته بندی: گوناگون | نویسنده : admin |

  

هشت موضوع شگفت انگیز از زندگی البرت انیشتن که شما هیچ گاه انها را نمی دانستید…


” برای خواندن ادامه متن ، روی ادامه کلیک کنید!!!”

.*.*.*.*.*.*.*


استفاده از کلیه مطالب و عکسهای سایت،فقط با ذکر نام سایت کوچولومجاز مییاشد


<<<برای خواندن چگونگی تبلیغات در سایت کوچولو اینجا کلیک کنید>>> 

.*.*.*.*.*.*.* سایت عاشقانه – تفریحی کوچولو .*.*.*.*.*.*.*بله همگی ما می دانیم که انیشتن این فرمول (۲mc=e) را کشف کرد.اما واقعیت ان است که چیزهای کمی در مورد زندگی خصوصی اش می دانیم خودتان را با این هشت مورد شگفت زده کنید!


 


1)او با سر بزرگ متولد شد.


وقتی انیشتن به دنیا امد خیلی چاق بود و سرش خیلی بزرگ تا ان جایی که مادر وی تصور می کرد فرزندش ناقص است اما بعد از چند ماه سر و بدن او به اندازه های طبیعی بازگشت.


 


2)حافظه اش به خوبی انچه تصور می شود نبود.


مطمئنا انیشتن توانسته کتاب های مملو از فرمول و قوانین را حفظ کند اما برای به یاد اوری چیزهای معمولی واقعا حافظه ی ضعیفی داشته است.او یکی از بدترین اشخاص در به یاد اوردن سالروز تولد عزیزان بود و عذر و بهانه اش برای این فراموش کاری مختص دانستن تاریخ تولد برای بچه های کوچک بود.


 


3)او از داستان های علمی-تخیلی متنفر بود.


انیشتن از داستان های تخیلی بیزار بود زیرا احساس می کرد انها باعث تغییر درک عامه مردم ازعلم می شوند و در عوض به انها توهم باطلی از چیزهایی که حقیقتا نمی توانند اتفاق بیفتند میدهد.


او می گفت:(من هرگز در مورد اینده فکر نمی کنم زیرا به زودی می اید.)


 


4)او در ازمون ورودی دانشگاه رد شد.


در سال ۱۸۹۵ در سن ۱۷ سالگی انیشتن که قطعا یکی از بزرگترین نوابغی است که تاکنون متولد شده در ازمون ورودی دانشگاه فدرال پلی تکنیک سوئیس رد شد.


در واقع او بخش علوم و ریاضیات را پشت سرگذاشت اما در بخش های باقی مانده مثل تاریخ و جغرافی رد شد.وقتی بعد ها از او در این رابطه سوال شد گفت:(انها بی نهایت کسل کننده بودند و او تمایلی برای پاسخ دادن به این سوالات را در خود احساس نمی کرد.)


 


5)علاقه ای به پوشیدن جوراب نداشت.


انیشتن در سنین جوانی یافته بود که شصت پا باعث ایجاد سوراخ در جوراب می شود.سپس تصمیم گرفت که دیگر جوراب به پا نکند و این عادت تا زمان مرگش ادامه داشت.


 


6-او فقط یک بار رانندگی کرد.


انیشتن برای رفتن به سخنرانی ها و تدریس در دانشگاه از راننده مورد اطمینان خود کمک می گرفت.راننده وی نه تنها ماشین او را هدایت می کرد بلکه همیشه در طول سخنرانی ها در میان شنوندگان حضور داشت.


یک روز انیشتن در حالی که در راه دانشگاه بود با صدای بلند در ماشین پرسید:چه کسی احساس خستگی می کند؟راننده اش پیشنهاد داد که انها جایشان را عوض کنند و او جای انیشتن سخنرانی کند چرا که انیشتن تنها در یک دانشگاه استاد بود و در دانشگاهی که سخنرانی داشت کسی او را نمی شناخت و طبعا نمی توانستند او را از راننده اصلی تشخیص دهند قبول کرد.اما کمی تردید در مورد اینکه اگر پس از سخنرانی سوالات سختی از وی بپرسند او چه میکند در درونش داشت.


به هر حال سخنرانی به نحوی عالی انجام شد ولی تصور انیشتن درست از اب درامد.دانشجویان در پایان سخنرانی شروع به مطرح کردن سوالات خود کردند.در این حین راننده باهوش گفت:سوالات به قدری ساده هستند که حتی راننده من نیز می تواند به انها پاسخ دهد.سپس انیشتن از میان حضار برخواست و به راحتی به سوالات پاسخ دادبه حدی که باعث شگفتی حضار شد.


 


7)الهام گر او یک قطب نما بود.


انیشتن در دوران نوجوانی یک قطب نما به عنوان هدیه تولد از پدرش دریافت کرده بود.وقتی او طرز کار قطب نما را مشاهده می نمود سعی می کرد طرز کار ان را درک کند.او بعد از انجام این کار بسیار شگفت زده شد.بنابراین تصمیم گرفت علت نیروهای مختلف در طبیعت را دذک کند.


 


8)راز نهفته در نبوغ او.


بعد از مرگ انیشتن در سال ۱۹۹۵ مغر او توسط توماس تولتزهاروی برای تحقیقات برداشته شد.هاروی تکه هایی از مغز انیشتن را برای دانشمندان مختلف در سراسر جهان فرستاد از این مطالعات دریافت می شود که مغز انیشتن در مقایسه با میانگین متوسط انسان ها مقدار بسیار زیادی سلولهای گلیال که مسئول ساخت اطلاعات هستند داشته است.همچنین مغز وی مقدار کمی چین خوردگی حقیقی موسئم به شیار سیلیسیوس داشته که این مسئله امکان ارتباط اسانتر سلولهای عصبی را با یکدیگر فراهم می سازد.


علاوه بر اینها مغز وی دارای تراکم و چگالی زیادی بوده و همین طور قطعه اهیانه پایینی توانایی همکاری بیشتری با بخش تجزیه و تحلیل ریاضیات را داشته است.

برچسب ها :


ارسال نظر