پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

آیا ” هیس…” نماینده اسکار می شود؟

دسته بندی: سينما و تلويزيون, معرفي فيلم | نویسنده : FARNAZ | بدون نظر

  

 ”علی سرتیپی” پخش کننده فیلم سینمایی “هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند” در خصوص ارائه فیلم در جهت ارزیابی و ارسال آن برای دریافت اسکار به خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران، گفت: فیلم سینمایی “هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند” گزینه خوبی برای اسکار است و برای ارائه فیلم به وزارت ارشاد و بنیاد سینمایی فارابی اقدام کردیم. 


وی افزود: در حال حاضر منتظر شورا در راستای ارائه فیلم برای اسکار هستیم که تاکنون نتیجه نهایی اعلام نشده است. 55jfkw7obwpersc7v0py.jpg

 

“سرتیپی” اظهار داشت: هر کشور حق پیشنهاد فقط یک فیلم را دارد که باید از سوی ارگان رسمی سینمایی آن کشور به آکادمی معرفی شود و باید دید این ارگان چه فیلمی را برای معرفی به آکادمی اسکار شایسته می‌دانند.
پخش کننده “هیس!دخترها فریاد نمی‌زنند” در خصوص نمایش فیلم در آمریکا و کانادا خاطر نشان کرد: نمایش “هیس!دخترها فریاد نمی زنند” از هفته آینده در آمریکا و کانادا به ترتیب در دو و یک سالن سینما شروع خواهد شد و همچنین در کشور مالزی و امارات متحده عربی نیز هر کدام در یک سالن سینمایی این فیلم را اکران خواهند کرد.

گفتنی است؛ فیلم “هیس!دخترها فریاد نمی زنند” به کارگردانی “پوران درخشنده” از نظر نگاه تماشاگران در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر برگزیده شد.

برچسب ها :


ارسال نظر