سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

مردی که در زندان میلیونر شد

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : FARNAZ |

  

استفان سلوین در سال ۲۰۰۵ به اتهام سرقت اتومبیل و رانندگی پس از مصرف مواد مخدر به زندان نیومکزیکو اعزام شد و حدود دو سال را در سلول انفرادی سپری کرد.
به نقل از NBC News ، استفان سلوین حدود دو سال را در سلول انفرادی سپری کرد و تحقیر های بی شماری را متحمل شد. در این مدت سلامت جسمی و روانی او به خطر افتاد.
استفان در مدت ۲۲ ماه به دلیل فقدان بهداشت سلول انفرادی دچار قارچ و زخم های پوستی شد. حتی موی سر و صورت او را زندانبان ها کوتاه نمی کردند. وضع روانی او مختل شده و سلامت جسمی اش از بین رفت.
پس از خروج از زندان ناحیه دونا آنا ایالت نیومکزیکو وکیل استفان شکایتی را بر ضد مقامات این زندان در دادگستری ایالتی طرح کرد.
دادگاه سیستم قضایی ناحیه دونا آنا را به پرداخت ۱۵٫۵ میلیون دلار غرامت به استفان محکوم کرد.
دادگاه ابتدا مبلغ ۲۲ میلیون دلار را به عنوان غرامت تعیین کرده بود اما سیستم قضایی ناحیه دونا آنا خواستار تجدیدنظر در این حکم شد.
سرانجام دو طرف به روی مبلغ ۱۵٫۵ میلیون دلار غرامت به توافق رسیدند.
مت کویت وکیل استفان سلوین در گفت و گو با شبکه NBC News گفت: « سلامت روانی موکل من کاملا مختل شده و او هنوز بهبود نیافته است. هیچ مبلغی نمی تواند سلامت او را بازگرداند. با این حال، وی می تواند با دریافت این غرامت خود را مداوا کرده و زندگی تازه ای را آغاز کند.»

برچسب ها :


ارسال نظر