سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

شیرخوارگان حسینی ۹۲

دسته بندی: عكس بچه | نویسنده : admin |

  

عکس های همایش شیرخوارگان حسینی  به منظور گرامیداشت یاد و خاطره حضرت علی اصغر (ع)

شیرخورگان حسینی 92 - برگرفته از سایت  کوچولو <www.kocholo.org>

یازدهمین همایش شیرخوارگان حسینی در حالی صبح امروز نخستین ماه محرم سال ۱۴۳۵ هجری در چهارمین روز از ماه عزای حسینی(جمعه ۱۷ آبان ماه) برگزار شد که مادران همراه با شیرخوارگان خود در بیش از ۲۳۰۰ نقطه از ایران و جهان حضور پیدا کردند تا در غم مادر علی اصغر(ع) بانو رباب(س) شریک شوند.

کودکان سبزپوش با پیشانی‌بند «یا صاحب الزمان» همان سربازان قیام آخر در حالی در دستان مادران خود در مصلای امام خمینی(ره) حضور داشتند که حزن و اندوه مجلس را دو چندان و مصیبت شهادت کوچکترین شهید کربلا را تازه کردند.

مراسم با مرثیه‌سرایی گروه محراب آغاز شد و صابر خراسانی در ذکر مصیبت شهادت شیرخواره کربلا آرزو می‌کرد که در کربلا باران می‌بارید تا مگر لبان این طفل حسین(ع) با آب تر شود.

بعد از آن ذاکران اهل بیت با نوای «یا علی اصغر حسین(ع)» به ذکر مصیبت پرداختند و مادران در حالی که شیرخوارگان خود را در دستان بلند کرده بودند، همراه با آه و ناله لبیک «یا صاحب‌الزمان» سر دادند و با قرائت نذرنامه‌ای فرزندشان را نذر قیام جهانی امام زمان(عج) کردند.
در پایان مراسم در حالی فریاد «یا حسین»‌ مادران فضای مصلی تهران را پر کرده بود، گهواره علی اصغر(ع) را مشایعت ‌کردند و بر سر و سینه خود می‌زدند و از خدای خویش می‌خواستند که کاش در کربلا بودند و فرزندانشان را در راه حسین هدیه می‌کردند.

بچه های کوچک، با دست ها و قلب هایی کوچک. همه آمده اند. کودکان آمده اند مادر علی اصغر(ع) را دلداری دهند و بگویند؛ اگر علی اصغر(ع) تشنه شهید شد، ما شیرخوارگان حسینی فدایی شما هستیم. به رسم هر سال، روز چهارم محرم، روز جهانی علی اصغر (ع)، گردهمایی شیرخوارگان حسینی در ۱۰۰۰ شهر و ۳۰ کشور جهان برگزار می شود.

لباس های تن کودکان، نماد لباس حضرت علی اصغر (ع) است. سربند یا زهرا (س)، یا حسین (ع)، فدایی علی اصغر (ع) و .. بر سر بچه های شیرخوار خودنمایی می کند. از در ورودی مصلی، می شود جمعیت را بهتر دید. مردم پیاده به سمت صحن اصلی شبستان حرکت می کنند. بیشتر کودکان حتی نمی توانند راه بروند.

معصومیت تنها چیزی است که در چهره آنها می توان دید. برخی مادران از دیدن این تعداد بچه شیرخوار شور خاصی پیدا کرده اند. خانمی که از شهریار برای همایش آمده می گوید: ‘ اولین بار است که در این مراسم شرکت می کنم. این همه بچه کوچک، واقعا آدم را تحت تأثیر قرار می دهد. بچه ام را آورده ام تا حسینی بار بیاید. ‘

در قسمت ورودی گهواره ای به یاد گهواره علی اصغر قرار دارد و بسیاری از مادرها به همراه فرزندان خود کنار این گهواره نمادین، عکس می گیرند. البته خیلی از حاضرین با دیدن این نماد، اشک در چشمانشان حلقه می زند.

روز جهانی علی اصغر‌(ع)، روزی برای تمام تاریخ است. این کودک خردسال اباعبدا… (ع) کاری کرده که بعد از صد‌ها سال، هنوز قلب های شیعه داغ‌دار مظلومیتش است.

برچسب ها :


ارسال نظر