سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

درباره بابا پنجعلی در پایتخت ۳ بیشتر بدانید

دسته بندی: اخبار داغ, سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ |

  
بازیگر سینما و تلویزیون با بیان این که نوروز امسال سری جدید مجموعه تلویزیونی پایتخت ۳پخش خواهد شد، گفت: دراین سریال شخصیت ˈبابا پنجعلیˈ به عنوان کسی که می خواهد گره ترافیک را حل کند، مطرح می شود.
علیرضا خمسه گفت: اگر خرد در هر جامعه ای حاکم باشد، جان و مال آن جامعه حفظ می شود و بدون تردید اگر خرد بر رفتار و گفتار ما حاکم باشد، زندگی سهل و ساده می شود.
وی اضافه کرد: خبرنگاران به عنوان جمعی دوست داشتنی، حرف های زیادی برای گفتن و کارهای زیادی برای انجام دادن دارند و معضل ترافیک بدون رسانه لاینحل باقی می ماند.
این بازیگر عرصه سینما و تئاتر با اشاره به این که گره کور ترافیک در ایران و در هیچ کجای جهان گشوده نمی شود، مگر با یک عزم ملی، ادامه داد: رسانه ها آینه تجلی ملت ها هستند و هنر وقتی در خدمت جامعه قرار گیرد، می تواند به حل مسائل و مشکلات جامعه کمک کند.
خمسه با بیان این که تا چند دهه پیش حتی در کشورهای اروپایی نیز موضوع ترافیک به عنوان یک معضل جدی مطرح بود، تصریح کرد: البته هنوز هم بسیاری از شهرهای پر جمعیت در سراسر جهان با این معضل دست و پنجه نرم می کنند.
وی با اشاره به این که در کشورهایی مانند فرانسه و ایتالیا، از قالب­های مختلف هنر برای حل مسائل و مشکلات جامعه همچون ترافیک استفاده می کنند، تاکید کرد: جای خالی هنر به ویژه هنر سینما و تلویزیون و به صورت عام رسانه ها در حل معضل ترافیک به عنوان موضوعی به ظاهر لاینحل، کاملا احساس می شود.
خمسه با بیان این که در کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه، دو محور آموزش و پژوهش به عنوان محورهای اصلی توسعه محسوب می­شوند، گفت: متاسفانه در کشو ما هنوز به این دو محور به صورت جدی توجه نشده و به عنوان نمونه در حل مسائل و مشکلات اجتماعی از جمله ترافیک به فعالیت های آموزشی و کارهای پژوهشی بیشتری نیاز داریم.
وی با تاکید بر این که نوروز امسال سری جدید سریال تلویزیونی پایتخت پخش خواهد شد، افزود: حتما به کارگردان و نویسنده این سریال پیشنهاد می دهم تا در پایتخت ۳، شخصیت «بابا پنجعلی» به عنوان کسی که می خواهد گره ترافیک را حل کند، مطرح شود و این نوید را می دهم که این سریال امسال بتواند در زمینه فرهنگ سازی ترافیک گام بر دارد.

 

برچسب ها :


ارسال نظر