سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

همسرانی که ذهن را میخوانند

دسته بندی: زناشويي | نویسنده : FARNAZ |

  
بعد از ازدواج بعضی از ما فکر می کنیم ، همسرمان باید ذهن خوانی بلد باشد و خیلی از حرف ها ، علایق ، دوست داشتن ها و نیازهای ما را از چشمانمان بخواند!
بعد از ازدواج بعضی از ما فکر می کنیم ، همسرمان باید ذهن خوانی بلد باشد و خیلی از حرف ها ، علایق ، دوست داشتن ها و نیازهای ما را از چشمانمان بخواند ! تعجب نکنید ، این جمله برای طنز و شوخی نبود بلکه واقعیتی است که اگر با دقت به زندگی خودتان نگاه کنید ، آنرا می بینید.
همسرم اصلا به من توجه ندارد، علایق مرا مسخره می کند و بسادگی از کنار چیزهایی که من دوست دارم می گذرد. احساس می کنم من برای او مهم نیستم، هر وقت می خواهد برای من هدیه‌ای بخرد، چیزی انتخاب می کند که خودش دوست دارد نه آنچه من دوست دارم. حتی ابراز علاقه او هم، به روشی است که من نمی‌پسندم.
خانم ها و آقایان تفاوت های اساسی در فیزیولوژی ، استعداد ، توانایی در حیطه های مختلف ،مسائل روحی و عاطفی و خلاصه در بسیاری از جنبه های زندگی دارند. این تفاوت ها از همان ماه های اول تولد آشکار می شود و در دوران بلوغ پر رنگ تر شده و همیشه همراه آنهاست. تفاوت هایی که دلیل بر برتری هیچ کدام نیست اما گاهی مساله ساز می شود.
آن هم زمانی است که هر کدام از زوجین بخواهد دنیای خودش را داشته باشد و سعی در شناخت دنیای دیگری نکند و بگذارد دنیای همسرش ناشناخته باقی بماند.
هیچ کس از بدو تولد نمی داند که روان شناسی جنس مخالفش چگونه است.آنها که زوج های موفقی هستند و با یکدیگر نزدیک می شوند یک خصوصیت بارز دارند و آن هم بیان چیزهایی است که می خواهند ، می اندیشند و در یک کلام گفتگوی اساسی در حیطه ی نیازهاست.البته مثل همیشه پیشنهاد ما به شما این است که این کار باید با ظرافت انجام شود وگرنه نتیجه اش معکوس خواهد بود.
اگر دوست دارید همسرتان روزهای خاص مثل سالگرد ازدواج را به یاد داشته باشد ، اگر دوست دارید گاهی از او هدیه رمانتیک مثل یک دسته گل دریافت کنید ، اگر دوست دارید گاهی پیامکی عاشقانه برای تان بزند ، اگر دوست دارید ، اگر دوست دارید ،اگر دوست دارید….همه انها را باید بیان کنید در غیر این صورت همسر شما نمی داند باید چه رفتاری در مقابل تان داشته باشد. به او حق بدهید . او مثل دوستان همجنس تان نیست که خواسته های مشترکی داشته باشید .باید دنیای تان را برای همسرتان تعریف کنید .
توقع اینکه او از همان ابتدا بداند در مقابل شما چگونه رفتار کند ، غیر معقول است .ممکن است بگویید بعد از ۱۰ سال زندگی مشترک که باید بداند! بله درست است اما در صورتی که شما در این ۱۰ سال برای کشف دنیای ناشناخته خود ، به او کمک کرده باشید .
یک نکته را فراموش نکنید :
وقتی دنیای خودتان را برای همسرتان شرح می دهید و خواسته های تان را با زبان مناسب بیان می کنید ، کمک می کنید تا او هم خودش را برای تان بدون هیچ سانسوری ، اکران کند . اگر این اتفاق بیافتد یعنی توانسته اید اعتماد او را جلب کنید و به دنیایش قدم بگذارید. این مرحله بسیار مهم است . با کمال دقت ، به او توجه کنید ، او را بفهمید و از شناخت احساسات او لذت ببرید. اگر چنین اتفاقی در زندگی تان بیافتد ، تفاوت های تان نه دلیلی برای دور شدن که بهانه ای برای با هم ماندن می شود.

 

برچسب ها :


ارسال نظر