پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

خوانندگان پاپ تا پایان سال در برج میلاد کنسرت نمی‌دهند

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : FARNAZ |

  

برج میلاد تهران تا پایان سال ۹۲ میزبان هیچ یک از خوانندگان پاپ کشور نخواهد بود. 

هر ساله پس از پایان ایام سوگواری محرم و صفر، بسیاری کنسرت‌ها از راه می‌رسند و هنرمندان عرصه موسیقی در یک ماراتن نفس‌گیر در سالن‌های مختلف شهر اجراهای خود را به روی صحنه می‌برند. 

از این میان خوانندگان پاپ بیشترین سهم را به خود اختصاص می‌دهند و خیلی از آنها با بیش از ۳ سانس کنسرت به استقبال مخاطبان‌شان می‌روند و این در حالی است که سالن همایش‌های برج میلاد تهران با گنجایش و ظرفیت بالایش بیش از سایر سالن‌ها میزبان خوانندگان پاپ است. 

اما به تازگی خبر رسیده که برج میلاد تهران به دلیل تعدد برنامه‌های فرهنگی این مجموعه قصد دارد تا پایان سال به استقبال هیچ یک از خوانندگان پاپ نرود و تمرکزش بر روی کنسرت‌های موسیقی اصیل و ملی ایران باشد. 

مدیر روابط عمومی برج میلاد تهران درباره دلایل این تصمیم توضیح داد: پس از ایام سوگواری، برج میلاد میزبان جشنواره‌های فیلم و موسیقی فجر خواهد بود و میان این ایام تا عید نوروز با محاسبات ایام وفات و…فقط حدود ۱۵ شب می‌توانیم در سالن همایش‌ها کنسرت داشته باشیم. 

جعفری ادامه داد: با این روزهای محدود و ممکن برای اجرای کنسرت، حدود ۸۰ درخواست داشته‌ایم که از این میان ۶۰ درخواست مربوط به موسیقی پاپ و از طرفی حدود ۲۰ درخواست برای کنسرت موسیقی سنتی است. بنابرین برای جلوگیری از سوء تفاهم‌ها و اجحاف نکردن در حق هیچ یک از هنرمندان تصمیم گرفتیم، سالن همایش‌ها را به گروه‌های موسیقی اصیل ایرانی اختصاص دهیم. 

وی افزود: همچنین می‌توانیم از این فرصت به نفع موسیقی اصیل ایرانی استفاده کنیم اما به امید خدا پس از عید نوروز میزبان همه هنرمندان این عرصه خواهیم بود.

برچسب ها :


ارسال نظر