پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

آغاز فیلمبرداری «آتش‌بس ۲» در تهران

دسته بندی: معرفي فيلم | نویسنده : FARNAZ |

  
دی ماه؛ آغاز فیلمبرداری «آتش‌بس ۲» در تهران

کارگردان «آتش‌بس‌۲» گفت: پیش‌تولید این فیلم را تا یک ماه دیگر به اتمام می‌رسانیم و احتمالاً از ابتدای دی ماه کار فیلمبرداری «آتش‌بس ۲» را در تهران شروع می‌کنیم.
تهمینه میلانی کارگردان «آتش بس ۲» در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم،‌ گفت: پیش ‌تولید این فیلم را پس از صدور پروانه ساخت از چند روز گذشته شروع کردیم و در حال حاضر انتخاب لوکیشن و صحنه‌های مورد نظر فیلم «آتش بس ۲» را انجام می‌دهد.
وی با بیان اینکه کار پیش‌تولید این فیلم تا یک ماه دیگر به طول می‌انجامد، افزود: احتمالا از ابتدای دی ماه کار فیلمبرداری «آتش‌بس ۲» را در تهران شروع کنیم.

میلانی اضافه کرد: در این فیلم بازیگران «آتش‌بس» حضور خواهند داشت و با همان بازیگران فیلمبرداری می‌شود.

«آتش بس ۲»، در ادامه فیلم آتش بس بوده ولی قصه متفاوتی دارد که قرار است با موضوع خوشبختی تولید شود. تا جوانان درک درستی از مفهوم خوشبختی در زندگی داشته باشند.

«آتش بس» داستان سایه مهندس آرشیتکت است که برای طلاق از همسرش یوسف که مهندس راه و ساختمان است ، نزد وکیل می‌رود اما تصادفا گذرش به مطب یک روان شناس می افتد و …

محمدرضا گلزار، مهناز افشار، آتیلا پسیانی، کیکاووس یاکیده، احمد مهران‌فر، نیلوفر خوش‌خلق، محبوبه بیات، زنده‌یاد نرسی گرگیا، محمد نیک‌بین، السا فیروزآذر، الناز فیروزآذر، حسن گل‌مهدی و امیر افتخار از بازیگران این فیلم بودند.

برچسب ها :


ارسال نظر