سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

نقش زن در واقعه کربلا حیاتی بود

دسته بندی: عارفانه | نویسنده : FARNAZ |

  

محمد امیرخانی در همایش « زینب، احیاگر امر به معروف و نهی از منکر » اظهار داشت: پدیده معروف و نهی از آغاز خلقت انسان و عدم سجده شیطان بر او آغاز شد.
وی با اشاره به اینکه پیامبران مامور امر به معروف بودند، ادامه داد: تمام تلاش این پیامبران برای دعوت افراد و قبیله خود به خیر برگزیده شده بودند.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر زنجان، امام علی (ع) را شهید راه امر به معروف خواند و اضافه کرد: این امام بزرگوار به دلیل دعوت مردم به عدالت به شهادت رسید.
امیرخانی، هدف نهضت امام حسین (ع) را اصلاح دین جدش اعلام و تصریح کرد: امام در آن وهله زمانی قیام برای احیای دین را بسیار مهم دانسته بودند.
این مسئول، نقش زن را در واقعه کربلا حیاتی عنوان کرد و بیان داشت: آنچه باعث حفظ ارزش‌های کربلا شد حضور اهل بیت در کاروان امام (ع) بود.
فرمانده سپاه ناحیه زنجان با تأکید بر اینکه دشمنان نمی‌توانستند تصور کنند حضور بانوان در جنگ چقدر تأثیرگذار است، عنوان کرد: حتی حضرت رقیه (س) که طفلی سه ساله بود توانست به عنوان یک پیام‌‌رسان عمل کنند.
امیرخانی با اشاره به شعار «هیهات من الذله» امام حسین (ع) ادامه داد: ذلت نهی است و باید از آن دوری کرد.
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر، فضای امروز را نگران‌کننده خواند و اظهار کرد: امروز در جامعه جای معروف و منکر تغییر یافته که این امری نگران‌کننده است.
وی با اشاره به وجود بعضی منکرات در عزاداری‌ها، تأکید کرد: معروفات در جامعه کنونی به درستی تببین نشده که این امر خطرناک است.
این مسئول، جامعه بدون امر به معروف را جامعه مرده دانست و ابراز داشت: از درون جامعه مرده بوی تعفن بلند می‌شود.

برچسب ها :


ارسال نظر