سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

یزد در ۲۴ ساعت گذشته ۷ بار لرزید

دسته بندی: اخبار جالب, حوادث | نویسنده : FARNAZ |

  

استان زلزله خیز یزد در طول ۲۴ ساعت گذشته شاهد بروز حداقل هفت زلزله کوچک و بزرگ بود

مدیرکل حوادث غیرمترقبه استانی گفت :یزد استانی زلزله خیز است و روزانه به طور متوسط پنج زلزله کوچک و بزرگ در آن به وقوع می‌پیوندد، در ۲۴ ساعت گذشته، هفت بار لرزید که عمده این زلزله‌ها در جنوب شرقی استان و در شهرستانهای بافق و بهاباد به وقوع پیوسته است.
زلزله نخست در طول ۲۴ ساعت گذشته، در ساعت ۱۳:۵۶ دیروز به قدرت ۲٫۱ ریشتر و در عمق ۱۱ کیلومتری زمین در منطقه بهاباد رخ داده است.
زلزله بعدی استان نیز در شهرستان بافق و در ساعت ۱۴:۴۲ رخ داد که قدرت این زلزله نیز دو ریشتر گزارش شده است و در عمق ۱۰ کیلومتری زمین رخ داده است.
اما زلزله بعدی این بار در ساعت ۱۶:۲۹ در شهرستان ابرکوه رخ داد که این زلزله ۱٫۹ ریشتر قدرت داشت و در عمق هشت کیلومتری زمین به وقوع پیوست.
عقدا نیز امروز شاهد زلزله‌ای ۱٫۴ ریشتری بود که این زلزله در ساعت ۵:۵۳ بامداد و در عمق ۱۴ کیلومتری زمین رخ داد.
دو زلزله دیگر نیز امروز به فاصله دو ساعت، در شهرستان بافق رخ داد به نحوی که هر دو زلزله، ۲٫۱ ریشتر قدرت داشت و زلزله اول در ساعت ۱۵:۵۸ در عمق ۱۵ کیلومتری و زلزله دوم در ساعت ۱۷:۱۶ در عمق ۱۴ کیلومتری زمین رخ داده است.

خوشبختانه هیچ یک از این زلزله‌ها خسارتی در بر نداشته و گزارشی از مناطق و کانون‌های زلزله در این زمینه به مدیریت بحران استان یزد گزارش نشده است.

برچسب ها :


ارسال نظر