پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

شگرد پسر جوان برای سوء استفاده از دختر شیرازی

دسته بندی: حوادث | نویسنده : FARNAZ |

  

سرهنگ گفت: در این پرونده که شخصی از طریق اینترنت و نرم افزار کاربردی گوشی تلفن همراه، عکس‌های دختری نوجوان (۱۷ ساله) را سرقت کرده و از این طریق با ایجاد ترس، تهدید و اذیت و آزار سعی می‌کند از او سو‌استفاده جنسی کند.

 وی با بیان اینکه تهدیدها و آزارهای متهم موجب بروز مشکلات عصبی برای دختر نوجوان می‌شود، تاکید کرد: این ارتباط در نهایت دختر نوجوان را به سمتی سوق می‌دهد که تصمیم به خودکشی می‌گیرد که خوشبختانه با درایت خانواده، از مرگ نجات پیدا می‌کند.

سرهنگ”حسینی” گفت: پس از ارجاع این پرونده به پلیس”فتا”، کارشناسان متهم را شناسایی کرده و با استفاده از ترفند‌های مهندسی پروفایل وی را هک و اطلاعات اولیه ای از او را استخراج کردند. وی افزود: در ادامه شواهدی از ارتباط متهم با اشخاص دیگری نیز در فضای مجازی شناسایی و با بدست آمدن ادله کافی از”نوید” که متهم این پرونده است کارآگاهان پلیس”فتا” استان فارس وی را دستگیر و تجهیزات دیجیتالی او را به منظور استخراج ادله دیگر در اثبات جرم به پلیس”فتا” منتقل کردند.

 رئیس پلیس”فتا” استان فارس گفت: در تحقیقات انجام شده از متهم مشخص شد وی از طریق مهندسی اجتماعی، اعتماد کاربران و همچنین شاکی را جلب و با ارسال تصاویر جعلی از خودش آنها را جهت ارسال عکس‌ها و اطلاعات شخصیشان ترغیب می‌کرده است.

سرهنگ”حسینی” ادامه داد: با مطرح شدن تقاضای ارسال تصاویر شخصی، شاکی که سن و سال کمی دارد و فریب خورده، تصاویر خود را برای وی ارسال و متهم بعد از دریافت این تصاویر سعی می‌کند از طریق ایجاد ترس از ارسال تصاویرش در فضای مجازی به نیت شوم خود دست یابد.

رئیس پلیس”فتا” استان فارس اظهار کرد: این پرونده که هم اکنون توسط کارشناسان این پلیس به نتیجه رسیده، جهت طی مراحل قضایی به دادسرا ارسال شده است.

سرهنگ”حسینی” هشدار داد: خانواده‌هایی که با فرزندانشان برخورد مناسبی ندارند باعث می‌شوند فرزندان از بیان مشکلات شخصی شان خودداری کرده و دچار مشکلات عصبی و در نهایت مشکلاتی ناخواسته شوند.

برچسب ها :


ارسال نظر