سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

قتل خواهر توسط برادر بخاطر مخالفت با ازدواج

دسته بندی: حوادث | نویسنده : FARNAZ |

  

کارآگاهان برادری را که بخاطر مخالفت با ازدواج خواهرش، وی را به قتل رسانده بود، دستگیر کردند.

 از طریق تیم پزشکی بیمارستان سینا در هفتم مهرماه امسال یک فقره “فوت مشکوک” به کلانتری ۱۰۹ بهارستان اعلام شد. با حضور مأموران کلانتری در محل و تحقیقات‌اولیه مشخص شد دختر ۲۲ ساله ساکن خیابان اول نیروی هوایی در ۲۱ شهریورماه و بنا بر اظهارات اعضای خانواده‌اش به علت لیزخوردن روی سرامیک و برخورد سر به زمین، به بیمارستان منتقل و نهایتا در هفتم مهرماه امسال فوت می‌کند که تیم پزشکی بیمارستان در همان آغاز اقدامات درمانی خود با آثار ضرب و جرح روی بدن متوفی برخورد می‌کند.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “فوت مشکوک” و به دستور قاضی قریشی‌زاده، بازپرس شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران، پرونده را برای انجام تحقیقات در اختیار اداره دهم پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت.

تحقیقات از سوی کارآگاهان اداره دهم در خصوص مرگ دخترجوان در شرایطی آغاز شد که اعضای خانواده متوفی با وجود اطلاع از اعلام نظریه تیم‌پزشکی در خصوص فوت مشکوک دختر جوان اصرار بر عدم طرح شکایت و بسته‌شدن پرونده در دادسرا و پلیس آگاهی را داشتند و همین موضوع فرضیه وقوع “جنایت خانوادگی” را در کارآگاهان قوت بخشید.

کارآگاهان اداره دهم پلیس‌آگاهی که در تحقیقات از اعضای خانواده متوفی با همان اظهارات مشابه در خصوص “برخورد سر به سرامیک حمام” روبرو بودند، به تحقیقات میدانی از محل سکونت متوفی و خانواده‌اش پرداخته و اطلاع پیدا کردند که از چند روز قبل از انتقال متوفی به بیمارستان چندین بار صدای درگیری میان اعضای خانواده و دختر جوان شنیده شده است.

با توجه به اطلاعات بدست آمده، کارآگاهان تحقیقات از اعضای خانواده متوفی را در دستور کار خود قرار داده و سرانجام با بهره‌گیری از برخی تناقضات بدست آمده از اظهارات آنها موفق به شناسایی یکی از برادران متوفی به عنوان عامل درگیری در ۲۱ شهریورماه امسال شدند.

برادر متوفی که چاره‌ای جز اعتراف نداشت، سرانجام در ۱۳ آذرماه امسال لب به اعتراف گشود و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: “از چندی پیش اطلاع پیدا کردیم که خواهرم قصد دارد با جوانی که مدتی با او آشنا شده ازدواج کند و به همین علت به تحقیقات از این جوان و خانواده‌اش پرداختیم و اطلاع پیدا کردیم که این شخص به دلایل مختلف نمی‌تواند موردی مناسب برای ازدواج خواهرمان باشد، با وجود بیان دلایل خود، خواهرم کماکان اصرار بر ازدواج با این جوان داشت تا اینکه در روز حادثه اعلام کرد خانه را ترک خواهد کرد و مشغول جمع‌کردن وسایلش شد و با اصرار خواهرم برای ترک خانه روبرو شدم، لحظه‌ای کنترل خود را از دست داده و او را مورد ضرب و شتم قرار دادم که ناگهان سر خواهرم به شدت با ستون داخل خانه برخورد کرد و به حالت بیهوش روی زمین افتاد و …. “.

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی‌زاده، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ، با اعلام این خبر گفت: “با توجه به اعترافات صریح متهم در خصوص ضرب و شتم منجر به مرگ مقتوله، قرار بازداشت موقت از سوی بازپرس صادره و متهم برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس‌آگاهی تهران‌بزرگ قرار گرفت”.

برچسب ها :


ارسال نظر