پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

بد‌ترین جا برای قرار دادن موبایل

دسته بندی: گوناگون | نویسنده : FARNAZ |

  

دوری دوست شماست
وقتی از تلفن همراه استفاده می‌کنید از طریق گوشی (Hands free) صحبت کنید یا اینکه از بلندگوی تلفن همراه استفاده کنید. در هر صورت سعی کنید گوشی تلفن را از بدنتان دور نگه دارید. دکتر دیویس می‌گوید: «برای هر یک میلیمترفاصله‌ای که بین شما و گوشی تلفن همراه وجود دارد تا ۱۵ درصد جذب امواج مایکروویو کاهش می‌یابد.» در خارج از شهر این مسأله دو برابر اهمیت می‌یابد چون گوشی شما برای دریافت سیگنال امواج بیشتری می‌فرستد.
جیب‌های خود را خالی کنید
جیب‌های شلوار یا پیراهن بد‌ترین محل برای گذاشتن گوشی تلفن همراه است. حتی وقتی در حال مکالمه نیستید باز هم گوشی شما این امواج را می‌فرستد و برعکس مغز که توسط جمجمه‌ای محکم حفاظت می‌شود، غدد جنسی کاملاً بی‌دفاع هستند. همیشه دفترچه‌های استفاده از تلفن همراه ذکر می‌کنند که هرگز گوشی را نزدیک به بدن قرار ندهید اما معمولاً افراد این دفترچه را با دقت مطالعه نمی‌کنند. بهتر است از کیف کمری استفاده کنید؛ اگر خوشتان نمی‌آید از کوله پشتی یا کیف دستی استفاده کنید که مناسب‌تر هم هستند.
امواج مضر در اتاق خواب
هرگز تلفن بی‌سیم یا فرستندهٔ اینترنت را داخل اتاق خواب نصب نکنید. سایر وسایل بی‌سیم هم مثل تلفن همراه امواج مایکروویو پخش می‌کنند، و تلفن بی‌سیم یا فرستندهٔ اینترنت از تلفن همراه امواج بیشتری می‌فرستند. بنابراین بهتر است این دستگاه‌ها را در جایی که معمولاً یک سوم وقت خود را در آن می‌گذرانید قرار ندهید.

برچسب ها :


ارسال نظر