سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

اماکن خصوصی دختران ،ورود آقایان ممنوع

دسته بندی: گوناگون | نویسنده : FARNAZ |

  

اصلا جایی هست که فقط و فقط مال دختران باشد؟ این سئوالی است که در یک جمع کاملا دخترانه مطرح میکنم. دخترها هر کدام روی یک صندلی از یک کافه نه چندان بزرگ نشسته اند و چای و یا آبمیوه شان را می نوشند. کسی انگار خیلی به موضوع علاقمند نیست.یکی از دخترها با خنده از انتهای میز آرام می گوید:«فکر کنم زایشگاه!» همه می خندند و بحث به شوخی بدل می شود. اما همین یک جمله کافی است تا همه دخترانی که سر میز نشسته اند به این فکر بیافتند که اصلا لزومی دارد جایی فقط و فقط مال دختران باشد یا نه. اصلا این اماکن خصوصی دخترانه چقدر می شود دوست داشتنی باشد؟
دانشگاه الزهرا
منیره دانشجوی دانشگاه الزهرا در تهران است که گویا تنها دانشگاه دخترانه ایران است. او در دانشگاه الزهرا ادبیات فارسی می خواند و خیلی هم دانشگاه و محیطش را دوست دارد. منیره در تمام فعالیت های اجتماعی شرکت می¬کند و اتفاقا موافق مختلط بودن فضای دانشگاه هم هست. اما می گوید:«فضای زیبای دانشگاه الزهرا و آرامشی که در آن موج می زند، فقط به خاطر فضای دخترانه آن نیست. من دانشگاهم را دوست دارم چون در جامعه ای زندگی می کنیم که انگار همه چیز فقط و فقط مردانه است، حس اینکه یک دانشگاه دخترانه هم هست احساس خوبی به آدم می دهد. بر خلاف مراکز دیگر که تا اسم دختران می آید بسیار کم امکانات می شود، دانشگاه الزهرا همه چیز دارد. هم یک حیاط بزرگ و دلنشین که گوشه ده ونک جاخوش کرده، هم یک رستوران سنتی به اسم ترمه که البته ورود به آن برای عموم آزاد است و هم کلی دختر که همه با هر عقیده و اعتقادی در آنجا دختران سبک بالی می شوند که درس می خوانند و دوست دارند آدم های مفیدی باشند.
پارک مادران
همه جمعی که در این کافه نشسته اند یک حداقل یک بار رفتن به «پارک مادران» را تجربه کرده اند.بوستان «بهشت مادران» اولین و تنها پارک اختصاصی بانوان در تهران است که بعد از کلی گاردهای مثبت و منفی که به خاطر تاسیسش ایجاد شد، به نظر می رسد که اتفاق خوبی باشد.
در سیدخندان، ابتدا خیابان جلفا، انگار پایت را در شهر زنان می گذاری. پارکی که در بخشی از آن زنان حق دارند به راحتی گردش کنند، بدون آنکه نگران منتشر شدن عکس یا فیلمی از خودشان باشند. بیایید کمی خوش بین تر به قضیه نگاه کنیم. چه اشکالی دارد که باغ زیبایی در وسط شهر باشد که دختران با فراغ بال در آن بدوند، آفتاب بگیرند، بلند و بی هوا بخندند و زندگی را به طریقه زیباتری هم تجربه کنند؟بوستان بهشت مادران این امکان را فراهم می کند که گاهی یک گروه کاملا زنانه و یا دخترانه دور هم جمع شوند و با هم در هیاهوی درختان گم شوند و نگران هیچ اتفاق بدی هم نباشند. فکرش را بکن! یک دختر جوان با لباس راحت می تواند در سرتاسر بوستان بهشت مادران دوچرخه سواری کند!
وقتی وارد پارک میشوی، می بینی که درختان بلند حصار طبیعی و امنی را برای حضور زنان فراهم کرده اند. ابتدای ورودم کمی متعجب می شوی خانم ها در گروه ها و دسته ها به ورزش می پردازند.
عده ای بدمینتون بازی می کنند، بعضی هم ایروبیک، بعضی والیبال، خلاصه هر کسی به کاری مشغول است. عده ای در هوای آزاد دراز کشیده اند و چرت می زنند. بعضی از خانم ها هم بساط دیگ و قابلمه شان به راه است و برای دخترانشان که مشغول بازی اند غذا درست می کنند، انگار نه انگار که آمده اند تفریح کنند. فقط آشپزخانه خانه شان را به پارک منتقل کرده اند.
پاستا چهارمیز
البته اینجا خیلی هم دخترانه نیست، اما نمی شود فضای زنانه اش را از یاد برد.
«رضوانه» یکی از بهترین کافه چی های ایران است. اولین بار که او را دیدم کاری کرد که چند سالی مشتری ثابت کافه ای بشوم که خودش آن جا را ترک کرده بود. رضوانه کارش را بلد است، حواسش به شماست اما مواظب تان نیست، به موقع می آید، به موقع می رود و همیشه گشاده رو است. با سواد و اهل کتاب و سینما است و می توانید اگر حوصله داشتید، و اوهم بی کار بود، چند دقیقه ای را در این زمینه ها با او گپ بزنید. دست پخت بسیار خوبی دارد و قهوه ساز خوبی است و… من به شخصیت این کافه چی از صد امتیاز، صد می دهم. شاید دلیل اینکه پاتوق خیلی از دختران شهر همین «پاستا چهار میز» خودمان است، خود شخصیت صاحب کافه، یعنی رضوانه باشد. رفتار رضوانه و مشتری های آن فضای زنانه ای را در چهارراه کالج برای دختران فراهم آورده که یک بار امتحان کردنش خالی از لطف نیست.
کافه النا
در خیابان فرشته، یک کافه جمع و جور به اسم «النا» به تازگی تاسیس شده که جلوی درش تابلوی «ورود آقایان ممنوع» خودنمایی می کند. النا صاحب کافه به همراه خواهرش ریتا این کافه را راه انداخته اند و در آن فقط نوشیدنی های خنک سرو می کند. در فضای این کافه دخترانه که با پرده های بسیار ضخیم مستتر شده می توانید راحت باشید.
به این فهرست اضافه کنید کیف و کفش گاندی در خیابان گاندی را که پر است از زنان و دختران کارمند و مانتو فروشی ها و مراکز خرید زنانه…

 

برچسب ها :


ارسال نظر