پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

«فامیل دور» زخمی شد!

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ |

  

/ «فامیل دور» نام عروسکی است که در سری مجموعه‌های تلویزیونی کلاه قرمزی ۹۰، کلاه قرمزی ۹۱ و کلاه قرمزی ۹۲ حضور داشته است. این عروسک به سرعت توانست با مخاطبان و علاقه مندان مجموعه‌های کلاه قرمزی ارتباط برقرار کند.
«فامیل دور» نام عروسکی است که در سری مجموعه‌های تلویزیونی کلاه قرمزی ۹۰، کلاه قرمزی ۹۱ و کلاه قرمزی ۹۲ حضور داشته است.
این عروسک به سرعت توانست با مخاطبان و علاقه مندان مجموعه‌های کلاه قرمزی ارتباط برقرار کند، به طوریکه به یکی از پرطرفدارترین شخصیت‌های این مجموعه تبدیل شد. رامبد جوان در مصاحبه ای «فامیل دور» را یک اسطوره خوانده و گفته: «فامیل دور» به نظر من یکی از اتفاقات بزرگ نمایش مملکتی است. خلق این کاراکتر کار هرکسی نیست.
عروسک گردانی این عروسک را محمد لقمانیان بر عهده داشته است. او درتازه ترین مصاحبه خود با «فرهیختگان» از زخمی شدن فامیل دور خبر داده است.
لقمانیان گفته که متاسفانه «فامیل دور» زخمی شده و خانم مرضیه محبوب و دیگر عروسکسازها مشغول تعمیر «فامیل دور» هستند. او ادامه داده: اسفنج عروسک کهنه شده. با توجه به اینکه عروسکها بسیار حساس هستند باید پس از گذشت سه سال هز ساختشان تعمیر شوند. نیاز به عروسک جدید و تازه نفس داریم کمی نگرانم که «فامیل دور» همان فامیل همیشگی باشد. نگران اندامش هستم به ویژه دهنش!امیدوارم مکانیسم او حفظ شود تا من همچنان با او احساس راحتی کنم

برچسب ها :


ارسال نظر