پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

نمی‌خواستم دخترانم در پایتخت ۳ باشند

دسته بندی: اخبار داغ, سينما و تلويزيون | نویسنده : NaZaniiin |

  

نمی‌خواستم دخترانم در پایتخت ۳ باشند

نسرین جلیلی مادر “نیکا و سارا فرقانی” که نقش فرزندان نقی سریال “پایتخت” را بازی می‌کنند، بیان کرد: امیدوارم سارا و نیکا با بازی در سریال “پایتخت” که در خارج از کشور هم بیننده های زیادی دارد سفیر هنری باشند و از طریق این سریال فرهنگ و خانواده ایرانی را به زیبایی به مردم دیگر کشورها معرفی کنند.
وی افزود: مایل نبودم بچه ها در سری سوم این سریال بازی کنند و به خانم غفوری(تهیه کننده) هم اعلام کرده بودم اما اصرار خود بچه ها باعث شد بار دیگر با گروه همراه شویم.
جلیلی با اشاره به علاقمندی بچه‌ها برای همراهی با “پایتخت ۳″ هم گفت: اتفاق جالبی که در کنار سریال “پایتخت ۱″ افتاد این بود که صمیمت واقعی بین اعضای سازنده سریال برقرار شد و بچه ها با تمام عوامل و بازیگرها ارتباط خوب و صمیمی داشتند و من هم دلم نیامد بچه‌ها با این تیم همراه نشوند بخصوص اینکه سریالی است که خودم هم آن را دوست دارم.
مادر سارا و نیکا درباره تمایلش برای بازیگری دخترانش در فیلم یا سریالهای دیگر هم گفت: فعلا نمی‌خواهم بچه‌ها بازیگر شوند زیرا الان در مرحله ای هستند که باید درس بخوانند و بازی در “پایتخت” برایشان کافی است.
وی درباره اینکه اگر “پایتخت ۴″ ساخته شود سارا و نیکا هم در آن حضور خواهند داشت یا خیر گفت: احتمالا بله.
وی همچنین از استقبال خوب ایرانیان خارج از کشور از سریالهای ایرانی خبرداد و گفت: نه تنها “پایتخت”، بلکه سریال های ایرانی در کشورهای دیگر از جمله سوئد که محل زندگی ماست، طرفداران زیادی دارد.
جلیلی گفت: من با سریال های “شاهگوش” و “قلب یخی” در سوئد آشنا شدم و نکته جالب اینکه در مدرسه سارا و نیکا که از کشورهای دیگر هم از جمله ایران بچه ها مشغول به تحصیل هستند دیدم که زنگ تفریح سریال “پایتخت” را پخش می کردند.

برچسب ها :


ارسال نظر