پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

محسن تنابنده: دیگر کشتی نمی‏گیرم حتی برای نمایش!

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ |

  

محسن تنابنده در مراسم تقدیر از عوامل سریال پایتخت ۳ خبرگزاری فارس:بازیگر نقش «نقی معمولی» در سریال پایتخت ۳ گفت: با آسیب‏هایی که به بدنم در سکانس‏های کشتی وارد شد، دیگر هرگز کشتی حتی برای نمایش دادن نمی‏گیرم.
محسن تنابنده در حاشیه برگزاری مراسم تقدیر از برترین‌های اجرای طرح مسیر سبز- ساحل پاک در شهرستان دماوند در گفت‏وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در شرق استان تهران به سکانس مسابقات کشتی و مربی تیم ملی کشتی در سریال نوروزی پایتخت ۳ اشاره کرد و افزود: بهرام مشتاقی یکی از قهرمانان کشتی است.
وی با اشاره به اینکه مشتاقی سرپرست تیم ملی کشتی فرنگی است، اظهار کرد: در قسمت‏های مربوط به کشتی این سریال، بدن من زخمی و آسیب‏هایی به آن وارد شد.
بازیگر نقش «نقی معمولی» در سریال نوروزی پایتخت ۳ تصریح کرد: با آسیب‏هایی که به بدن من وارد شد، دیگر هرگز کشتی حتی برای نمایش دادن نمی‏گیرم.
تنابنده کشتی را ورزش سختی دانست و گفت: من برای ایفای نقش حدود ۱۱ کیلو وزن کم کردم و در یک روز سه کشتی گرفتم.
این بازیگر با بیان اینکه مربی‏های کشتی با من خوب تمرین کرده بودند، اظهار داشت: در بعضی از قسمت‏ها با وجود برنامه‏ای که با حریف خودم گذاشته بودم، فن‏هایی خارج از برنامه پیاده می‏کردم.
تنابنده با بیان اینکه امیدواریم که همه این سریال را دیده و از آن لذت برده باشند، گفت: به خاطر حرمت کشتی‏گیران و احترام به جامعه کشتی خیلی تلاش کردم تا روی بدنم کار کنم و بتوانم از لحاظ فنی برای مردم باورپذیرتر باشم.
وی با بیان اینکه در بازیگری ورزش کردن الزامی است، افزود: این ورزش عمدتا به معنای ورزش حرفه‏ای و قهرمانی نیست؛ بلکه داشتن آمادگی و انعطاف‏پذیر بودن برای ایفای نقش است.

برچسب ها :


ارسال نظر