پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

واکنش شاهرخ‌شاهی به خبر گنجشک‌خوری

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ |

  

 نیما شاهرخ‌شاهی در واکنش به انتشار عکسی از او و اتهام خوردن گنجشک با رد آن گفت: خود من جزو انجمن حمایت از حیوانات هستم و هیچ علاقه‌ای به شکار ندارم، ضمن اینکه در عمرم حتی یک مورچه را هم نکشته‌ام. 
این بازیگر که چندی پیش عکسی از او در سایت‌های مختلف با عنوان خوردن گنجشک منتشر شد‌، با رد آن اظهار کرد: چندی پیش چهار عکس از زمان و مکان‌های متفاوتی توسط سحر قریشی در صفحه ایستاگرامش گذاشته شد که به سرعت آن عکس‌ها مبنای شایعات و اتهاماتی پیرامون کشتن و خوردن گنجشک توسط ما شد. درحالی که در خود عکس هم مشخص است جوجه کباب به سیخ کشیده شده است. 
وی افزود: متاسفانه یکی از شبکه‌های ماهواره‌ای به این موضوع دامن زد و اعلام کرد که ما به شکار رفتیم و در نهایت چنین شایعاتی پیش آمد و متاسفانه نشریات ما هم به آن دامن زدند. چطور می‌شود منبع خبر ما یک شبکه ماهواره‌ای می‌شود و ما به آن استناد می‌کنیم؟ و متاسفم از اینکه چنین خبرهای نادرستی به سرعت پخش می‌شود. 
این بازیگر با بیان اینکه کل این ماجرا را تکذیب می‌کنم خاطرنشان کرد: برای کسانی که برای هنرمندان چنین شایعاتی می‌سازند و آنها را آزرده خاطر می‌کنند، واقعا متاسفم و در صورت تکرار قطعا پیگیری قضایی خواهم کرد

برچسب ها :


ارسال نظر