سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

تعیین مهریه پسر ش شرور

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : admin |

  

-پسر شروری که به دختر جوانی علاقه مند شده بود او را ربود و به عقد خود درآورد و قلبش را به عنوان مهریه دختر جوان تعیین کرد…


برای خواندن ادامه خبر روی ادامه کلیک کنید 


 

اعتماد-پسر شروری که به دختر جوانی علاقه مند شده بود او را ربود و به عقد خود درآورد و قلبش را به عنوان مهریه دختر جوان تعیین کرد.
به گزارش خبرنگار ما ۸ ماه قبل یکی از مردان ثروتمند ماهدشت کرج به پلیس مراجعه کرد و گفت؛ پسر جوانی به نام هاشم دخترم را ربوده. او جوان شروری است و چندین بار به خواستگاری دختر من آمده بود اما به ازدواج آنها راضی نشدم، تا اینکه دخترم به صورت ناگهانی گم شد، ما هر جایی که امکان داشت دنبالش گشتیم اما پیدایش نکردیم، تا اینکه هاشم تماس گرفت و گفت دخترم را دزدیده است. در حالی که تحقیقات پلیس برای پیدا کردن دختر جوان آغاز شده بود، مرد شاکی دوباره نزد ماموران مراجعه کرد و گفت هاشم دخترم را به عقد خودش درآورده است و قلبش را هم مهریه او کرده بنابراین دیگر هیچ شکایتی از او ندارم. با توجه به اینکه هاشم دختر جوان را به عقد خودش درآورده بود پلیس این پرونده را مختومه کرد تا اینکه ماموران با خبر شدند، هاشم در محل با قداره کشی و عربده کشی امنیت ماهدشت را به خطر انداخته است، اما زمانی که متوجه شد پلیس به دنبال اوست پا به فرار گذاشت.

این در حالی بود که همدستان هاشم مرتب به او خبر می دادند که پلیس کجا به دنبال او می گردد و به این ترتیب او را فراری می دادند. در این میان تحقیقات نامحسوس پلیس نشان داد، هاشم نه تنها اقدام به شرارت می کند بلکه خانه فساد نیز تشکیل داده است.


پلیس در شاخه دیگری از تحقیقات دریافت در خانه فسادی که هاشم تشکیل داده است، دختران فراری زندگی می کنند که همگی توسط این شرور از روستاهای اطراف شهرستان کرج به آنجا منتقل شده اند و آنها دختران نوجوانی هستند که به دلیل شرایط بد خانواده از خانه فرار کرده اند و هاشم آنها را اغفال کرده و با کشاندن به خانه فساد آنان را مورد سوءاستفاده قرار می دهد.


بنابراین پرونده به پلیس امنیت شهرستان کرج سپرده و بررسی های اطلاعاتی روی پرونده هاشم آغاز شد. پلیس امنیت متوجه شد جرایم هاشم فقط به شرارت، آدم ربایی و تشکیل خانه فساد محدود نمی شود بلکه او به توزیع مواد مخدر در سطح شهر نیز می پردازد. اما هاشم همچنان فراری بود تا اینکه پلیس در روز چهارشنبه سوری سال گذشته متوجه شد اشرار منطقه ماهدشت به سردستگی هاشم به چند نفر از ماموران کلانتری حمله کرده اند.


با توجه به حساسیت پرونده سرهنگ بزمون فرمانده انتظامی شهرستان کرج هدایت عملیات را برعهده گرفت و بالاخره ماموران موفق شدند این شرور سابقه دار را در یک قنادی دستگیر کنند. پلیس همچنین در بازرسی از محل زندگی هاشم موفق شد مقداری سلاح، مهمات و چندین قمه و چاقو کشف کند.


بنابراین گزارش تحقیقات بازپرس پرونده در خصوص شرارت های این جوان همچنان ادامه دارد.


 


برگرفته از سایت نیک صالحی

برچسب ها :


ارسال نظر