پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

ماجرای جالب ازدواج پدر و مادر بهنوش بختیاری

دسته بندی: اخبار داغ, سينما و تلويزيون | نویسنده : NaZaniiin |

  

پدر و مادر بهنوش حکایت جالبی دارند، پدر ۱۴ سال از مادر، بزرگ‌تر است،

زمانی که عاشق مادر بهنوش شد، اشرف خانوم، تنها ۱۳ سال سن داشت،… او را در محله عمویش دیده بود و با اصرار، «زن عمو» را به خواستگاری‌اش فرستاد، چند بار رفت و رفت تا سرانجام با ترفندی، «بله» را از مادر بهنوش گرفت.

اشرف‌السادات نقیب؛ مادر بهنوش بختیاری می‌گوید: «من در سال ۱۳۳۲ به دنیا آمدم، علیرغم سن کم در سال ۱۳۴۶ ازدواج کردم، بهرام (متولد ۱۳۱۸)  به خواستگاری‌ام آمد، من هم بچه بودم، نمی‌دانستم، «بله» گفتم!! (می‌خندد) منزل ما در بازارچه شاپور بود، بابام تهرونی و مادرم از اهالی قم…» از ایشان می‌پرسیم که چطور شد که در این سن و سال کم ازدواج کردید که گفت: عموی بهرام در کوچه ما زندگی می‌کرد، آن زمان مکه رفتن و آمدن تشریفات زیادی داشت، یکی از اهالی از مکه آمده بود – سال ۴۵ بود – من هم به همراه خانواده آمدم سر کوچه، گویا اونجا بهرام منو دید و پسندید،

فردای همان روز زن‌عمویش به خانه ما آمد، مادرم گفت: اشرف، بچه است… چند باری هم اومدند (در این حین پدر بهنوش بختیاری زیرچشمی همسرش را نگاه می‌کند)… همزمان دو تا خواستگار دیگر هم برایم آمدند.  زن عموی بهرام دوباره اومد در خانه و گفت: بیا زن بهرام شو، بهرام رفته برات دو تا النگو خریده!(می‌خندد)… گول دو تا النگو را خوردم و شدم زن بهرام… و الان ۴۲ سال است که با هم زندگی می‌کنیم و ثمره این ازدواج چهار فرزند است، بهناز (دختر بزرگم)، دو پسرم بهزاد و بهروز و بهنوش ته‌تغاری‌ام که به ترتیب در سال‌های ۴۷، ۴۸، ۵۲ و ۵۴ به دنیا آمدند.

بهناز خواهر بهنوش

بهنوش بختیاری (متولد ۱۳۵۴ در قم ) بازیگر و منشی صحنه ایرانی است. با چند مجموعه داستانی تلویزیونی پربیننده مانند شبهای برره (در نقش لیلون)، زندگی به شرط خنده و… بازیگری را شروع کرد . بهنوش بختیاری دانش آموخته زبان فرانسه است و از سال ۷۵ به بازیگری روی آورد. او با محمد رضا آرین ازدواج کرده است.

برچسب ها :


ارسال نظر