پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

احسان علیخانی به رادیو برگشت +عکس

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ |

  

احسان علیخانی پس از سه سال به برنامه «اینجا شب نیست» پیوست و دوباره اجرای رادیویی را در رادیو جوان تجربه کرد.

احسان علیخانی به رادیو برگشت +عکس

بامداد امروز شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ احسان علیخانی پس از سه سال و سه ماه دوری به رادیو برگشت و اجرای زنده را با برنامه «اینجا شب نیست» در رادیو جوان تجربه کرد.

احسان علیخانی به رادیو برگشت +عکس

به گفته حامد مرادیان سردبیر و تهیه‌کننده برنامه، مهمان اولین اجرای علیخانی در رادیو، مهران دوستی بود که درباره اجرای رادیویی گفتگو کرد و او که به عنوان یکی از ستارگان اجرای رادیویی شناخته می‌شود و با علیخانی نیز رفاقتی قدیمی دارد، حرف‌های قابل توجهی زد.

آخرین بار علیخانی در همین برنامه و در سال ۹۰ اجرای رادیویی داشت که تا ۲۲ اسفند همان سال ادامه داشت اما پس از اجرای برنامه سال تحویل ۱۳۹۱ در شبکه دو، او دیگر اجرایی در رادیو و تلویزیون نداشت.

احسان علیخانی به رادیو برگشت +عکس
 

بنابراین در سال ۹۱، امیریل ارجمند اجرای این برنامه را برعهده گرفت و حالا با گذشت سه سال سرانجام دوباره به رادیو برگشته است.

فرزاد حسنی هم مجری «اینجا شب نیست» شد

به گفته فریبرز گلبن تهیه‌کننده باسابقه رادیو و سردبیر «اینجا شب نیست» در چهارشنبه شب‌ها، این برنامه در بامداد پنجشنبه ۱۵ خرداد ساعت ۰۰:۰۰ تا ۲ با اجرای فرزاد حسنی روی آنتن رفت و به خاطر همزمانی با ارتحال امام با رویکرد همین مناسبت پخش شد و حسنی در آن با محمدهادی نائیجی فیلمنامه‌نویس گفتگو کرد.

احسان علیخانی به رادیو برگشت +عکس

پیش از این از میان دیگر مجریان مطرح سیما، سیدعلی ضیاء نیز اجرای یکی از روزهای هفته «اینجا شب نیست» را به سردبیری افشین حسین‌خانی برعهده داشت.

برچسب ها :


ارسال نظر