سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

کار فرهنگی

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : admin |

  

یک کار فرهنگی بسیار زیبا و قابل تحسین در مورد مبارزه با بدحجابی

علاقمندان حتما بخوانند… روی ادامه کلیک کنید

محرمانه ، فقط گل‌ها بخوانند!

از شنبه اول اردیبهشت ماه جلالی، همزمان با روز شیخ اجل سعدی شیرین‌گفتار، نیروی انتظامی از مرحله گفتار با بدحجابی یک کَمَکی به فاز کردار وارد شد. این مساله در روزهای قبل اعتراض عده‌ای را برانگیخت و البته آقای شریعتمداری در سرمقاله کیهان همان روز (روز سعدی و مبارزه با بدحجابی) از این حرکت حمایت کرد. من و افرادی نظیر من کوچکتر از آنی هستیم که درباره مساله مهم و استراتژیکی مثل بدحجابی و برخورد با آن اظهار نظر کنیم، ولی به خواهران بدحجاب و برادران خواهران بدحجاب و بقیه معترضین توصیه می‌کنم زیاد از شیوه‌هایی که نیروی انتظامی در این خصوص اعمال می‌کند، گلایه‌مند نباشند و دائما شعار “کار فرهنگی” ندهند. در زیر یک نمونه از یک “کارفرهنگی” که در اصفهان انجام گرفته، می‌آورم تا همه قدر کارهای غیرفرهنگی را بیشتر بدانند.

ماجرا هم از این قرار است که به گفته کسی که این طومار را به دست من رساند، در یکی از اماکن توریستی اصفهان چند نفر خیلی محترمانه به دوست راوی که گویا همسرش اندکی بدحجاب بوده، نزدیک شده، بعد از سلام و احوالپرسی طوماری با یک گل و کارتی با عنوان ?محرمانه، فقط گل‌ها بخوانند? را به وی می‌دهند. آقا که حدس زده بوده این نامه برای تذکر به وضع حجاب همسرش است، قبل از باز کردن نامه، به خاطر اینکه تذکردهندگان به جای برخورد، ?کار فرهنگی? را انتخاب کرده‌اند، از آنها قدردانی مفصلی می‌کند و بعد از رفتن آنها طومار را نگاهی می‌اندازد. تصویر و متن طومار را عینا می‌بینید:


تصویر روی کار فرهنگی

 


تصویر توی کار فرهنگی

 

این هم متن کار فرهنگی:
بسم‌رب‌الزهرا

ای عزیز که خداوند تو را به سرپرستی خانواده‌ات برگزید، غیرت و مردانگی را پیشه خود ساز تا به گروه مردان راه یابی و نیک بدان که پوشیدگی زنان، تبلور غیرت مردان آنهاست. پس با مردانگی، پاسدار حجاب ناموس خویش باش، آن‌گونه که غیرت تو را احساس کنند.
امام صادق(ع) فرمود: خداوند غیور است و مردان غیرتمند را دوست دارد.

ای عزیز، بدان نمایش جاذبه‌های جنسی بدن زن، تأثیر در جسم و جان و هورمون مردان بیگانه را به همراه دارد. پس مبادا با بی‌حجابی ناموسمان، در تولد اولاد دیگران سهیم باشیم که شیطان نیز سهامدار آنها خواهد شد و پوشیدگی زن، پادزهر این نوع مشارکت است.
ای عزیز، ویژگی‌های جسمی زن از اسرار و حجاب، حافظ اسرار زیبایی‌های زن است، پس نباید اسرار را بر نامحرمان افشا کنیم که بر خود خیانت روا داشته‌ایم و خداوند، خیانت پیشگان را دوست ندارد.

 اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان                
 امر به معروف حوزه مقاومت بسیج ۳ امام حسین(ع) و یک فاطمهالزهرا(س)

راوی می گفت، قیافه دوستش بعد از ?کار فرهنگی? و
آگاهی از شریک بودن در تولد اولاد دیگران، خیلی دیدنی بوده!

 

برگرفته از گروه روزنه

برچسب ها :


ارسال نظر