پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

درخواست یک دختربچه و جواب غافلگیرکننده گوگل

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : FARNAZ |

  

 اگر به دنبال یه روش مطمئن جهت مرخصی گرفتن هستید، از دختر خردسال خود بخواهید که با زبان کودکانه خودش یک نامه درخواست مرخصی جذاب برای مدیر تان بفرستد. حتی اگر نامه را با مداد رنگی بنویسد احتمال موافقت مدیران باز هم بالاتر می رود!

می پرسید ماجرا چیست؟ یک دختربچه خردسال امریکایی چندی پیش تصمیم گرفت برای روز تولد پدرش یک نامه با زبان شیرین و کودکانه خود به گوگل (محل کار پدر) بنویسد و از مدیران آنجا درخواست کند که آن یک روز را به پدرش مرخصی بدهند. متن نامه این بود:

“کارمند عزیز گوگل
میشه لطفا ترتیبی بدید وقتی پدر سر کار میاد یک روز هم مرخصی بگیره؟ مثلا روز چهارشنبه تعطیل باشه. چون پدر فقط روزهای یک شنبه تعطیله.
از کیتی

پی نوشت: اون روز تولد پدره!
پی نوشت ۲: میدونید که تابستان هم هست.”

حتما با خودتان فکر می کنید که در گوگل نامه او را دور انداختند یا به جای زیردستی از آن استفاده کردند. اما خیر، نکته جالب این است که گوگل به نامه او واکنش مثبت و غافلگیرانه ای نشان داد. آقای “دنیل شیپلاکف” رئیس پدر کیتی و مدیر ارشد طراحی گوگل، در جواب نامه از تلاش سخت آقای پدر در کار قدردانی کرد و به او یک هفته مرخصی تشویقی داد.

او در جواب کیتی نوشت:

“کیتی عزیز
از نامه و درخواست با ملاحظه ات ممنونم.
پدر تو به سختی کار می کند تا محصولات زیبا و لذت بخشی برای گوگل بسازد تا میلیون ها نفر در دنیا از آنها استفاده کنند.
به مناسبت تولد او و این که چقدر تعطیلات چهارشنبه در تابستان مهم است ما به او کل هفته اول جولای را مرخصی می دهیم.
خوش بگذرانید!”

معصومیت کودکان همیشه اثر گذار بوده. دنیای این فرشتگان کوچک ذات شان به حدی خالص است که کمتر شخصی یارای مقاومت در برابر درخواست های معصومانه آنها را دارد. اما با این حال نمی شود از پاسخ محترمانه و همراه با شعور و قدردانی مدیران این شرکت بزرگ و چند ملیتی نیز به راحتی گذشت.
امیدواریم این مطلب باعث نشود به سراغ خردسالان خود بروید و از آنها چنین درخواستی کنید! فقط تصور کنید مدیر شما این مطلب را خوانده باشد.

برچسب ها :


ارسال نظر