پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

حمید فرخ نژاد سفیر شد

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ |

  

در حکمی از سوی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد اروند، حمید فرخ نژاد، هنرمند سینما و تلویزیون به عنوان مشاور هنری و سفیر امور انسان دوستانه این سازمان منصوب شد. 
در حکم اسماعیل زمانی چنین آمده است: منطقه آزاد اروند منبع سرشار و پایان ناپذیر نعمات الهی در ابعاد مادی، معنوی و انسانی به خصوص در بعد فرهنگی و هنری می باشد و بهره مندی از این منبع لایزال، نیازمند بسیج گسترده توان انسانی و پتانسیل فرهنگی و هنری متعلق به این سرزمین و ریشه دوانده در اعماق این آب و خاک است، در این راستا جناب عالی را که چهره شاخص هنری و فرزند برومند و وفادار و دلسوز این دیار هستید به عنوان مشاور هنری و سفیر امور انسان دوستانه سازمان منطقه آزاد اروند منصوب می‌کنم. 
در ادامه این حکم آمده است: بدون شک حضور شما در منطقه می‌تواند در ارتقا، پویایی و شکوفایی هنر و هنرمندان این منطقه نقش بسزایی را ایفا کند و راه تازه‌ای را به روی هنرمندان این سرزمین مقدس برای کسب جایگاه شایسته آنها در سطح ملی و جهانی بگشاید. 
در بخش دیگری از این حکم آورده شده است: امیدواریم حضور شما در جهت تبدیل اروند به کانون بزرگ سینما در سطح خاورمیانه به ویژه در ژانر دفاع مقدس و شناساندن تاریخ مقاومت و فداکاری و حماسه آفرینی سلحشورانه مردم این منطقه نقش موثری را ایفا کنید.

 

 

برچسب ها :


ارسال نظر