پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

جزییات مراسم عروسی آنجلینا جولی و براد پیت

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ |

  

بالاخره بعد از حدود یک هفته انتظار، اولین عکس های مراسم خصوصی ازدواج آنجلینا جولی و براد پیت منتشر شد. این دو هنرپیشه مطرح امریکایی، هفته پیش در ملک شخصیشان در فرانسه به طور رسمی با هم ازدواج کردند.

لباس عروس انجلینا جولی

به گزارش کافه سینما، دو مجله پیپل و هلو، در تازه ترین شماره خود، به طور اختصاصی به این مراسم پرداخته اند. آنجلینا جولی در لباس سپید عروسی اش، بر روی کاور این مجلات قرار گرفته است. جالب است بدانید که لباس عروس خانم، در نگاه اول یک لباس ساده به نظر می رسد، یک لباس سفید ساده، از ساتن براق. اما وقتی پشت لباس را می بینید، متوجه می شوید که سلیقه شخصی و همیشه متفاوت جولی، این بار هم در لباس عروسی اش لحاظ شده است. پشت و دنباله ی این لباس با نقاشی های شش فرزند جولی و پیت تزیین شده است.

گفتنی است طراح لباس عروس جولی، لویجی مسی، دیزاینر ارشد برند مطرح ورساچه است که دوستی نزدیکی با خانواده پیت دارد و آنجلینا در اکثر مواقع، لباس های طراحی شده توسط او را به تن می کند.

http://www.caffecinema.com/new/images/Yasaman/%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D9%88%D9%84_%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%88%D8%B1/angelina-jolie-wedding-hello-v_2.jpg

از دیگر جزییات شیرین این مراسم فوق العاده صمیمی و کوچک این است که گفته می شود دو پسر جولی، مادوکس ۱۳ ساله و پاکس ۱۰ ساله، مادرشان را بر روی راهرو مراسم ازدواج همراهی کرده اند و دخترها، بر روی زمین گل ریخته اند. جولی درباره عروسی اش گفته است که این مراسم به خاطر فرزندانمان است، آنها خیلی هیجان زده بودند که مامان و بابا دارند عروسی می کنند و حتی در نوشتن متن پیمان زناشویی کمکمان کرده اند.

براد پیت، آقای داماد هم یکی از کت و شلوار های خودش را پوشیده است و گفته چون یادش رفته بوده کراوات بیاورد، کراواتش را از یکی از پسرانش قرض گرفته است.

این زوج عکس های مراسم ازدوجاشان را به دو مجله پیپل و هلو فروخته اند و اعلام کرده اند این درآمد را به کارهای خیریه اختصاص می دهند.

برچسب ها :


ارسال نظر