پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

عروس کشونی جالب بر فراز آسمان با هلی کوپتر + عکس

دسته بندی: اخبار جالب | نویسنده : saeed | بدون نظر

  

عروس کشونی جالب بر فراز آسمان با هلی کوپتر  ، از عروس کشونی با کالکسکه و ماشین های مدل بالا شنیده بودیم اما گویی جدیدا هلی کوپتر هم به جمع آنها  افزوده شده است.مرد ۴۰ ساله نهایت سخاوت را به پای دوست خود ریخت و در یک اقدام جالب با هلی کوپتر برای زوج تازه داماد عروس کشونی نمود.

شن مرد ۴۰ ساله چینی است که تصمیم گرفت از خجالت دوست خود دراید و بهترین هدیه را تقدیمش نماید.به همین خاطر با هلی کوپتر خود در اسمان پرواز نمود و به خانه عروس رفت تا وی را به هتلی بیاورد که قرار بود مراسم در انجا برگزار شود.

اقای شن در ابتدای مراسم پرواز نمود تا تصاویر و فیلم هوایی از مراسم بگیرد هنگامی که کارش پایان یافت و به زمین نشت میهمانان از وی درخواست نمودند به خانه عروس خانم رفته و او را تا محل هتل همراهی نماید.شن که قرار بود در این روز بزرگ خاطره ساز شود گوش به فرمان بود.

شن از ابتدای کودکی ارزوی پرواز داشت.به همین خاطر دو دهه قبل از محل سکونتش یان چنگ به چنگزو عزیمت نمود.در سال ۱۹۹۰ با سرمایه خود شرکت خود را تاسیس نمود.این اغازی شد برای رسیدن به رویای پرواز.

عروس کشونی جالب بر فراز آسمان با هلی کوپتر + عکس

وی در سال ۲۰۰۸ اولین هلی کوپترش را ساخت و با موفقیت انرا ازمایش نمود.بعدا با تلاش ۳ نمونه دیگر را به ارزش ۱٫۵ میلیون یوان چین ساخت.هلی کوپترهای ساخت او قادرند با یک باک پر از سوخت ۵۰۰ کیلومتر را بپیمایند.هزینه هر سفر هوایی یک ساعته حدود ۴۰۷ دلار است.

وی می گوید هر چند گواهینامه پرواز ندارد اما در کارش وارد و به همین زودی انرا دریافت خواهد نمود.

عروس کشونی جالب بر فراز آسمان با هلی کوپتر + عکس

عروس کشونی جالب بر فراز آسمان با هلی کوپتر + عکس

برچسب ها :


ارسال نظر