سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

تصویر خدا۵

دسته بندی: آموزش | نویسنده : admin |

  

ادامه مطلب تصویر خدا از قبل … شماره(۵)


برای دیدن روی ادامه کلیک کنید

به این منظور در حالتی که احساس راحتی بیشتری می کنی مثلا روی مبل تکیه داده و یا روی زمین به پشت خوابیده و چند مرتبه دم و بازدم عمیق نموده و به آرامی هوا را از ریه خارج نموده ، سپس بر اینکه از سرعت و شتاب زندگی و زمان کاسته شود از شماره ۱۰ معکوس شمرده و به یک می رسیم.


بعد از انجام این مراحل از شصت پای ، عضلات مچ پا ، عضلات ساق ، عضلات زانو ، عضلات رانها و عضلات صورت و در آ]ر عضلات پوست سر را شل و رها می کنیم.


درست در دیده خیال خود را چون عروسک خیمه شب بازی که تمام نخ های او رها شده و وارفته روی زمین افتاده ببینید ، در اینحالت دیگر آرامش تمام وجود شما را فرا گرفته و امواج و ارتعاشات مغز در حالت مطلوب (آلفا) می باشد و ضمیر ناخودآگاه در حالت ایده آل و آماده پذیرفتن فرامین و دستورات تو از طریق کلام و اندیشه و تصاویر ذهنی است تا آنرا دریافت نموده و با بهره از قدرت بی کران خداوندی اش برایت انجام دهد.


 


در اینحالت مثلا در مورد گرفتگی رگ و عروق بدن می توان دید که محلولی را در لوله ایی می ریزیم و آن محلول جرم لوله را شسته و از بین می برد و یا عضوی را که ورم نموده بصورت بادکنکی دید کهبه آن سوزن می زنی و باد آن بتدریج خارج می شود و برای کاهش وزن چربی های اضافی را تصور کنی که با خوردن یک لیوان آب تمام زوائد در بدنت شستشو و حل می شود و بدن تو فرم ایده آل و مطلوب را پیدا می کند.


 


با انجام چند مرحله یی این تمرین ، تصاویر ذهن صورت عینی و واقعی به خود خواهد گرفت.


 


شبه قرص ها نیز دلیل دیگری بر این مدعاست که دارو خود به تنهایی قادر به ایجاد سلامتی نیست بلکه عامل تلقین و ضمیر ناخودآگاه است که حرف اول را می زند چرا که اخیرا پزشکان با تهیه قرصهائیکه هیچگونه ترکیب خاص شیمیایی ندارند و فقط شبیه قرص می باشند و پزشک تنها با ایجاد این باور در بیمار که با مصرف این داروی جدید که بسیار قوی و معجزه آسیا ست خوب می شوی شاهد شفا وبهبودی شگفت آنها می شود.


 


آخر اینکه ضمیر ناخودآگاه چیزی شبیه به کامپیوتری بسیار پیشرفته و با عظمت است که هیچگونه جهت و هدفی از خود ندارد،فقط مطابق با اطلاعاتی که تو به آن می دهی ، آنرا پردازش نموده و با قدرت شگرف و الهی اش برای تو بوجود می اورد.


 


پس ای خفته بیدار شده ، برخیز ، چراغ جادویی جانت را برگیر و از این پس دست خود را جلوی کسی دراز مکن و حاجتی از کسی مخواه ، چرا که فقط کافی است به قدرت خدایی درونت اعتماد و باور داشته باشی و لب ترکنی تا غول قدرتمند چراغ جادوی دروننت برایت مهیا نماید. و از این پس هر جا احتیاج به کمک و یا سفارش ویا نیاز به پارتی داری بیاد غول جادویی درونت باش که او کارهایت را انجام داده و تو را  سفارش و پشتیبانی میک ند


 


حال تنها کافی است که رمز بیرون آوردن این غول را از چراغ جادوئی جانت فراگیری ، رمز این است که هنگام نیاز در هر کجا و در هر مکانی ن با آرامش به فرمان ، مطابق با نیاز ت جملات و عبارات تاکیدی مثبت و پرانرژی را بکار ببری.


مثلا بگویی : آن نیروی قدرتمند و نهانی که درون من است و همواره مرا هدایت و حمایت می کند ، حتما اینجا نیز به کمک من می آید و کارم با موفقیت و نتیجه مطلوب انجام می پذیرد.


 


برای بهره گیری از چراغ جادویی جانت باید سعی کنی وجود را از انرژی مثبت و عشق و محبت و دوستی و عفو و بخشش و ایثار آکنده کنی تا از این نیروی الهی ، در جهت برآوردن خواسته های بحق دلت و نیز رشد و شکوفایی و کسب معرفت و حکمت بیشتر بهره ببری.


 


اما اگر وجودت تحت تاثیر نیروهای منفی باشد از این قدرت بی کران بر علیه خود و در جهت سقوط و خسارت بهره می گیری چرا که نفرین و دشنام و انتقاد و قضاوت در مورد دیگران همچون بومرنگی که پس از پرتاب و طی مسافتی به طرف پرتاب پکننده بر می گردد. با همان انرژی منفی بسوی دشنام دهنده و نفرین کننده باز می گردند. و به تن و بدن او اصابت می کنند.


 


چرا که هر چه را که برای دیگران استدعا و تمنا کنی یقینا برای خود کرده ایی و راه را برای اجابت آن درخواست برای خودت هموار کرده ایی . پس برای دیگران خیربخواه و گشایش بطلب که اول برای خودت اجابت می شود و اول را ه خوشبختی و سعادت را برای تو هموار می کنند.


 


همه قدرتها از طریق درست اندیشیدن به آدمی داده شده تا آسمان را به زمین بیاورد.


 

کلام انسان عصای معجزه گر اوست. آدمی می تواند با یک حرکت عصای کلام خود وضعیتی ناخوشایند را از میان بردارد.

برچسب ها :


ارسال نظر