پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

این روزهای احسان علیخانی از زبان خودش

دسته بندی: سينما و تلويزيون | نویسنده : FARNAZ |

  

احسان علیخانی امروز بعد از مدت ها سکوت، امروز مطلبی را که در ادامه میخوانید در صفحه فیس بوکش منتشر کرد:سلام به دوستان عزیز


ممنونم از لطف همیشگی شما ، امیدوارم حال همه خوب باشه …
خیلی پرسیدن چه می کنم ؟ فعلا هیچ کاری ، شاید طرحی که تو ذهنم هست اگر کامل بشه برای زمستون یه کاری بسازم . اما دوستان ذکر چند نکته رو برای تعدادی از عزیزان ضروری می دونم .
۱- من غیر از این فن پیج در facebook هیچ صفحه ای ندارم و همین صفحه رو هم ماهی ۱ یا ۲ بار می رسم سری بزنم فعلا هم تصمیمی برای باز کردن صفحه ای در جایی دیگه از فضای مجازی ندارم .
۲- بنده مدیر برنامه و سخنگو ندارم و هنوز لال نشدم که کسی جای من حرف بزنه ، در ضمن مسئولیت رفتار و اعمال همکاران بنده هیچ ارتباطی به من نداره تمامی این دوستان در قالب یک فعالیت حرفه ای هنگام تولید کار کنار هم جمع می شن و بعد از اتمام برنامه همه به زندگی خودشون ادامه می دهند ، بنابراین بنده ضامن شخصیت حقیقی این همکاران و دوستان نیستم و نخواهم بود .
۳- گاهی حرف ها و شایعاتی می شنوم راجع به خودم که اکثرا خنده دار و با نمکه ، اما گاهی اوقات تأسف برانگیز ، این که چند وقت یک باردر فضای مجازی به طور ناگهانی و بدون اطلاع بنده با من وصلت می کنند شوخیه تأسف برانگیزیه ، یا بی ادبی و گستاخی عده ای به اسم طرفدار و کاووش در زندگی و حریم خصوصی بنده …

کاشکی همه زودتر بزرگ شیم

ارادتمند : احسان علیخانی 

 

برچسب ها :


ارسال نظر