سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

تصویر خدا ۶

دسته بندی: آموزش | نویسنده : admin |

  

ادامه تصویر خدا… شماره ۶


برای خواندن روی ادامه کلیک کنید

ما وقتی یک مطلب را می فهمیم و عمیقا آنرا پذیرفته و باور می کنیم در واقع هیپنوتیزم شده ایم. لازم نیست که رسما توسط پزشک هیپنوتیزم شویم. آگهی ، کتاب ، مطلبی از کسی به راحتی می تواند این عمل را انجام دهد. بسیاری از باورهای غلط و منفی ما از خودمان و پدیده های اطراف بلحاظ باور غلط ما همان حکم هیپنوتیزم را دارد که می بایست در عوض خود را با باورهای درست و به جا راجب خودمان هیپنوتیزم کنیم. همچنین با انتقال مطالب و ایجاد باورهای حاوی انرژی مثبت می توانیم دیگران را هیپنوتیزم کنیم. هرگاه اندیشه یی را به حساب حقیقت قبول و باور کردیم  به همان اندازه هیپنوتیزم قدرتمند می شود.


درون شما هر کس که می خواهید باشید و هر اندازه که فکر کنید شکست طلب هستید’ نیروی نهفته است که می توانید با آن هر کاری را که برای خوشبختی و موفقیت احتیاج دارید انجام دهید ، همین حالا ‘ درون شما نیرویی نهان است که می توانید کارهایی که در خواب هم تصور نمی کردید ، انجام بدهید.


به مجرد آنکه باورهایتان را تغییر دهید، این نیرو در اختیار قرار می گیرد.


کافیست خود را از خواب مصنوعی بیدار کنید هرگاه مطلبی را پذیرفته و باور می کنید ، در حالت هیپنوتیزم و خواب مصنوعی به سر می برید برداشتهای نمی توانم ، ارزش ندارم ، استحقاق ندارم و سایر طرز تلقی های خود محدود کننده را کنار بگذارید.


منشا احساس حقارت ، آنقدرها در واقعیت یا تجربه نیست بلکه بیشتر ناشی از نتیجه گیری است که از واقعیت می کنیم.

برچسب ها :


ارسال نظر