سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳

دسته بندی: فال روزانه, گوناگون | نویسنده : FARNAZ |

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۱۳۹۳/۰۹/۳

فال روزانه متولدین فروردین

باید برای خود تعیین کنید دقیقا از کار چه می خواهید. سپس برای رسیدن به آن برنامه ریزی کنید. سخت کوشی های خود را برای جایی بگذارید که ارزش دارد و شما را سریع تر به اهدافتان می رساند. سعی کنید همیشه رهبر باشید نه دنبال کننده. به این مفهوم که مدیریت انجام کارها و پروژه ها را به دست بگیرید. اگر هنوز در انتخاب مسیر شک دارید، از افراد کارشناس و قابل اعتماد کمک بگیرید. در رابطه عاطفی خود نیز باید برنامه ریزی کنید و برای آینده آن نقشه های خوبی در سر داشته باشید. همه خواسته های خود از نیمه دیگر خود را یادداشت کنید و وقت و انرژی خود را برای آشنایی با افرادی بگذارید که این مشخصات را دارند.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه مـتولدین اردیبهشت

 

امروز هیجانات زیادی را تجربه خواهید کرد. احتمالا برای یک قرار کاری مجبور به سفر می شوید. احتمال اینکه این سفر به خارج از کشور باشد نیز زیاد است. به هر صورت با هواپیما خواهید رفت و می توانید در طول مسیر در مورد برنامه های آینده خود نت برداری کنید. یا حرف هایی که باید در جلسه مطرح شوند را دوره کنید. امروز احساسات متفاوتی به اطرافیان و کل زندگی دارید. کمی جدی تر به رویدادها نگاه می کنید و مسایل جدیدی در مورد عشق خود کشف خواهید کرد. اگر مجرد هستید، به شهری بروید که هیجانات بیشتری دارد. جاییی که اجتماعات و برنامه های گروهی زیادی در آن برگزار می شود. در این میان می توانید با افراد جدید یا حتی نیمه گمشده خود نیز ملاقات داشته باشید. 
 
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین خرداد

 

امواج جادویی در هوا پخش شده اند. شما احساس م یکنید قدرت جادویی دارید و می توانید همه نگرانی های خود را کنار بگذارید. به ویژه مسایل مالی برایتان حل خواهند شد و فرصت های بسیار خوبی پیش پای شما قرار خواهند گرفت. از این فرصت مالی برای خرید وسایل مورد نیاز استفاده کنید. البته توجه داشته باشید که خرج اضافه نکنید و فقط ملزومات زندگی را بخرید. در مورد مسایل مالی با عشقتان هم حرف بزنید. شاید پیشنهادهای خوبی برای پس انداز یا سرمایه گذاری داشته باشد که به نفع آینده هر دویتان باشد. اگر مجرد هستید بهتر است عجله نکنید تا فرد واقعا مناسب را بیابید. لیستی از خواسته ها در ذهن داشته باشید تا آدم خود را نادرست انتخاب نکنید. 
فال روزانه پنجشنبه
فال روزانه متولدین تیر

 

همکاری. این کلیدواژه موفقیت امروز شما است. جان لنون جمله ای دارد که می گوید: اگر تنها به آرزوهای خود فکر کنید، آن در حد آرزو باقی می ماند. پس سعی کنید اهداف و آرزوهای خود را با همکاری و مشورت دیگران محقق کنید. کمک بگیرید و خودتان هم به دیگران دست یاری بدهید. این طرز فکر در هر دو زمینه کار و زندگی شخصی مهم است. اگر متاهل هستید حتما همسر خود را در جریان افکارتان قرار دهید. اگر مجرد هستید هم امروز زمان انتخاب است. با کسی قرار بگذارید که مشحصه های مورد توجه شما را دارد. از اینکه منتظر بمانید تا او قدمی بردارد، خودتان دست به کار شوید و ارتباط تازه را آغاز کنید.
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مرداد

 

امروز همه چیز بر وفق مراد است. شما همیشه بسیار هوشیار و سخت کوش هستید. از این فرصت برای پیشرفت استفاده کنید. این فرصت را دارید تا بیش از هر زمانی به دوستان و خانواده خود نزدیک شوید و در کنار آنها حس آرامش کنید. انرژی های کائنات موجب می شوند تا احساسات عاشقانه شما نیز افزایش یابد و با اشتیاق و هیجان بسیار در کنار شریک عاطفی خود باشید. امروز فرصت آشنا شدن با نیمه گمشده خود را دارید.چشمان خود را باز کنید تا در میان جمعیت او را ببینید. 
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین شهریور

 

عادت های سالم؟ امروز باید عادت های بد را از زندگی حذف کنید. خانه را تمیز کنید و خوراک خود را به سوی گیاهخواری پیش ببرید. تا می توانید میوه و سبزیجات بخورید  تا سموم داخلی بدنتان از بین بروند. حتی قرص های مکمل هم مصرف کنید. هر کاری می توانید بکنید تا انرژی های جسمانی و قدرت فکری شما زیاد شود. برای برنامه های کاری نیز اولویت بندی کنید تا به موقع همه را انجام دهید. گیاهخواری و ورزش اندام شما را نیز روی فرم می آورد و می توانید در ارتباطات خود با جنس مخالف هم موفق تر باشید. اگر مجرد هستید، در محیط های عمومی و جسن ها و رویدادها می توانید با فرد موردنظرتان آشنا شوید. 
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین مهر

 

خانه، امن ترین و آرامش بخش ترین جایی است که امروز می توانید پیدا کنید. امروز حس راحتی و استراحت دارید. از کار خسته کننده و محیط شلوغ دور شوید و بیشتر وقت خود را در خانه و میان اعضای خانواده سپری کنید. با همکاری هم خانه را تغییر دکوراسیون و تعمیرات لازم را انجام بدهید. به جای مقایسه کردن مسایل مختلف، بیشتر روی کارهای خود تمرکز کنید. اگر اعضای خانواده در مورد رابطه عاطفی شما سوال پرسیدند، بهتر است سکوت کنید. اگر مجرد هستید هم می توانید به حرف ها و پیشنهادهای آنها کمی جدی تر فکر کنید و شاید فردی که می گویند واقعا خوب و مناسب شما باشد.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین ابان

 

آیا ایده های میلیون دلاری در سر دارید؟ امروز هوش و ذکاوت شما در زمینه مالی زیاد می شود. دایم دفترچه یادداشت در دستتان باشد و هر فکری به ذهنتان رسید را سریع یادداشت کنید. افکار خلاقانه خود را یک جا جمع کنید و سرفرصت به آنها سروسامان دهید. امروز ارتباط های گروهی شما نیز زیاد می شوند. شاید در مراسم های منطقه ای یا محله ای شرکت کنید و در آنجا با افراد مهمی آشنا شوید. ارتباط  و فناوری در یافتن ذوستان بیشتر به شما کمک می کنند. با واسطه وسایل ااکترونیک یا دنیای مجازی می توانید با افراد تازه ای آشنا شوید. از میان آنها فردی که برایتان مناسب تر است را انتخاب و ارتباط خود را با او بیشتر کنید. 

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین آذر

 

امروز باید برای همه بخش های زندگی خود برنامه ریزی داشته باشید. کارهای مهم را در اولویت قرار دهید. به مسایل مالی توجه بیشتر نشان دهید. اگر تصمیم به سرمایه گذاری دارید، باید ابتدا بودجه خود را برآورد و سپس به نتایج این کار خوب فکر کنید. شاید حتی یک تغییر کوچک در کار هم بتواند درآمد شما را افزایش دهد. فرصت های کوچک را نادیده نگیرید. امروز تلاش و سختکوشی زیاد است. باید بتوانید میان کار و زندگی فردی تعادل برقرار کنید. زمان خود را مدیریت کنید تا برای بودن در کنار عشق و خانواده خود هم فرصت کافی داشته باشید. اگر مجرد هستید، با فرد موردنظرتان قرار بگذارید و با هم حرف بزنید تا شناخت بیشتری به هم پیدا کنید. اما برای هیچ تصمیمی، اقدام و عجله نکنید. 
فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین دی

 

امروز خورشید بر آسمان زندگی شما می تابد. درک شما به قدری زیاد می شود که می توانید شناخت بسیار بهتری از خود داشته باشید. به این واسطه برای کارهای خود نیز می توانید برنامه ریزی مناسب تری داشته باشید. زیرا می دانید چه م یخواهید و به کجا می خواهید بروید. همکاری های خود را بیشتر کنید و از کمک گرفتن از دیگران هراسی نداشته باشید. کارهای یک نفره نتیجه مثبتی ندارند و در کنار دیگران سریع تر می توانید اهداف خود را محقق کنید. در ارتباط عاطفی خود کمی ترس دارید که باید برآن غلبه کنید. برای همه این موارد، استراحت و کمی ورزش لازم است.

فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین بهمن

 

امروز شاید کمی حس خستگی داشته باشید اما باید برای کار خود برنامه ریزی داشته باشید. بیشتر روی کارهای خود متمرکز شوید. تعاملات خود با دیگران را بیشتر کنید. با غریبه ها راحت تر دوست شوید و به روی آنها لبخند بزنید. البته به این هم توجه داشته باشید که خیلی در خودتان غرق نشوید تا احساسات دیگران را نادیده نگیرید. اعتماد به نفس و غرور خوب است اما در حد متعادل باید از آن استفاده کنید. بخشی از امروز را به تنهایی خود اختصاص دهید. بیرون بروید و در میان دوستان جدید عشق خود را پیدا کنید.
 فال روزانه پنجشنبه

فال روزانه متولدین اسفند

 

لحظه های شاد امروز را جشن بگیرید. از انرژی هایی که در فضا وجود دارد برای تمرکز روی کارهای خود استفاده کنید. همه آنها را یادداشت کنید. از دیگران هم کمک بگیرید. کارهای گروهی همیشه نتیجه بهتری دارند. تعاملات خود را با دیگران و به ویژه همکاران بیشتر کنید. اگر تصور می کنید کسی در میان دوستان توجه ویژه ای به شما دارد و می خواهد نزدیک شود، این فرصت را به او بدهید. اما به این توجه داشته باشید که وقت و توجه بیشتر از حد به او اختصاص ندهید تا اگر گزینه خوبی برای دوستی نبود، بتوانید خیلی راحت از او دور شوید.

فال روزانه پنجشنبه

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

 فال روزانه پنجشنبه

برچسب ها :


ارسال نظر