سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

تصویر خدا۷

دسته بندی: آموزش | نویسنده : admin |

  

تصویر خدا…ادامه از قبل (۷)


خوشبختی… برای خواندن روی ادامه کلیک کنید

خوشبختی حالت و احساسی است درونی که عوامل محیطی و بیرونی نمی توانند آنرا پدید آورند. بلکه این احساس می بایست توسط خود فرد در درون ایجاد گردد.


با دوست داشتن و احترام به خود بعنوان موجودی مقدس می توان در کاهش نقش منفی عوامل محیطی و بیرونی موثر بود. در انی صورت نقش متغیرهای محیطی بسیار کم رنگ و یا بی اثر می گردد چرا که فرد با شناخت و پذیرش خود بعنوان موجودی ارزشمند و ایجاد باور و اعتماد به نفس نسبت به خود و مقایسه نکردن خود فعلی با خود ایده آل هاله ایی از آرامش و ثبات و اطمینان پیرامون خویش بوجود می آورد و همین ضریب آسیب پذیری فرد را به شدت کاهش می دهد.


 


با نبود اعتماد به نفس و متعاقب آن آرامش ، انسان همواره بدنبال عواملی خارج از خود ، مثل پول ، خانه ، اتومبیل … می گردد تا به خوشبختی و ارامش برسد. اما حتی بعد از بدست آوردن این عوامل هنوز به آرامش لازم که بوسیله آن بتواند از دستاوردهای خود لذت ببرد نرسیده و این خوشبختی کاذب بسیار آسیب پذیر و از دست رفتنی است ، چرا که یک عکس العمل نامطلوب و ناپسند و حتی کلامی از طرف کسی این آرامش و خوشبختی ظاهری را به اضطراب و تشویش و عدم آرامش تبدیل می کند.


اما اگر خود ، دیگران و وقایع پیرامونمان را بصورت فعلی آن پذیرفته و همواره در حال مقایسه شرایط خود و دیگران با یک حالت آرمانی نباشیمی ، احساس آرامش را تچربه می کنیم.


این چرا اینطوری است ، باید آنطوری باشد ، من چرا اینگونه ام ، باید آنگونه باشم و این وضعیتی است که فاصله ما را با خوشبختی هر چه بیشتر می کند.


در واقع یکی از عوامل عدم احساس خوشبختی مقایسه وضعیت موجود با یک وضعیت آرمانی و ایده آلی است . از طرفی اصولا وقایع پیرامون ما اموری ثابت هستند که بسته به نوع برخوردها می تواند عامل آرامش و یا اضطراب و تشویش ما گردد.


عامل تعیین کننده خوشبختی و سلامت تعبیر و تفسیر ما از وقایع پیرامون است. بعنوان مثال :فردی وقتی چیزی را گم می کند، حتی اگر خیلی به آن دلبستگی داشته باشد. در مقابل این وضعیت با نگاهی مثبت معتقد است که هرگاه چیزی را از دست میدهد حتما قرا است بهتر از آ، را بدست آورد. این نگرش نه تنها موجب ثبات آرامش در وچود او می گردد ، بلکه موجب بدست آوردن چیزی معادل آن شی گم شده و یا حتی بهتر از آن می شود.


فرد دیگری با نگرش منفی نسبت به زندگی و وقایع آن در مقابل چنین وضعیتی دچار آشفتگی شده و همواره در حسرت و اندوه بسر می برد چرا که معتقد است وقتی چیزی مفقود شد یا از دست رفلت دیگر چیزی جایگزین آن نمی شود.


تفاوت میان فرد اول با فرد دومی در نوع نگاه آنها به مسائل است والا وقایع مشابه هم هستند و این نوع نگاه و باور افراد است که زندگی و دنیای هر کس را می سازد. یکی موفق و سالم و ثروتمند و یکی شکست خورده و بیمار و فقیر.


و زندگی عرصه تحقق باورها است تا چگونه بیاندیشی و چه باوری داشته باشی.


انسان تنها آن چیزی را می تواند بدست آورد که خود را در حال ستاندن آن ببیند.


مطمئن باش که اوضاع مخالف خیر است و از آن آزرده نشو تا وزن و سنگینی خود را از دست بدهد.

برچسب ها :


ارسال نظر