سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

تصویر خدا ادامه از قبل (۸ و ۹)

دسته بندی: آموزش | نویسنده : admin |

  

ادامه تصویر خدا… مخصوص علاقه مندان به این بحث ادامه دار…ادامه: شماره ها ۸ و ۹

استدعا و خواستن (8)  –  اندیشه وباور (۹)

برای خواندن روی ادامه کلیک کنید…

 

8:

هنگامیکه می شنویم شخصی وجود دارد که اعمال خارق العاده یی انجام می دهد به شگفت می آئیم. حال اگر بتوانیم با این شخص ارتباطی نیز برقرا نمائیم و فراتر از آن احساس کنیم که او به ما علاقمند است به وجد و شادی در می آئیم و نشانه های آرامش و اطمینان وجودمان را فرا می گیرد چرا که مطمئنیم این شخص توانمند که حالا دیگر با ما ارتباط دوستی نیز پیدا کرده به سادگی می تواند خواهش ها و درخواستهای ما را اجابت نموده و به خواسته هایمان پاسخ مثبت بدهد.

ما قبل از تولدمان هرگز نبوده ایم تا درخواستی داشته باشیم. اما زمانی تصویر ما در ذهن الهی نقش بسته و خداوند ما را خلق نمود ، او فرموده که مردم (آدمیان) عائله من هستند و خدا سرپرست آدمیان و نیز فرموده که تمام ثروت ها و دارائی های آسمانها و زمین متعلق به خداست و در جایی دیگر فرموده که تمام هر آنچه که در آسمانها و زمین وجود دارد را برای تو (انسان ) مسخر و رام نموده و در اختیار تو قراردادم.

با توجه به این اقوال که از زبان راستگوترین و صادق ترین وجود هستی یعنی خداوند جاری شده دیگر چه جای نگرانی و اضطراب و دیگر چه جای بهانه برای زندگی فقیرانه و توام با سختی و چه جایی برای سراغ این و آن رفتن تو می بایست به عنوان عائله خدا در زمین خدا از مواهب و نعمات او بهره مند شوی و در اوج عزت و اقتدار و سربلندی زندگی کنی و تنها وظیفه ات معرفت و شنناخت هرچه بیشتر نسبت به او و تشکر از نعمات است. پس از او بخواه که خزانه غیبی اش پر از ثروت و دارایی است و کلید گشایش آن درخواست تو توام با اعتماد و اطمینان از دریافتن.

و این نکته را بدان که همه قدرتها از طریق درست اندیشیدن به آدمی داده شده تا آسمان را به زمین بیاورد: خدای من منشا وفور نعمت و برکت است و اکنون هر ناز و نعمت را که آرزومند یا نیازمند باشم و بیش از آنرا نیز به من عطا می کند ” اکنون از فراوانی اسمانها وفور نعمت بیکرانم را به سوی خود می کشانم . همه راه ها گشوده اند و چاره ها بسیار همه درها باز می شوند.”

چون کسی خدا را مواخذه نمی کند . پس می تواند هر چه و هر مقدار که بخواهد به هر کسی بدهد.

 

 

9:

نوع تفکر و اندیشیدن ما متاثر از باورهایی است که بصورت قانون بر وجود ما سایه افکنده و فرمان می دهند و جهت و کیفیت اندیشه ها را دیکته می کنند.

باورها خود نیز ناشی از تجربیاتی است که بمرور زمان از وقایع و افراد و محیط پیرامون برداشت نموده ایم.

عملکرد و نوع رفتار ما متاثر از نوع باورها و نگاهی است که به پیرامون خود داریم ، باورها بر وجود ماحاکم شده و در تمام مدت زندگی ما را بدنبال خود می کشاند.

بعنوان مثال: وقتی کسی دوست ندارد که هنگام غذا خوردن با تلفن صحبت کند و از طرفی این باور در او شکل گرفته که هر وقت مشغول غذا خوردن است تلفن بصدا در می آید.

همین اعتقاد و قانونی که خود برای خودش وضع کرده و انتظاری که غفلتا” هنگام صرف غذا برای زنگ نخوردن تلفن می کشد و هیچان زده از احتمال هر لحظه زنگ خوردن تلفن ، موجب بصدا درآمدن زنگ تلفن می گردد و این اعمال اعجاب انگیز و جادویی چیزی نیست جز نیروی عظیم باورها و قوانین وضع شده توسط خودمان.

حال که فرمول هایی ساده بازی زندگی را فهمیدیم چرا از این فرمول ها در جهت خوشبخت شدن خود و لذت بردن از زندگی بهره نبریم.

بعنوان مثال: کسی از تجمع وشلوغی افراد و یا برخورد با افراد بی کار به ظاهر مزاحم شاکی بود و هرگاه که به تجمع و شلوغی انها فکر می کرد موجبات آشفتگی روحی بیشتری برایش پیش می آمد و یا هرچه در فکر برخورد نکردن با افراد بخصوصی بود همواره به آنها برخورد می کرد، پیش آمدن این وقایع بواسطه نیروی قوی و جاذبه بالای اندیشه و باور آدمی است چرا که در واقع او با منفی نگه داشتن ذهن خود ، ناخودآگاه هر لحظه انتظار ایجاد مزاحمت از طرف دیگران را می کشیده.

حال از این قوانین به نفع خود استفاده می کنیم. به درون و به ذهن و اندیشه مان مراجعه می کنیم و تمام قوانین از این دست را که موجب پریشانی و ایجاد باورهای غلط و منفی در وجود ما گردیده است را از صفحه ذهن پاک می کنیم و به جای آنها قوانین جدیدی به نفع خود وضع می کنیم.

قوانینی که در آنها منافع و مصالح و آرامش ما در نظر گرفته شده باشد.

 

حال چگونه می توانیم باورهای غلطی را که در اندیشه ماست از بین ببریم؟ با نیاندیشیدن به یک باور غلط می توان انرژی او را از او گرفت و نهایتا” آنرا از پای درآورد و در مقابل می توان با اندیشیدن به موضوعات و حالات و وضعیات مطولوب و مورد نظر باورهای سازنده را تقویت نموده وبا انرژی مثبت به آنها موجبات تحقق اهداف و نهایتا” ایجاد خوشبختی در زندگی را پدید آورد.

 

با بستن چتر اندیشه های منفی – همواره در معرض بارش باورهای زیبا و الهی خواهم بود.

 

 

برچسب ها :


ارسال نظر