فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۰/۲۹

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۰/۲۹

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز با یک نفر رفتار مناسبی ندارید. یعنی آن طور که شایسته آن است با او برخورد نمی کنید. برای اینکه درست را از غلط تشخصی دهید، در مورد احساسات درونی خود با فرد قابل اعتمادی حرف بزنید. ناامیدی های خود را بگویید. از هر نوع مکالمه ای که موجب خستگی و ناراحتی شما می شود، دوری کنید.  در عوض، در حوزه احساسات بسیار قوی هستید و خیلی خوب می توانید با عشقتان ارتباط نزدیک داشته باشید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

در کارهای گروهی چندان موفق نیستید و نمی توانید با همکاران یا دوستان تعامل سازنده ای داشته باشید. رفتارهای آنها موجب ناامیدی شما می شوند. فردی که بیشتر از همه شما را آزار می دهد پیدا کنید  و سعی کنید از او دور شوید. این حس ها نباید شما را از انجام درست کارها بازدارند. بی تفاوت بودن بهترین راهکار است. با عشقتان برنامه بگذارید و در کنار هم باشید تا استرس های روز کاری از میان بروند.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز احساس میکنید در محل کار همه بر علیه شما هستند. فکر می کنید هیچ کس دوستتان ندارد و این مساله آزارتان می دهد. اما به جای نشان دادن واکنش منفی، آنها را غرق در مهربانی کنید. بدانید این کار در طولانی مدت به نفع خودتان خواهد بود. این تیپ حس ها ماندگار نیستند. به این فکر کنید که آدم ها با هم فرق دارند و همین تفاوت ها گاهی میان آنها اختلاف به وجود می آورد. شما عشقتان را دارید و مطمئن هستید که دوستتان دارد. به همان اکتفا کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

دوست دارید با بقیه همکاری داشته باشید. اما نوعی حس منفی میان خود و همکاران مشاهده می کنید که مانع از تعامل مثبت می شود. دوست دارید همه این حالت های بد را محو کنید و دوباره همانند روزهای قبل، در کمال آرامش به کارهایتان برسید. اما توان تمرکز ندارید. بهتر این است که بی تفاوت باشید. با عشقتان تماس بگیرید تا آرامشی را که لازم دارید به شما بدهد. این حس ها موقتی هستند و چند روز دیگر از بین خواهند رفت.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

صبر داشته باشید. گاهی نمی توانید میان خود و دیگران تعادل برقرار کنید. گویا امروز هر کسی ساز خودش را می زند و این شما را کلافه کرده است. اما این را بدانید که با عشق و مهربانی می توانید همه این حس های منفی را از میان بردارید. همه چیز به خودتان بستگی دارد. اگر نگاهتان را تغییر دهید و در برابر بدی، خوبی کنید، در طولانی مدت اثرات آن را خواهید دید و به خودتان افتخار خواهید کرد. خوبی این مهربانی این است که با عشقتان بسیار صادق خواهید بود و در کنار او شادی را تجربه می کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

یک راه بسیار ساده برای درست کردن ارتباط های شما وجود دارد: دست از عذرخواهی کردن بردارید. به جای اینکه کاری کنید که بعدش معذرت بخواهید، بیشتر روی رفتار و گفتار خود تمرکز داشته باشید. این را هم بدانید که مردم آن طور که شما تصور می کنید، زودرنج نیستند و لازم نیست برای هر کار کوچک و بزرگی که می کنید، معذرت خواهی کنید. اگر بیشتر روی اهداف و مسوولیت های خود تمرکز کنید، خیلی راحت تر می توانید امروز را به اتمام برسانید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

همان قدر که به ظاهر خود توجه دارید، به دنیای درون خود نیز توجه کنید. بیشتر توجه خود را روی خواسته های درونی بگذارید و ببینید، چه چیزی خوشحالتان می کند و امروز چه از دنیا می خواهید. اگر عشق و محبت را در اطراف پراکنده کنید، همان ها را دریافت خواهید کرد. اطراف خود را پر کنید از آدم هایی که پشتیبان شما هستند و حس های خوب به شما می دهند. عشقتان نیز در این مسیر بسیار کمک کننده خواهد بود. حرف ها و نظرات او امروز بسیار ارزشمند هستند و به بهبود روحیه شما نیز کمک بسیاری می کند.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

کنترل احساسات خود را به دست بگیرید. زندگی واقعی و دنیای تخلیی خود را مورد مقایسه قرار دهید و ببینید تا چه اندازه در مسیری قرار دارید که باید باشید! برای تحقق برخی از اهداف، به همکاری و همفکری اطرافیان نیاز دارید. بدون اینکه عصبی یا کلافه شوید، کنترل امور را به دست بگیرید و خود را وارد مرحله تازه ای از زندگی کنید. برای اینکه دیگران از احساسات شما آگاه شوند، می توانید در پروفایل های آنلاین خود، عشقتان را بیان کنید یا به طور خصوصی به دوستان نزدیک پیغام دهید و با آنها در تماس باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز با همه وجود دوست دارید از این همه فاز منفی خارج شوید و دوباره به روزهای شاد خود بازگردید. اما این نیاز نباید شما را گمراه کند. این را به یاد داشته باشید، این حس های ناراحت کننده تا ابد ادامه ندارند و خیلی زود برطرف خواهند شد. پس خودتان را در دام ناراحتی گرفتار نکنید و تصور نکنید که دیگران دوستتان ندارند. در عوض، بیرون بروید و دوستان تازه پیدا کنید. به خودتان فرصت دهید تا انرژی های تازه ای وارد زندگیتان شوند و حال و هوایتان به کل تغییر کند.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز فشار کاری زیادی را تجربه خواهید کرد. شاید این مساله موجب شود تا در محل کار آرامش نداشته باشید و با همکاران بجث کنید. اما کنترل رفتار خود را داشته باشید. حتی اگر بدرفتاری از کسی مشاهده کردید، با لبخند و مهربانی پاسخ دهید. مطمئن باشید این واکنش بسیار موثرتر از دعوا است. همچنین، توصیه می کنیم برای خود سرگرمی درست کنید و در خلال کارها، چند دقیقه ای را به خود و علاقه مندی هایتان اختصاص دهید. در انتهای روز کاری با عشقتان ملاقات خواهید داشت که موجب بهتر شدن روحیه تان می شود.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

از انتقاد خوشتان نمی آید و هر نوع مخالفتی موجب رنجش شما می شود. حتی شاید تصور کنید مورد علاقه اطرافیان نیستید. اما اینها فقط فکرهای شما هستند. کاملا هم گذرا و ناپایدار هستند. به خودتان سخت نگیرید و عشق و محبت درونی خود را در اطراف پراکنده کنید و اثرات مستقیم آن را در زندگی خود ببینید. پیدا کردن دوستان تازه به شما کمک می کند تا حد زیادی از این فاز منفی خارج شوید. اگر مجرد هستید، با فرد موردعلاقه تان قرار بگذارید و از این دیدار، آرامش و انرژی بگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

خودتان را در کار غرق نکنید. این مساله موجب عصبی شدن شما می شود. احتمالا امروز حس ناراحتی و کلافگی داشته باشید. اما خیلی به آن بها ندهید و در جزئیات آن غرق نشوید. شما توان ایستادگی در برابر ناملایمات را دارید. امروز نیز همین طور باشید. با انسان های تازه آشنا شوید و از آنها دانش جدید بیاموزید. حتی در حرف های ساده اطرافیان هم می توانید مواردی برای بهبود شرایط روحی و فکری خود پیدا کنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر