فال روزانه – شنبه ۹۳/۱۱/۴

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – شنبه ۹۳/۱۱

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز بسیار رویاپرداز می شوید و دلتان می خواهد همه روز را در دنیای فانتزی سپری کنید. اما بهتر است به مسوولیت های خود نیز توجه داشته باشید. خودتان را به جریان زندگی بسپارید و امروز خیلی سخت گیری نکنید. با عشقتان خرید بروید و ساعات بعدازظهر را در کنار هم به یک کار مفید سپری کنید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

هیجانی که برای امروز انتظار دارید را در زندگی عاشقانه خود می توانید به دست بیاورید. خیلی خیال پردازی نکنید. کارها و مسوولیت های خود را در اولویت بگذارید و سپس بیرون بروید و در میان دوستان باشید. با آدم های تازه آشنا شوید. امروز فرصت خوبی برای شاد بودن در کنار عشقتان است و می توانید لحظه های شاد و سرشار از خنده را تجربه کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در محیط کار و در میان همکاران لحظه های خوبی خواهید داشت. آنها بیشتر موجب خوشحالیتان می شوند. با اینکه عشقتان برایتان بسیار مهم است، اما ترجیح می دهید امروز در میان دوستان خود باشید. هماهنگی بسیار خوبی که دارید موجب می شود تا همپای دیگران پروژه کاری که در دست دارید را به خوبی پیش ببرید. امروز زمان بگذارید و با دوست خود خرید بروید و با سلیقه ای که دارید به او کمک کنید تا لباس های شیک و متفاوت خریداری کند.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز را به هیجان و شادی و تفریح اختصاص دهید. جی پی اس را روشن کنید و به مکان های تازه بروید. البته کارها و مسوولیت های خود را در صدر همه کارها قرار دهید و پس از فارغ شدن از آنها سراغ تفریح و بیرون بروید. با عشقتان و دوستان مشترک، رستوران های جدید، غذاهای تازه یا مکان های تفریحی متفاوت کشف کنید و از انرژی دسته جمعی بهره بگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز اصلا به اینکه تنها باشید یا تنهایی کارهای خود را انجام دهید، فکر نکنید. امروز ارتباط بسیار خوبی با یکی از دوستان مونث خود خواهید داشت. با هم می توانید یک پروژه کاری بسیار خوب را آغاز کنید. امروز انرژی لازم برای خلاقیت و ایده پردازی را دارید. طرح های خود را مطرح کنید و با همکاری دوستان برای آنها روش های اجرایی تعیین کنید. با عشقتان هم می توانید در مورد خریداری وسایل یا لباس جدید مشورت کنید و بعدازظهر را به این کار اختصاص دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

از اینکه خودتان باشید و تنهایی کارهایتان را انجام دهید، بسیار خوشحال هستید. بیشتر دوست دارید که تنهایی به جلو پیش بروید. اما امروز باید با دیگران تعامل بیشتری داشته باشید. چه از نظر کاری چه در زندگی شخصی، در میان دوستان و همکاران باشید و به جادوی کار گروهی ایمان بیاورید. سعی کنید مکالمه های ساده و بدون هیجان با اطرافیان داشته باشید. تقاضا و توقعات خود را کم کنید تا بتوانید روز شاد و مفیدی داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز بیشتر روی سلامت جسمانی خود متمرکز باشید. غذاها و نوشیدنی های سالم مصرف کنید و ورزش را در دستور کار قرار دهید. از اسنک ها و غذاهای چرب پرهیز کنید. کار گروهی چیزی است که شما را به آرامش در محیط کار می رساند. برای اینکه حس های مثبت در زندگی شما زیاد شوند، ورزش هایی همانند یوگا یا پیاده روی را در دستور کار قرار دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

عشقتان امروز بسیار شاد و جالب خواهد بود. از همان ابتدتی صبح، حس طراوت زیادی دارید و در کنار فرد مورد علاقه تان می توانید یک روز کاری پر از انرژی را آغاز کنید. با هم یک صبحانه سالم صرف کنید و در محیط کار نیز همکاری های خود را بیشتر کنید. وقتی با دیگران تفاهم داشته باشید، خیلی بهتر می توانید طرح هایتان را اعلام و پروژه ها را انجام دهید. یافتن دوستان جدید را در اولویت کارهای خود قرار دهید. از نیروی جاذبه درونی خود برای این امر می توانید کمک بگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز یک حس عجیب و غریب را تجربه خواهید کرد که شاید بتوان نام «حساسیت» را روی آن گذاشت. به محض اینکه احساس می کنید چیزی را نمی توانید تحمل کنید، به صورت موقت از آن بیرون بیایید. با دوستان یا عشقتان برای شام بیرون بروید. یک فضای آرام و شیک را برای دور هم جمع شدن انتخاب کنید و از انرژی جمع برای بهبود روحیه خود کمک بگیرید. با عشقتان تفاهم بیشتری داشته باشید و سعی کنید با رفتار بهتر موجب تداوم رابطه خود بشوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

ارتباط های بیشتر به شما کمک می کنند تا محدودیت ها را کنار بگذارید و یک برنامه درست و دقیق برای زندگی خود داشته باشید. تلفن را بردارید و به دوستی که بسیار برایتان مهم است زنگ بزنید و او را برای شام به خانه خود دعوت کنید. یا می توانید با دوستانی که انرژی های خوبی دارند برای یک تفریح دسته جمعی قرار بگذارید. به فضاهای هنری همانند تئاتر یا سینما بروید و در کنار آنها انرژی های مثبت بگیرید. مسایل کاری را خیلی خوب می توانید به انجام برسانید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز نگرانی های مالی شما تا اندازه زیادی برطرف خواهند شد زیرا می توانید برای آنها برنامه ریزی درستی داشته باشید. انرژی های امروز به شما کمک می کنند تا در کار و مسایل اقتصادی دید بهتری داشته باشید. این انرژی های خوب فقط در کار نیست و در مسایل عاطفی نیز بسیار موفق خواهید بود. با عشقتان هماهنگی زیادی دارید و رابطه تان عمیق تر خواهد شد و وارد فاز تازه ای از رابطه خواهید شد.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز  باید بخشی از رویاهای خود را با واقعیت بدل کنید. این فرصت را دارید تا به مکان های تازه بروید یا با انسان های تازه آشنا شوید. گاهی اوقات لازم است از رویاهای غیر واقعی فاصله بگیرید و برای ایجاد تغییر، قدم در مسیرهای تازه بگذارید. خودتان را با زندگی و جریان واقعی آن هماهنگ کنید. بهترین کار برای بعدازظهر، دورهمی های دوستانه در خانه یا رستوران است. انرژی جمع به شما حال خوبی می دهد و می توانید شادی بیشتری را تجربه کنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر