فال روزانه – یکشنبه ۹۳/۱۱/۵

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – یکشنبه ۹۳/۱۱

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز احتمالا خیلی سریع از کوره در می روید. از اینکه کمی وارد جدال شوید، هراسی نداشته باشید. شاید بد نباشد که تکلیف خود را با برخی آدم ها مشخص کنید. فقط این را به یاد داشته باشید که رفتار شما نباید بی احترامی یا بی ادبی همراه داشته باشد. کاری انجام ندهید که موقعیت اجتماعی شما خدشه دار شود. اما رودررو صحبت کردن و حل مسایل و مشکلات موجود به شما کمک می کند تا وارد مسیر موفق تری بشوید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

صداهای مغز خود را خاموش کنید و نگذارید هیجانات منفی زیادی که در وجودتان هست، حرف هایی را به زبانتان بیاورد که مجبور شوید به خاطر آن عذرخواهی کنید. امروز زمان این نیست که در یک اتاق خود را حبس کنید و درها را روی فرصت ها ببندید. باید واقعیت های زندگی را بپذیرید. از سیر کردن در دنیای خیال و مرور گذشته ها دست بردارید. در زمان حال باقی بمانید. با اعتمادبه نفس خودتان باشید و خواسته های خود را با صدای بلند بیان کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز حساسیت شما زیاد است. بسیار هم دوست دارید به گذشته ها سفر کنید. اما مرور برخی خاطره ها باعث به جوش آمدن خون شما می شود و بسیار عصبانیتان می کند. از این کار دست بردارید. روی افکار خود کنترل داشته باشید. در اینترنت، آب و هوای شهر مورد علاقه خود را چک کنید، چمدانتان را ببنیدید و راهی سفر شوید. این بهترین کاری است که می توانید برای دور کردن افکار منفی، انجام دهید. با یک استراحت کوتاه می توانید دوباره در کار و زندگی اجتماعی، به همان شرایط عادی و همیشگی بازگردید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

در ارتباط با همکاران و اطرافیان چندان موفق نیستید. حساسیت شما به مسایل و رفتارها زیاد است. هر چیزی می تواند موجب خشم زیاد شما بشود. اما مراقب رفتار و گفتار خود باشید. با همه وجود، وقت و حواستان را روی پروژه کاری که در دست دارید بگذارید. لازم نیست گوشه تنهایی را انتخاب کنید. فقط در سکوت و آرامش به کارهای خود برسید. اگر در کار حس خوبی ندارید، به جای فرار و استعفا، خلاقیت به خرج دهید. ایده های نوین ارائه دهید و تاثیرات بی نظیر آن را در دل خود احساس کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز آرام و قرار ندارید. دوست دارید سفر بروید و هیجان و شادی را تجربه کنید. از کار کردن خسته شده اید و دلتان چندین روز استراحت طولانی می خواهد. اگر می توانید مرخصی بگیرید و چند روز کار را تعطیل کنید. رفتن به شهرهای جدید و دیدن مردم با فرهنگ های مختلف، نه تنها موجب آرامش روح شما می شود، بلکه ایده های بسیار عالی در ذهنتان جرقه می زند که در کارتان تاثیر مثبت دارند. در سایت های اینترنتی در مورد شهرهای موردنظر تحقیق و آب و هوای آنها را چک کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

احساس می کنید زیاد از حد کار می کنید؟ این فشار ذهنی شما را از ادامه کار ناامید کرده است. به استراحت نیاز دارید و این استراحت در سایه سفر برایتان مهیا خواهد شد. در ارتباط های فردی خود نیز امروز ناموفق خواهید بود. بهتر این است که مراقب حرف هایی که به زبان می آورید باشید. با گروهی که کار می کنید رفتار ملایم و معمولی داشته باشید و اگر مساله ای موجبات ناراحتی شما را فراهم کرد، بدون واکنش از کنار آنها رد شوید. این حس ها موقتی هستند. پس به وجهه اجتماعی خود فکر کنید و با هیجانات زودگذر آن را تحریب نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز همه چیز به رفتار و واکنش های شما بستگی دارد. می توانید یک همکاری یا مکالمه مثبت داشته باشید، یا یک مشاجره اعصاب خوردکن! بدون شک آرامش بهترین گزینه است. پس مراقب حرف هایی که به زبان می آورید. باشید. اگر کسی موجب ناراحتی شما می شود و در کارهایتان سنگ‌اندازی می کند، با رعایت احترام و ادب با او حرف بزنید و هدفش از این کار را بپرسید. در رابطه ها باید محدودیت تعریف کنید و اجازه ندهید کسی از خط قرمزهای شما عبور کند.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

جزئیات، جزئیات، جزئیات! امروز ریزترین مسایل هم نظر شما را جلب می کنند و گاهی موجب عصبانیت شما می شوند. فشار کار و استرس های ناشی از آن موجب شده احساس خستگی زیادی داشته باشید و حتی گاهی به بیرون رفتن از کار کنونی خود هم می اندیشید. اما مراقب باشید. این خستگی ها موقت هستند. باید روی افکار و رفتار خود کنترل داشته باشید. به جای فرار از مشکلات، آنها را تغییر دهید. با خلاقیت روند کار را تغییر دهید. بعد از کار باشگاه بروید و حمام آب گرم بگیرید. یا اگر فرصت دارید، سفری کوتاه بروید تا مغزتان چند روزی استراحت کند.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

مراقب زبان خود باشید. هیجانات مقطعی ممکن است حرف هایی بر زبان شما جاری کند که برای موقعیت اجتماعی شما خوب نباشد. دوست دارید مستقل و رها باشید و فشارهای کاری به ذهنتان فشار می آورند و ممکن است بی اراده کارهایی انجام دهید که در شأن شما نیست. مراقب رفتار و گفتار خود باشید. برای دیگران نیز حد و مرز تعیین کنید تا به خودشان اجازه ندهند با شما بدرفتاری داشته باشند. امروز دوستان قدیمی می توانند در کسب آرامش به شما کمک کنند.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

خیلی از روزهای شما به حساب و کتاب مسایل مالی می گذرند. دایم دنبال راهی هستید که سود یا درآمد خود را بیشتر کنید. بهتر است امروز به یک تغییر اساسی فکر کنید. مثلا خانه بخرید یا پول خود را در جایی که سود زیادی عاید شما می کند، سرمایه گذاری کنید. شاید تصور کنید گزینه های زیادی پیش رویتان نیست، اما چشمان خود را باز کنید. هیجانات منفی را هم کنار بگذارید. اگر مسایلی موجب عصبانیت شما شدند، بدانید که خیلی زود هم برطرف خواهند شد.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

شورشی! عصیان‌گر، آشوب‌گر! اینها صفت هایی هستند که می توان امروز به شما نسبت داد. امروز خیلی سریع واکنش نشان می دهید و در برابر هر رفتار و گفتاری، حالت دفاعی به خود می گیرید. اما مراقب باشید. سریع از کوره در نروید و حرف هایی نزنید که بعدش مجبور شوید، عذرخواهی کنید. به جای اینکه با دیگران سر لج داشته باشید، به برنامه های شخصی خود فکر کنید و در دنیای اینترنت، سرگرمی های تازه پیدا کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز برای حساب و کتاب های مالی خود وقت بگذارید. پیش از اینکه برای خرج کردن آنها برنامه بریزید، بودجه خود را برآورد کنید. اول از همه خریدهای واجب را در نظر دبگیرید. اگر افرادی در اطرافتان هستند که موجب عصبانیت شما می شوند، به جای دعوا و مشاجره، با احترام آنها را سرجایشان بنشانید. به خود و موقعیت خود فکر کنید و اجازه ندهید دیگران با رفتار زشت خود موجب شوند حرف هایی به زبان بیاورید که شایسته شما نیست. تا حد امکان خونسرد و آرام باشید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر