سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۱/۶

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۱

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز باید به دنبال نقطه امن باشید. در مورد مسایل مالی و کاری، نقطه امنیت را بیابید و در همان جا باقی بمانید. حواستان به دخل و خرج های خود باشد. ممکن است بدون اینکه آگاه باشید، پول هایتان را بیهوده برای چیزهایی که نیازی ندارید، خرج کنید. برای اینکه به طور کلی در زندگی تعادل ایجاد کنید،  یک نرم افزار حسابداری روی گوشی خود نصب کنید تا بدانید در طول ماه برای چه چیزهایی هزینه کرده اید. امروز زمان نیز برای شما مانند طلا است. قدر آن را بدانید و درست استفاده کنید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

کارهای خودتان را زیر ذره بین ببرید و ببینید کجای آنها اشکال و به بازنگری نیاز دارند. خواسته های خود را یادداشت کنید و برای آنها ارزش و اعتبار قایل شوید. همه وقت های زندگی خود را بررسی کنید و ببینید چگونه می توانید برای نیازهای شخصی خود تایم خالی کنید. امروز باید خود و فانتزی هایتان را در اولویت قرار دهید. اگر مردم و اطرافیان با شما همراه و هماهنگ نیستند، اصلا اهمیت ندهید و بدانید خودتان برای داشتن یک زندگی شاد، کافی هستید. فقط باید فرصت های خوب زندگی را تشخیص دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

خیلی خوابتان می آید؟ متاسفانه این هفته با انرژی کم آغاز شده است و دایم دلتان می خواهد استراحت کنید و حس و حال کار کردن ندارید. همین موجب می شود خودتان را از اطرافیان دور کنید. در ضمن، به قدری حساس هستید که اطرافیان باعث می شوند تا همین انرژی کمی هم که دارید، کمتر شود. بهتر است خیلی با دیگران معاشرت نداشته باشید و همه وقتتان را به انجام مسوولیت ها و بودن در کنار عشقتان اختصاص دهید. اگر لازم است، گریه کنید تا سبک شوید. یا حتی خوب است در کلاس یوگا شرکت کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

سلام پروانه اجتماعی! … امروز بسیار شاداب هستید و با انرژی های خوب خود با اطرافیان ارتباط های عالی برقرار می کنید. نیروهای الکتریسته زیادی در هوا جاری است و می توانید از آنها برای افزایش انرژی های مثبت خود استفاده کنید. امروز کنجکاوی بسیاری در مورد مردم دارید. امروز هر جا که می روید، کارت بیزینس خود را نیز همراه داشته باشید. در مورد پروژه های کاری نیز این انرژی های خوب کمک می کنند تا به مراحل بسیار خوبی دست پیدا کنید. همین روحیه را حفظ کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز زمان صعود است. زمان بالا رفتن. باید خواسته های خود را کشف و برای به دست آوردن آنها تلاش کنید. صبح زود به محل کار بروید و از انرژی های صبح برای انجام کارها استفاده کنید. سپس در فرصت استراحت، روی اهداف خود متمرکز شوید و برای آنها نقشه بکشید. به این فکر کنید که در ۵ سال آینده در چه موقعیتی باید باشید؟ بر اساس شرایط کنونی و اهدافی که دارید، برای ۵ سال آینده برنامه ریزی کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

دنیا بسیار بی رحم است. ناشناخته های بسیاری هم در دنیا هست که خیلی وقت ها از آن سر در نمی آورید. اما امروز این فرصت را دارید تا خیلی چیزهای تازه یاد بگیرید. با جست‌وجود در اینترنت و گوش کردن به نداهای درونی خود، متوجه خواهید شد که بالاخره زمان تغییر فرارسیده است و باید از این روند همیشگی دست بکشید و وارد مرحله تازه ای از زندگی بشوید. شاید بخواهید ادامه تحصیل بدهید، یا در کلاس های مرتبط به شغل خود ثبت نام کنید. هر چه هست، امروز بهترین زمان برای حرکت به سوی پیشرفت است.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار خواهید داشت. این را به فال نیک بگیرید و برای بودجه خود ارزش بیشتری قایل شوید. پول هایتان برای خرید وسایلی که نیاز ندارید، خرج نکنید. آنها را در املاک و خرید خانه سرمایه گذاری کنید. در محل کار، فرصت های کسب درآمد بیشتر را کشف کنید. این را بدانید به جای زیاد کار کردن، بهتر است هوشمندانه کار و خلاقیت های خود را بیشتر کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز نمی توانید خود را به خوبی با اطرافیان هماهنگ کنید؟ این مساله ای است که همه ذهن شما را درگیر می کند و موجب ناراحتی شما می شود. اما برای اینکه نه خودتان اذیت شوید و نه دیگران فکر کنند از آنها فاصله گرفته اید، فقط به حرف هایشان گوش کنید و نظری ندهید. یا شاید بد نباشد انها را به ناهار دعوت کنید. کارهایی که برای جلب اعتماد آنها نیاز است را انجام دهید. کارهای گروهی همیشه بهترین گزینه هستند و نباید حمایت همکاران را از دست بدهید. پیشرفت کار شما در گرو ایده دادن و گرفتن است.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

جدول کارها و خرج های خود را بیاورید و درست و با دقت آنها را مرور کنید. امروز ذهنتان برای حساب و کتاب و کشف ایراد کارهایتان کاملا باز است. در جاهایی که ایراد دارید، بیشتر تمرکز کنید. از انرژی های امروز برای برنامه ریزی برای ۵ سال آینده خود استفاده کنید. خواسته ها را در یک طرف و موقعیت کنونی خود را در طرفی دیگر بگذارید و بر اساس آنها، یک برنامه کامل و بی نقص برای چند سال آینده خود بنویسید. مشورت گرفتن از اطرافیان را فراموش نکنید زیرا به تنهایی قادر به انجام همه کارها نیستید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز خودتان را توصیف کنید. امروز هیجان و انرژی های بسیار خوبی دارید و می توانید همه استعدادهای خود را به همان شکلی که هستند، به نمایش بگذارید. از خلاقیت زیادی که دارید برای کشف راه های تازه به منظور کسب درآمد بیشتر کمک بگیرید. امروز این فرصت را دارید تا نقطه امن مالی و کاری را کشف کنید. البته همه حواس خود را روی کار نگذارید. موسیقی گوش کنید یا با عشقتان به فضاهای هنری بروید و از ایده های هنرمندان، برای کارهای خود ایده بگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

هیچ کجا خانه نمی شود! امروز به معنای واقعی این جمله را درک خواهید کرد. دوست دارید در خانه باشید و استراحت کنید. حس و حال کار ندارید و تعامل با آدم ها امروز برایتان دشوار است. بیش از حد هم حساس هستید و این مساله بیشتر باعث می شود تا ارتباط با اطرافیان برایتان سخت شود. برای اینکه مشکلی پیش نیاید، فقط کارهایتان را انجام دهید و خیلی سریع به خانه برگردید. دوس آب گرم بگیرید و برای ۵ سال آینده خود نقشه بکشید. این کارها استرس را از شما دور می کنند.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز زیاد حرف بزنید. هر چه دلتان می خواهد بگوید. در مورد خودتان یا ایده هایتان برای اطرافیان بگوید. اگر هم حرفی برای بیان ندارید، باز هم سعی کنید خودتان را در حالت حرف زدن و معاشرت با دیگران حفظ کنید. این حالت روحی کمک می کند تا به حرف های دیگران خوب گوش کنید. صحبت های آنها برای شما بسیار الهام بخش هستند و خلاقیت های درونی شما را بیدار می کنند. از فرصت امروز برای یادگرفتن و کشف مسایل جدید استفاده کنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر