سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – سه شنبه ۹۳/۱۱/۷

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – سه شنبه ۹۳/۱۱

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز زمان از نو آغاز کردن است. تحت تاثیر ستاره ها، بیشتر به سمت استراحت و تجدید قوا کشش خواهید داشت. امروز زمان حساسی است و شما برای اینکه بتوانید احساسات عمیق خود را درک کنید، به کمی فاصله از آدم ها نیاز دارید. حتی خوب است در کلاس های یوگا و مدیتیشن شرکت کنید. این تمرینات به شما کمک می کنند تا حس های درونی خود را کشف کنید و اسرار درونی قلب خود را بیرون بکشید. باید بدانید که اگر از مرور خاطرات و کشف خواسته های خود بترسید، نمی توانید مشکلات را برطرف کنید و همیشه در همین حالت باقی خواهید ماند.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز را به ارتباط های اجتماعی اختصاص دهید. در هر دو دنیای واقعی و مجازی با دوستان خود در تماس و ارتباط نزدیک باشید. با افراد جدید آشنا شوید و نقطه نظرات خود را با آنها در میان بگذارید. لازم نیست خیلی در حالت محافظه کارانه باقی بمانید و واقعیت های رفتاریتان را مخفی کنید. اتفاقا برعکس، شاد باشید و با دوستان همان طور که هستید، رفتار کنید. این کار تحسین اطرافیان را در بر خواهد داشت. فقط حواستان باشد امروز به کسی قولی ندهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در محل کار می توانید دست‌آوردهای بسیار خوبی داشته باشید. دوستان و همکاران بسیار مشتاق هستند تا در مورد تجربیات و طرح های شما بشنوند و بدانند چه چیزهایی در ذهنتان هست. این خواسته آنها را بی پاسخ نگذارید. خودتان باشید و با اعتمادبه نفس، در مورد احساسات و برنامه های خود حرف بزنید. از اینکه مورد نقد قرار بگیرید، نترسید زیرا این اتفاق روی نخواهد داد. مسوولیت های خود را به عهده بگیرید و با انجام به موقع آنها، پله های ترقی را یکی دوتا طی کنید. یکی از بهترین روزهای کاری در انتظار شما است.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز کاریزمای درونیتان اطرافیان را به سمت شما جذب خواهد کرد. زمان خوش بینی است. به همه چیز با دیده خوب و مثبت نگاه کنید و چشم اندازهای عالی برای زندگی و کار برای خود تعریف کنید. حس  ایجاد تغییرات اساسی امروز به قدری در وجود شما زیاد است که شاید حتی دلتان بخواهد دوباره در دانشگاه ثبت نام کنید و ادامه تحصیل بدهید. یا بخواهید با انسان های جدید آشنا شوید و از آنها مسایل تازه بیاموزید. در مکالمه هایی که با اطرافیان دارید، ایده های تازه ای کشف خواهید کرد.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز بیشتر ذهن خود را روی مسایل مالی و اقتصادی بگذارید. اگر قصد سرمایه گذاری دارید، امروز زمان مناسبی است. بهترین و مطمئن ترین سود هم در املاک است. پس در مورد آن تحقیق کنید. از اطرافیان نیز مشورت فکری بگیرید. امروز برایتان خوب است با انسان های تازه آشنا شوید و دایره دوستان خود را گسترده تر کنید. لازم نیست در فاز محافظه کار بودن بمانید، خودتان باشید و خیلی راحت و بدون هرگونه نگرانی با اطرافیان معاشرت کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز حس همکاری شما زیاد است و از احساسات خوب و مثبت نگری زیادی که امروز دارید، ناشی می شود. در حوزه عشق نیز کمک می کند تا رابطه عمیق و صمیمانه تری با فرد موردعلاقه تان برقرار کنید. امروز از اینکه با سیاست و محافظه کارانه رفتار کنید، دست بکشید و خودتان باشید. خود واقعی شما برای اطرافیان جذابیت بیشتری خواهد داشت. به حرف های دوستان و همکاران با دقت گوش کنید. امروز همانند اسفنج حس های اطرافیان را می گیرید. پس با آدم های شاد در تعامل باشید تا شادتر باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

به سلامت جسمانی خود بیشتر اهمیت دهید. نوشیدنی های گیاهی بنوشید و از غذاهای چرب و ناسالم پرهیز کنید. استخر و سونا بروید و چند ساعت به بدن خود استراحت بدهید. ورزش هایی همانند یوگا یا پیاده روی نیز بسیار عالی هستند. وقتی جسمتان در سلامت و آرامش باشد، ذهنتان بسیار بهتر کار می کند و نتیجه آن خلاقیت و ایده پردازی است. در محیط کار امروز بسیار موفق خواهید بود. از آرامش بودن در کنار دوستان استفاده کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز بیشتر غرور داشته باشید. حس های درونی خود را بشناسید و به آنها احترام بگذارید. از اینکه امروز خودتان باشید هیچ هراسی نداشته باشید. حتی خوب است که فکرهایتان را بنویسید تا بتوانید به طور دقیق و درست بدانید چه در مغزتان می گذرد. کشف خواسته های درونی به شما کمک می کند تا خلاقیت بیشتری داشته باشید و در شغل خود نیز موفق تر باشید. اگر مشکلی هست، امروز فقط به آنها لبخند بزنید. بروز احساسات واقعی این مزیت را دارد تا بتوانید ارتباط عمیق تری با اطرافیان برقرار کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

از لانه و گوشه تنهایی که برای خود انتخاب کرده اید، بیرون بیایید. اگر تاکنون احساسات و اشتیاقات درونی خود را کشف نکرده اید، زمان آن رسیده تا امروز دست به کار شوید. یک سفر کوتاه به درون خود داشته باشید و هر چه در دل و مغزتان هست را روی کاغذ پیاده کنید. سپس به تغییرات ظاهری بپردازید. از تغییر دکوراسیون خانه گرفته تا ظاهر خودتان و نوع لباس پوشیدن و آرایش مو و صورت. امروز حس های واقعی خواهید داشت و می توانید خودِ واقعیتان باشید. این فرصت را از بین نبرید و بگذارید اطرافیان کاریزمای درونی شما را تحسین کنند. آهسته و پیوسته قدم بردارید تا موفقیت از آن شما باشد.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز برای ایجاد تغییر سراغ مطالعه یا تدریس بروید. از دوستان و اطرافیان مشورت بگیرید. داستان زندگی خود و ایده هایی که در سر دارید را بیان کنید. از اینکه خودتان را توصیف کنید هراس نداشته باشید. خیلی راحت می توانید با آدم ها ارتباط برقرار کنید و آنها نیز خیلی خوب شما را درک خواهند کرد. بسیار مهم است که نورهای امید را ببینید و خود را به سوی آن بکشانید. امروز می توانید روی نوشتن داستان یا یک کار هنری تمرکز کنید. حرف زدن و ارتباط برقرار کردن از جمله کارهای لازم و مهم امروز هستند.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

«روش های پول درآوردن را به من نشان دهید!» این جمله ای است که امروز همه ذهن شما را پر کرده است. برای اینکه بتوانید تعادل مالی خود را به دست بیاورید و ذهنتان نیز از نگرانی خالی شود، همه دخل و خرجتان را حساب کنید و از اطرافیان نیز مشورت فکری بگیرید. برای اینکه درآمدتان بیشتر شود، باید بیشتر و خلاقانه تر کار کنید. برای خلاقیت نیز به مطالعه و تحقیق نیاز دارید. پس پیش به سوی کشف دنیای جدید و ایجاد تغییر و توسعه اطلاعات. هر چه آدم های بیشتری در زندگی شما باشند، دانش بیشتری خواهید آموخت و می توانید از دیدگاه های مختلف دنیا را ببینید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز بیشتر روی خود و افکار خود تمرکز کنید. اشتیاقات و خواسته های درونی خود را کشف کنید. با شناخت خودتان می توانید درک بهتری هم از اطرافیان داشته باشید. این کار نه تنها به خودتان حس بهتری می دهد، بلکه ارتباط شما با اطرافیان را بهتر می کند و تفاهم و تعامل بیشتر و بهتری با آنها خواهید داشت. از اینکه خودتان باشید و حس های واقعی خود را به زبان بیاورید، نترسید. بدون محدودیت، رویاهایتان را به زبان بیاورید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر