پیام مهم سایت کوچولو

با سلام و خوش آمدگويي...

لطفا بعد از عضويت رايگان ، قوانين و آموزش فعاليت در كوچولو را مطالعه كنيد.

 

همچنین آپلودسنتر کوچولو با سرعت بالا با حجم نامحدود در حال راه اندازی می باشد:

upload.kocholo.org

جشن تولد باشکوه احسان حدادی در منزلش

دسته بندی: عكس جالب | نویسنده : Nikagoli |

  

جشن تولد باشکوه احسان حدادی در منزل شخصی اش + عکس

احسان حدادی متولد سی ام دی ماه ۱۳۶۳ (بیستم ژانویه ۱۹۸۵) تهران است. حدادی ورزش را با رشته های مختلف در مدرسه شروع کرد تا این که در سال آخر دوره ابتدایی با معرفی معلم ورزش دبستانش فعالیت جدی خود را در رشته دو ومیدانی در تیم های منطقه ای آموزش و پرورش شروع کرد.

احسان حدادی نخستین بار در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ۲۰۰۴ مدال طلا را به چنگ آورد، چندی بعد این قهرمانی را در مسابقات جوانان جهان در گروسو، ایتالیا تکرار کرد و نخستین مدال جهانی را برای دو و میدانی ایران به ارمغان آورد.

او در سال ۲۰۰۵ با پرتاب دیسک به مسافت ۶۵٫۲۵ متر رکورد آسیا را شکست و مدال طلای قهرمانی دو و میدانی آسیا را در شهر اینچه اون، کره جنوبی به گردن آویخت. حدادی در بازی های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون کره جنوبی با پرتابی به میزان بیش از ۶۵ متر به مدال طلا دست یافت.

وی مدالش را به حسن روحانی رئیس جمهور وقت تقدیم کرد. وی در این باره اظهار داشت: من این مدال را به رئیس جمهور تقدیم می کنم، به کسی که باعث خوشحالی مردم شده و خوشحالم که دولت تدبیر و امید به دنبال ایجاد تغییرات در آینده است.

هیچ کاری از دست ما بر نمی آید جز خوشحال کردن مردم. از وقتی آقای روحانی رئیس جمهور شده مردم خوشحال ترند و این خیلی مهم است.

05c3189cfc

احسان حدادی و پدرش

2121574c11

احسان حدادی و پدر و مادرش

8779398777

b127d70d01

احسان حدادی و پدر و خواهرش

جشن تولد باشکوه احسان حدادی در منزلش

برچسب ها :


ارسال نظر