سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۱/۸

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۱

فال روزانه متولدین فروردین 

نیمه خالی لیوان را می بینید؟ امروز باید باهوش تر باشید. باید با خوش بینی یک سری محدودیت ها را از بین ببرید و از آن طرف هم، یک سری محدودیت ایجاد کنید. شاید شاهد برخی رفتارهای سرد باشید اما خوبی اش این است که می توانید واقعیت ها را بهتر ببینید. اما نگذارید موجب ناامیدی شما یا  از بین رفتن اعتمادبه نفستان بشود. به خودتان سخت نگیرید. هنگامی که دچار شک می شوید، به جای حرص خوردن روی حل مساله تمرکز کنید. این را به یاد داشته باشید: یک شبه نمی توان ره ساله را رفت! به عشقتان بیشتر اعتماد داشته باشید و نگذارید شک موجب از بین رفتن عاطفه شما بشود.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز وضعیت مالی شما به سمت محدودیت بیشتر پیش می رود. باید بیشتر روی خرج های خود تمرکز داشته باشید. اگر احساس می کنید در کار فعلی خود محدودیت دارید و نمی توانید درآمدی که لازم است را از آن کسب کنید، شاید لازم باشد یک بازنگری کلی به این مساله داشته باشید. این را بدانید خودتان به تنهایی از عهده کارها بر نمی آیید. از مشورت دیگران کمک بگیرید و به آنها اعتماد کنید. این همفکری ها شما را به ثبات مالی خواهند رساند.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز بیشتر به خودتان فکر می کنید. تصورتان این است در یک جاده به تنهایی در حال حرکت هستید و فقط خودتان می توانید به خود کمک کنید. اما این طور نیست. کمی مثبت تر به زندگی و رویدادها نگاه کنید. شاید سردی برخی روابط و رفتارها این حس را در شما به وجود آورده باشد. اما ناامید نباشید و خودتان را در سایه مخفی نکنید. هر چه قدر مثبت اندیش تر باشید، راهکارهای بهتری برای زندگی پیدا خواهید کرد.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز برخی از محدودیت هایی که در محل کار یا در زندگی شخصی وجود دارند، شما را به خیال پردازی و رویابافی وا می دارند. اگر می توانید یک فرصتی را برای استراحت پیدا کنید تا انرژی هایتان دوباره به دست بیایند. یوگا و مدیتیشن یا پیاده روی در هوای سالم می تواند راهگشا باشد. به اطرافیان اعتماد داشته باشید و با یک بار رفتار سرد دیدن، سریع ناامید نشوید و در پیله تنهایی فرو نروید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

به واسطه ستاره ها امروز کمی استرس را تجربه خواهید کرد. تصور می کنید در میانه مسیر تنها مانده اید و کسی نیست به کمک شما بیاید. اما نیمه پر لیوان را ببینید. به جای دپرس شدن و خیالات منفی به این فکر کنید که چطور به این نتیجه رسیده اید! و اینکه ناامید نباشید. رفتار سرد اطرافیان شما را دچار این توهم کرده که کارایی لازم را ندارید. اما این طور نیست. باید راه فرار از دام این حس های منفی را بیابید و همچنان در جمع باشید. این را بدانید که مشورت گرفتن از دیگران شما را خیلی سریع تر به نتیجه دلخواهتان می رساند.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز استرس زیادی را تجربه خواهید کرد. دایم در شک و دوراهی هستید. از یک فکر مسوولیت های کاری و از طرفی هم علاقه مندی های شخصی خودتان قرار دارند و نمی دانید چگونه می توان میان آنها تعادل برقرار کرد! این را بدانید که عشقتان به توجه بیشتر شما نیاز دارد. پس با همفکری گرفتن از دیگران، سریعا یک راه چاره پیدا کنید و به خانه بروید تا در کنار او باشید. هر گاه به درست بودن مسیر انتخابی خود شک کردید، به جای زانوی غم بغل کردن، دنبال راه بگردید و مساله را حل کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز در موقعیت های استرس زا گرفتار می شوید. اما اصلا دست و پای خود را گم نکنید و با منطق و حفظ آرامش، سعی کنید خیلی سریع آنها را پشت سر بگذارید. برای اینکه در این فاز نمانید، بهتر است با دیگران ارتباط نزدیک تری داشته باشید. در مورد مسایل مالی از آنها مشورت فکری بخواهید. این کار کمک می کند تا راه حل خوبی برای مشکلات بیابید. به جای اینکه به نیمه خالی لیوان خیره شوید، مثبت اندیش باشید و بدانید یک روزه نمی توانید به جایگاهی که می خواهید برسید. حرف زدن و ارتباط برقرار کردن، حلال مشکلات امروز شما است.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز دایم درگیری های فکری برای خودتان درست می کنید. از یک طرف فکر مسوولیت های کاری و از طرفی هم زندگی عاطفی. نمی دانید چه کنید که به هر دو آنها برسید و مشکلی برای هیچ طرفی پیش نیاید. چاره این کار مشورت گرفتن از دیگران است. باید در مورد مشکلات خود حرف بزنید تا هم استرس ها و شک هایتان برطرف شوند و هم بتوانید آرامشی که می خواهید را به دست بیاورید. برای به دست آوردن آرزوها، باید دید منفی گرای خود را کنار بگذارید. در دنیای واقعی باشید و برای اهداف طولانی مدت برنامه ریزی کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز احتمال اینکه با همکاران دچار درگیری یا مشکل بشوید، وجود دارد. خودتان را آماده کنید تا جدی و سرسخت باشید اما از کوره در نروید. بی احترامی نباید بکنید، فقط اگر کسی نقد بی موردی داشت، با آرامش و با کلام از خودتان دفاع کنید. این مسایل  و رفتارها نباید شما را در لاک خود فرو ببرند. ناامید نباشید و برای جلوگیری از این پیشامدها، همیشه با دید مثبت به زندگی و رویدادها نگاه کنید. امروز ترس و شک در دلتان هست و برای برطرف کردن آنها، باید سکوت و آرامش درونی خود را حفظ کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

بهترین فرصت برای سامان دادن به کارها، امروز است. البته کمی شک و بدبینی در دلتان هست که باید آن را کنار بگذارید. اگر فقط نیمه خالی را ببینید، نمی توانید به نتیجه ای که در سرتان هست برسید. پس آرامش خود را حفظ کنید. از دیگران دوری نکنید ، بلکه برعکس، به آنها نزدیک شوید و مشورت فکری بگیرید. اگر در مسایل مالی با مشکل یا کمبودی مواجه شده اید، وقتش رسیده که یک بازنگری کلی به کارهایتان داشته باشید. شاید لازم باشد در شغل خود تجدید نظر کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

هرگز صورت مساله را پاک نکنید. اگر مساله ای موجب ناراحتی شما می شود، به جای مخفی کردن، آن را مطرح کنید. حرف بزنید. اما آرامش هم داشته باشید. شک و تردیدها کمی شما را کلافه کرده اند و استرس دارید. اما می توانید با کمک گرفتن از دیگران آن را برطرف کنید. پروژ ه های کاری خود را طوری تعریف کنید که برای رسیدگی به زندگی شخصی هم فرصت کافی داشته باشید. عشقتان امروز به شما بسیار نیاز دارد. پس زودتر از کار به خانه بازگردید و در کنار هم شاد باشید. این را بدانید که آدم ها از یکدیگر مسایل زیادی می آموزند.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز استرس دارید و این مساله ناراحتان می کند. اما به جای اینکه حرص بخورید، بیرون بروید و با دوستان سر خود را گرم کنید. با آنها در مورد افکار منفی حرف بزنید و از آنها کمک بخواهید. شاید رفتار سرد برخی افراد موجب ناامیدی شما شده باشد، اما در دام افسردگی گرفتار نشوید. این موارد موقت هستند و با کمی تعامل و معاشرت با اطرافیان برطرف می وشند. برای از بین بردن مشکلات باید آنها را بشناسید و با آنها روبه رو شوید. آهسته و پیوسته قدم بردارید و بدانید یک شبه نمی توان راه صدساله را رفت.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر