سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنجشنبه ۹۳/۱۱/۹

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – پنجشنبه ۹۳/۱۱/۹

فال روزانه متولدین فروردین 

هشدار عصبانیت! امروز در ارتباط های خود با اطرافیان بسیار مراقب باشید. خیلی سریع از کوره در می روید و احتمال دارد با همکاران وارد بحث و مشاجره بشوید. اگر نتوانید روی اعصاب خود کنترل داشته باشید، از حف ها و کارهای خود پشیمان خواهید شد و شاید دیگر فرصتی برای جبران وجود نداشته باشد. اگر خیلی عصبانی هستید، بهتر است آن را روی کاغذ یادداشت کنید یا در مورد آن با عشقتان حرف بزنید تا از ذهنتان بیرون بیاید. برای تخلیه انرژی های منفی، یوگا و پیاده روی گزینه های خوبی هستند.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز دلتان می خواهد بدون حاشیه کارهای خود را انجام دهید، اما برخی رفتار اطرافیان ذهنتان را مشغول می کند. به جای اینکه وارد بحث با آنها بشوید، آرامش خود را حفظ کنید و بدانید کارهای گروهی همیشه فراز و فرودهای خود را دارند، اما در انتها نتیجه شان بسیار بهتر از کار فردی است. ارتباط با دوستان نیز امروز ممکن است به شما استرس دهد. تنها وظیفه شما این است که روی رفتار و گفتار خود کنترل داشته باشید تا بعدها دچار پشیمانی نشوید. پیشگیری بسیار بهتر از درمان است. این را امروز آویزه گوش خود کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز دست به هر کاری که می زنید موجب عصبانیت شما می شود. چون هرکاری که می کنید درست پیش نمی رود و نتیجه ای که می خواهید را نمی توانید از آن بگیرید. به جای اینکه سریع عصبانی بشوید و با همه سر دعوا داشته باشید، کمی به روند کاری خود نگاه کنید. موقعیت اجتماعی چیزی نیست که راحت با یک از کوره در رفتن آن را از بین ببرید. سرتان به کار خودتان باشد و به جای بحث، همچنان در جمع باشید و از نتیجه کارهای گروهی بهره مند شوید. خودتان را که با کار مشغول کنید، بسیاری از مشکلات برطرف می شوند.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

خیلی مراقب عصبانت های امروز باشید. به دلیل وضعیت ستاره ها، امروز استرس و عصبانیت زیادی در طالع شما وجود دارد. به واسطه استرس هایی که دارید، نمی توانید روی کارها تمرکز داشته باشید و در نتیجه درست و کامل پیش نمی روند. اگر همکاران کاری کرده اند که می خواهید جوابشان را بدهید و عصبانیت خود را خالی کنید، توصیه می کنیم بی خیال شوید. مشاجره هیچ نتیجه ای در بر ندارد و فقط اوضاع را بدتر می کند. در ضمن، برای خود ارزش بیشتری قایل باشید. با عشقتان تلفنی حرف بزنید و آرامشی که می خواهید را از او کسب کنید. شاید راهکارهای خوبی برای مقابله و پیشگیری از رویداد دوباره این اتفاق ها برای شما داشته باشد.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

هر کسی طرز فکر خاص خودش را دارد. امروز به دلیل اختلاف نظری که با همکاران دارید، نباید دعوا راه بیندازید و با همه وارد بحث شوید. یاد بگیرید که به عقاید اطرافیان احترام بگذارید، حتی اگر مخالف با شما هستند. به این فکر کنید که پروژه کاری شما در گروه کار گروهی است، پس حتی اگر فردی در میان گروه شما هست که واقعا مزاحم و اعصاب خردکن است، او را نادیده بگیرید و فقط به پیشرفت کار فکر کنید. بی محلی شما بهترین راهکار برای نشاندن فرد مزاحم در سر جایش است. اهداف مشترک و کار گروهی مسایلی هستند که باید در ذهن شما باشند، نه رفتار و شخصیت افرادی که با آنها کار می کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز در وضعیت نامعلومی  گرفتار شده اید. از یک طرف صخره و از طرفی، دیوار بلندی در اطراف خود می بینید که گویا توان پریدن و رفتن ندارید! این وضعیت به ویژه در محل کار برایتان ناراحت کننده است. نه راه پس دارید، نه راه پیش. با برخی همکاران دچار مشکل شده اید و این همه انرژی کاری شما را گرفته است. اما به جای فکر کردن به این مسایل منفی، به هدف مشترک  و شغلتان فکر کنید. افرادی که موجب ناراحتی می شوند را فقط باید نادیده گرفت تا بتوان از آزار آنها در امان ماند. فردا همه چیز بهتر خواهد بود. امروز با کمی پیاده روی یا تمرین مدیتیشن به  خودتان آرامش بدهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

حواستان باشد که امروز تضادهای متنوعی را شاهد خواهید بود. این مساله به ویژه در محل کار پیش خواهد آمد. استرس های خود را اگر کم نکنید، ممکن است با اطرافیان دعوا و مشاجره داشته باشید. اما مراقب باشید، زیرا امکان اینکه حرف بزنید که خیلی زود هم از آن پشیمان شوید، وجود دارد. پس موقعیت اجتماعی خود را برای یک هیجان ناگهانی تخریب نکنید. با عشقتان تلفنی حرف بزنید یا ناهار را با او صرف کنید تا از میزان استرس شما کاسته شود.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

مسایل مالی امروز همه ذهن شما را درگیر می کنند. برای این مساله باید یک برنامه ریزی طولانی مدت داشته باشید. اگر پولی در دست و بالتان هست، آنها را در جای امنی سرمایه گذاری کنید تا دوباره با این دست استرس ها مواجه نشوید. امروز باید بیشتر روی اعتماد به نفس خود کار کنید. اگر شغلی کنونی شما راضیتان نمی کند، امروز زمان خوبی برای فکر کردن به استعفا است. اما همه جوانب کار و برنامه های چند ساله خود را در نظر بگیرید و سپس تصمیم گیری کنید. شاید هیجانات منفی و استرس های زیاد امروز موجب شده باشند که همه چیز در نظرتان بد و زشت باشد.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

خیلی مراقب رفتار خود باشید. امروز احتمال زیادی برای دعوا و بحث با اطرافیان وجود دارد. شما استرس و هیجان منفی زیادی دارید و کوچک ترین کار و رفتار دیگر موجب عصبانیتتان می شود، اما نباید سریع واکنش نشان دهید و با آنها دعوا راه بیندازید. باید آرام باشید و به ارزش ارتباط ها و دوستی های خود بیشتر فکر کنید. سر خود را با کار گرم کنید و به جای فکر کردن با حواشی، روی هدف کاری خود تمرکز کنید. لازم نیست به زور با دیگران تفاهم داشتهباشید، اما در مقابل آنها موضع نگیرید و دعوا راه نیندازید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز بیشتر روی سلامت روحی خود تمرکز داشته باشید. باید بتوانید در مقابل بدرفتاری هایی که می بینید، تحمل خود را بیشتر کنید. اگر دچار استرس بشوید احتمال دارد با دیگران دعوا کنید. این برای موقعیت اجتماعی شما بد است. ممکن است حرفی بزنید که بعدها از آن پشیمان شوید. پس برای حفظ شخصیت اجتماعی خودتان هم که شده، ساکت و آرام باشید. کارهای گروهی سختی های خود را دارند، اما نتیجه نهایی آنها عالی است. هر کاری که بقیه می کنند را به خود نگیرید و سریع در فاز ناراحتی نروید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

به آفتاب سلام کنید! محیط کار امروز استرس زیادی در بر دارد. از همین الان خودتان را برای مواجهه با حرف بحث و حرفی و موقعتیی آماده کنید. شاید با یکی از همکاران دعوایتان بشود، اما آرامش خود را حفظ کنید. به موقعیت اجتماعی خود فکر کنید و با یک هیجان ناگهانی آن را تخریب نکنید. اعتماد به نفس داشته باشید و اگر تصور می کنید، نظر شما درست است، از آن دفاع کنید. اما همچنان به صورت گروهی کار کنید و از دیگران جدا نشوید. امروز، وقتی را به مسایل مالی اختصاص دهید و ببینید کجای کارتان ایراد دارد و باید برطرف شود. شاید لازم باشد، پول های خود را در جای مطمئنی پس انداز یا سرمایه گذاری کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز دچار شک هستید و احساس می کنید بین دوراهی گیر افتاده اید. از یک طرف دلتان می خواهد وقت بیشتری برای عشقتان بگذارید و رابطه نزدیک تری با او داشته بشاید. از طرفی هم مسایل کاری همه ذهنتان را درگیر کرده است. باید بتوانید میان انها تعادل برقرار کنید. این مسایل شما را دچار استرس کرده اید و به هر رفتار و حرفی حساس شده اید. اما اگر کسی در مقابلتان لیستاد، سریع واکنش منفی نشان ندهید و عصبانی نشوید. احتمال اینکه سریع هم پیشمان شوید زیاد است. پیاده روی و یوگا می تواند شما را آرام کند.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر