سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنجشنبه ۹۳/۱۱/۱۶

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – پنجشنبه ۹۳/۱۱/۱۶

فال روزانه متولدین فروردین 

این را به یاد داشته باشید که هر چه شما می بنید را بقیه هم می بینند. اما شما تنها کسی هستید که به مشاهدات خود واکنش نشان می دهید. امروز به هیچ عنوان نمی توانید خودتان را به آن راه بزنید و وانمود کنید که چیزی ندیده اید، یا نشنیده اید. مایه خوشحالی اینجا است که اطرافیان کاملا حوصله شنیدن حرف های شما را خواهند داشت. پس هر چقدر دلتان می خواهد حرف بزنید. در مورد مسایل عاطفی هم نگران نباشید. امروز فقط از خودتان سوال بپرسید که از یک رابطه عاشقانه چه می خواهید!

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

خودتان را برای موج های بزرگ و کوه های بلند آماده کنید. امروز در شغل خود به کمک نیاز دارید و باید طوری رفتار کنید تا دوباره صلاحیت خود را به دست بیاورید. به نیروهای درونی خود و حرف دلتان اعتماد کنید. باید دست به کار شوید و بخشی از تصمیمات خود را اجرایی کنید تا بقیه بتوانند دوباره به شما اعتماد کنند. اگر کمی به اعتماد به نفس خود اضافه کنید، راه های بیشتری را به سمت موفقیت طی خواهید کرد. وقتی به خودتان ایمان داشته باشید، بقیه هم برایتان ارزش و اعتبار بیشتر قایل خواهند بود.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در بهترین وضعیتِ سیاست رفتاری هستید. خیلی خوب می توانید از همه موقعیت ها به نفع خود استفاده کنید. چه در توصیف شخصیت خود و چه در ارائه پیشنهادهای کاری، امروز با زیرکی تمام می توانید بهترین ها را برای خود به ارمغان بیاورید.  صداقت در رفتار و گفتار بهترین سلاح شما است. این را به یاد داشته باشید، وقتی شما صداقت به خرج دهید، آدم های مقابل هم همانگونه با شما رفتار خواهند کرد. به نیروهای درونی و دل خود اعتماد کنید و هر چه گفت، گوش دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز باید همه موارد و رویدادهای زندگی خود را موشکافانه مورد بررسی قرار دهید. تحقیق و سازمان دهی مسایل موجود از جمله کارهایی هستند که امروز می توانید به بهترین نحو انجام دهید. این دید تحلیلی، در مسایل کاری بسیار به شما کمک خواهد کرد و خیلی خوب می توانید از عهده کارهای عقب افتاده و مشکلات موجود بر بیایید. بیشتر روی واقعیت ها تاکید داشته باشید. امروز دلتان راهنمایی های خوبی برایتان دارد. از آن غافل نشوید. بیشتر تاکید خود را بر مسایل دلی بگذارید و دوباره با عقل و منطق آنها را نگاه نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز هیجانات خوبی دارید و حالتان با دنیا خوب است. از این فرصت برای شادی بخشیدن به رابطه عاطفی خود بهره بگیرید. برای فرد موردعلاقه تان سوپرایزهای هیجان انگیز داشته باشید و موجب خرسندی او بشوید. خودتان هم با این کار بسیار شاداب تر خواهید شد. سخت ترین قسمت امروز برای شما، «انتخاب» است. نمی دانید کدام ایده را انتخاب کنید و این مساله شما را سر دوراهی قرار داده است. به طور دقیق هر طرحی که در سر دارید نگاه کنید و هر کدام مزیت بیشتری دارد، آن را برگزینید. باید تعادل میان کاربردی و شاد بودن را نیز در نظر بگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز خودتان را به دلتان بسپارید. خودِ درونی شما کاملا تیز، تحلیل‌گر، شاد و دقیق است و هر کاری که انجام دهد بدون شک نتیجه خوبی در بر خواهد داشت. پس بدون نگرانی سکان کشتی امروز را به دست دلتان بدهید و با خیال جمع به جلو پیش بروید. امروز با نگه داشتن رازها در دل خود، وجهه زیباتری از خود را به دیگران نشان خواهید داد. برای ریز کارهای خود برنامه ریزی کنید و بدانید با استعدادهایی که دارید، خیلی راحت از عهده همه آنها بر خواهید آمد. در این هفته رویاهای بزرگی را می توانید محقق کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز در مسایل کاری و نمایش خلاقیت و ایده پردازی عالی خواهید بود. می توانید روی طرح های خود حساب کنید و دیگران را نیز راضی کنید تا با شما همگام باشند. کارهای گروهی و تصمیماتی که به طور دسته‌جمعی گرفته می شوند، شما را به انجام های خوبی خواهند رساند. اگر بتوانید از چهارچوب های همیشگی خود را خلاص کنید، زیبایی های تازه ای از دنیا را خواهید دید. امروز زمان رهبری است، نه مقلد بودن. برای آغاز  روش های جدید، موفقیت را در ذهن خود ترسیم و سپس برای تحقق آنها تلاش کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

برای انجام کارهای خانه و مسوولیت هایی که دارید، از طرف دیگران تحت فشار هستید. این فشارها از نظر شما زیاده از حد و آزاردهنده هستند و آرامش ذهنیتان را به هم می ریزند. برای فرار از این وضعیت و آرام کردن مغزتان، بهتر است است که مسوولیت ها را تقسیم کنید و برای آنها یک جدول زمان‌بندی مشخص کنید. اگر همچنان تحت فشار اعضای خانواده قرار داشتید، خیلی جدی و محکم اما با مهربانی به آنها بگویید که باید صبر کنند تا شما بتوانید همه کارها را انجام دهید. بخواهید که به شما فشار نیاورند.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

روحیه و افکار شما امروز به گونه ای هستند که ایده های بسیار بزرگ در ذهنتان شکل می گیرند. اما این را در نظر داشته باشید که لقمه های بزرگ تر از دهان خود نباید بردارید. به جای اینکه بخواهید یک شبه راه صد ساله را طی کنید، کمی منطقی تر به زندگی و رویدادهای آن نگاه کنید و آهسته و پیوسته قدم بردارید. همه ایده هایی که در سر دارید را روی کاغذ پیاده کنید تا سر فرصت و در یک زمان مناسب، آنها را بررسی کنید و اجرایی بودن یا نبودن آنها را کشف کنید. امروز خوب است عشقتان را سوپرایز کنید و برای او شادی های زیادی به ارمغان بیاورید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

اینکه همه زندگی خود را به کار اختصاص دهید، عادت شما شده است. اما کمی هم به خود و زندگی شخصی خود بها دهید. میان کارها و خواسته های خود تعادل ایجاد کنید. امروز بهتر است به ندای قلب خود گوش دهید. با کمی تغییر در روحیه و روتین های همیشگی، تغییرات بزرگی را در زندگی عادی خود شاهد خواهید بود. از نظر عاطفی امروز بسیار شاد و آرام خواهید بود و با عشقتان لحظه های نابی را تجربه خواهید کرد. حتی می توانید با کاری متفاوت و جدید، او را سوپرایز کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

بهبود روحیه اجتماعی از جمله کارهایی هستند که امروز باید تاکید ویژه ای روی آنها داشته باشید. امروز همه کائنات پشتیبان شما هستند و شما هم برای شکرگزاری، باید به ندای قلبتان گوش کنید و کارهایی که تصور می کنید درست هستند را انجام دهید. امروز روحیه مدیریت و رهبری دارید، پس همان طور هم رفتار کنید. به آنهایی که به کمک و مشورت شما نیاز دارند، کمک کنید تا راهشان را بیابند.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

اگر می خواهید دستتان به ستاره ها برسد، باید نردبان بلندی در اختیار داشته باشید. با هماهنگ کردن عقل و دل، ایده های جالبی به ذهنتان خواهد رسید. آنها را ارائه دهید تا ارتقا شغلی و مالی به دست بیاورید. امروز مدیریت تیم خود را به عهده بگیرید و به آنها مشورت های لازم را بدهید. البته خودتان هم رفتارهای اجتماعی بهتری نشان دهید. اگر دیگران شما را نقد می کنند، به جای جوش آوردن و نشان دادن واکنش منفی، از آنها درس بگیرید و سعی در برطرف کردن ایرادها داشته باشید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر