سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۹۳/۱۱/۱۹

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – یکشنبه ۹۳/۱۱/۱۹

فال روزانه متولدین فروردین 

بیدار شوید! هوشیار باشید. اینکه مشکلات خود را مخفی کنید و آنها را در پس ذهن خود قایم کنید، دردی دوا نمی کند. دوباره بعد از مدتی به سراغ شما می آید و این بار با فشار بیشتر ذهنتان را درگیر می کند. اجازه دهید هیجانات درونی شما بیرون بریزند؛ هر چه که هست، خوب یا بد باید به خودتان ایمان داشته باشید و حس هایتان را رها کنید. حرف زدن کمک می کند تا فشارهای روحی کم شوند. دیگران هم راهکارهای خوبی پیش رویتان می گذارند. به این ترتیب، دوباره خلاقیت و ایده پردازی های ناب به سراغتان خواهد آمد و شما همچون گذشته می توانید خودتان باشید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز زمان عشق ورزیدن است. عینک صورتی خود را به چشم بزنید تا همه جا را زیبا و رنگی ببینید و همه چیز خوشایند باشد. با دوستان تماس بگیرید و با آنها برای تفریح و گردش برنامه بگذارید. خوش بینی و حس های مثبت، امروز کمک می کنند تا خیلی بهتر موانع کاری خود را کشف کنید. به دلتان رجوع کنید و از اینکه حس های واقعی خود را بروز دهید هیچ هراسی نداشته باشید. حس گناه یا اشتباه را برای امروز از خود دور کنید تا این همه انرژی مثبت که خدا برایتان در نظر گرفته است را استفاده کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

گذشته ها گذشته است و لازم نیست آنها را مرور کنید. تنها و بهترین کاری که امروز می توانید انجام دهید این است که ببخشید و بگذرید. اگر مسایلی در ذهنتان آزارتان می دهد، به جای فکر کردن به آنها و پروبال دادن به غم آنها، فراموش کنید، ببخشید و بگذارید از ذهن شما بیرون بروند. برای مسایل کاری هم از دیگران یاد بگیرید. روش های شما دیگر جواب نمی دهند، پس وقتتان را برای این بگذارید که از دیگران بیاموزید و راه های تازه را امتحان کنید. این کمک می کند تا سریع تر کارهای عقب افتاده را انجام دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

شک ها و تردیدهای درونی را دور بریزید و خودتان باشید. به نداهای درونی خود اعتماد کنید. کسی را که به او اعتماد و اعتقاد کامل دارید را به چای در یک کافه دعوت کنید و پای صحبت هایش بنشینید. یا حتی می توانید به کتابخانه بروید و در مورد مسایلی که فکرتان را مشغول کرده و کلی سوال برایتان ایجاد کرده است، مطالعه کنید. امروز باید راه های تازه در زندگی پیدا کنید تا کارها همان طور که می خواهید پیش بروند. حتی فال گرفتن هم می تواند به شما کمک کند. کتابی را بردارید و به صورت رندوم یک صفحه را باز کنید و از کلمات آن برای الهام گرفتن کمک بگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

اگر با کسی در ارتباط نزدیک هستید، امروز توصیه می کنیم با سیاست بیشتر رفتار کنید. به خودتان ایمان داشته باشید و همیشه از موضع قدرت رفتار کنید. این را بدانید صداقت کلید اصلی ارتباط های پایدار است. هر چه بیشتر خود واقعیتان باشید، بیشتر می توانید خود را در دل اطرافیان جا کنید. با انرژی های امروز، به جایگاه های بلند دست پیدا خواهید کرد. به ندای قلب خود گوش کنید و مطمئن باشید توانایی انجام هر کاری را دارید. اگر مساله ای شما را آزار می دهد، در مورد آن حرف بزنید. از کسانی که ناراحتتان کرده اند، بخواهید دلیل کارشان را بگویند، شاید شما دچار سوتفاهم شده باشید!

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

قلب خود را باز بگذارید. خودتان را رها کنید و بگذارید احساساتتان همان طور که در دلتان هستند، خود را نشان دهند. در ارتباط های خود صادق باشید و نگران قضاوت دیگران نباشید. اگر کسی موجب آزار شما می شود، با حرف زدن می توانید بدترین شرایط را هم درست کنید. پس حرف بزنید و ناراحتی های خود را بیان کنید. این را به یاد داشته باشید لحظه ها را نمی توان بازگرداند، پس همیشه بهترین بازی خود را انجام دهید. سعی کنید از همه لحظه هایی که خدا برایتان آفریده است بهترین استفاده را ببرید. امروز می توانید دوستی هایی که خراب شده اند را دوباره بسازید و برقرار کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز این را بدانید که قرار نیست همه جذب شما و حرف های شما بشوند. اما شما نباید خودتان را ببازید یا از این مساله ناراحت شوید. شاید در حال حاضر برای برخی از اطرافیان حذابیت نداشته باشید، اما بدون شک شما به تاییذ همه نیاز ندارید. باید در وهله اول به خود و زندگی شخصی و کاری خود فکر کنید و سپس نظر دیگران برایتان مهم باشد. پیش از اینکه به افراد مخالف پاسخی بدهید، خوب فکر کنید. حس های منفی را دور بریزید و با ایمان به توانایی های خود، مثبت اندیش و خوش برخورد باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

رمز موفقیت و شادی امروز شما، «هیجان» است. به حس های عاشقانه و مثبت اجازه دهید خودشان را رها کنند. امروز عاشقانه های زیادی در وجود خود حس می کنید و درست این است که به آنها اجازه خودنمایی بدهید. باید هیجانات ناگهانی را کنترل کنید و به آنهایی که مثبت و خوب هستند، پروبال بیشتری بدهید. کارها و حرف های شما زمانی روی دیگران تاقیر می گذارند و موجب جلب توجه آنها می شوند که صادقانه و از صمیم قلب باشند. پس خودتان باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

شما خیلی راحت می توانید برای مشکلات راهکار پیدا کنید و برخی از اطرافیان چشم دیدن این را ندارند. امروز لحظه های حساسی در انتظار شما است. در جلسه های کاری ممکن است با مخالفت هایی رو به رو شوید و شاید دوستی های نزدیک شما دچار تنش شود. حتی شاید به طوفان تبدیل شود. اما این را به یاد داشته باشید، وقتی نمی توانید نظر یا عقیده کسی را عوض کنید، بیهوده تلاش یا بحث نکنید. سرتان را به زندگی خود گرم کنید و به دیگران و نظرات و عقایدشان کاری نداشته باشید. بهتر است در این موارد اصلا خود را داخل نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

در ارتباط خود با اطرافیان سیاست بیشتری به خرج دهید. مراقب واژه هایی که استفاده می کنید، باشید. این را بدانید که نمی توانید نظر یا رفتار دیگران را تغییر دهید، پس برای آن تلاشی هم نکنید. دخالت در رفتارهای دیگران فقط اعصاب خودتان را خرد می کند. به جای تمرکز روی زندگی دیگران، سرتان به کار خود باشد و برای آینده بهتر خود برنامه ریزی کنید. در گفت‌وگوهایی که نظرات شما تاثیری ندارند نیز سعی کنید فقط شنونده باشید. اما طوری هم رفتار نکنید که گویا سخنان آنها برای شما اهمیتی ندارد. وقتی به دیگران احترام بگذارید، آنها هم به شما احترام خواهند گذاشت.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز طرز تفکر شما مورد آزمایش بقیه قرار می گیرد، آنها دوست دارند بدانند تا چه اندازه روشنفکر یا سنتی هستید. شاید خودتان هم به درستی ندانید در کدام دسته قرار می گیرید. اما اهمیتی هم ندارد. خودتان باشید و در شرایط مختلف، آنچه که به نظرتان درست است را انجام دهید. مهم نیست طرز فکرتان قدیمی یا مدرن باشد، مهم این است که درست رفتار کنید و موجب ناراحتی اطرافیان نشوید. در مسایلی که قدرت تغییر آنها را ندارید، گیر نکنید. ترس ها را کنار بگذارید و به آینده روشن فکر کنید. افرادی که مانع پیشرفت شما هستند را خیلی راحت از زندگی حذف کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

اگر به دنبال روزی بودید که به طور کامل به خود اختصاص بدهید و نگران نظرات و احساسات دیگران نباشید، امروز است. از این فرصت برای ریلکس کردن و بهبود روحیه خود استفاده کنید. با خودتان خلوت کنید و خواسته هایتان را روی میز بریزید و برای آنها اولویت تعیین کنید. یک امروز را بی خیال دیگران و خواسته هایشان بشوید و فقط به خودتان فکر کنید. مسایلی که خارج از کنترل هستند را از لیست خود حذف کنید و بیشتر تمرکزتان را روی آنهایی بگذارید که شما را به خوشحالی و موفقیت بیشتر سوق می دهند.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر