سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۱/۲۰

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۱/۲۰

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز زمان دوست یابی است. بیرون بروید و با انسان های تازه آشنا شوید. یا روابط خود را بهتر از قبل کنید. خوش بگذرانید و به تعداد آدم هایی که در لیست دوستان شما هستند، اضافه کنید. وقتی روحیه تان خوب باشد مسایل کاری هم خیلی عالی پیش خواهند رفت. داشتن انسان های مختلف با طرزفکرهای متفاوت این مزیت را برای شما دارند که می توانید چیزهای تازه از آنها بیاموزید و در کار پیشرفت های خوبی برای خود رقم بزنید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز در وجود خود  انرژی بسیار زیادی احساس می‌کنید. با این قدرت روحی و فکری حتی می  توانید کوه را هم جابه جا کنید. آستین ها را بالا بزنید و دست به کار شوید. دوستان را به خانه خود دعوت کنید و در گپ و گفت هایی که با آنها دارید، اطلاعات کسب کنید. از میان حرف های دیگران و نظراتشان کلی ایده می توانید بیرون بکشید که برای کسب و کار شما سازنده هستند. با دیگران و به ویژه اهل خانه مهربان باشید. بدانید هر چه محبت کنید همان قدر دریافت می کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

انرژی زیادی دارید. از هر دو نظر فکری و جسمی شاد  سرحال هستید و می توانید همه کارها را بدون وقفه و خستگی به انجام برسانید. در جمع دوستان باشید و برای خود تفریح و سرگرمی درست کنید. در ارتباط های خود بسیار خوب خواهید بود و می توانید با جاذبه درونی، اطرافیان را به خود جذب کنید. بهترین زمان برای توسعه دایره دوستان امروز است. همچنین، امروز خلاقیت زیادی به خرج خواهید داد و می توانید در مسایل کاری جایگاه تازه ای برای خود ایجاد کنید. همه ایده های نو را در ذهنتان بررسی و آنها را جایی ثبت کنید تا سر فرصت به آنها رسیدگی کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

شما همیشه برای هیجانات و انرژی های خوب میان دوستان شهرت دارید. امروز هم بر اساس احساسات خود رفتار کنید و با دیگران مهربان باشید. هیچ چیزی امروز نمی تواند شما را از محبت کردن به اطرافیان باز دارد. از این فرصت برای بیشتر کردن تعداد دوستان خود بهره بگیرید. با اطرافیان در مورد طرح های خود حرف بزنید و نظرات آنها را جویا شوید. این را بدانید که با هر دستی بدهید، با همان دست می گیرید. وقتی محبت کنید، شک نداشته باشید که محبت و توجه اطرافیان را دریافت خواهید کرد. این روند به ویژه در مسایل عاطفی کاربرد دارد.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

اگر در کار فروش یا بازاریابی هستید، امروز موقعیت های خوبی برای شما وجود خواهد داشت. کائنات بهترین ها را برایتان در نظر گرفته است. خیلی راحت می توانید با مردم ارتباط برقرار کنید و کالاهایی که می خواهید را به آنها بفروشید. اگر به سفر یا ارتقا شغلی فکر می کنید، امروز خیلی در این امر موفق نخواهید بود. به جای اینکه بعدازظهر خود را در خانه سپری کنید، بیرون بروید و در جمع دوستان از انرژی آنها استفاده کنید. امروز با انسان های تازه ای آشنا خواهید شد.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز وسوسه م شوید خود را برای تلاش های اخیر تحسین کنید و به خودتان جایزه بدهید. برای این امر، می توانید ماساژ بروید، یا یک رستوران شیک را انتخاب کنید و غذای دلخواهتان را سفارش دهید. با خودتان مهربان باشید و اعتماد به نفسی که در چند اخیر از دست داده اید را دوباره به دست بیاورید. برای انجام کارهای بهتر و نمایش بیشتر استعدادهای خود بیشتر تلاش و مطالعه کنید. در کنار دوستان بودن انرژی بسیاری به شما می دهد تا در همه توانایی خود بهتر اسفاده کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز بهترین زمان برای رسیدگی به کارهای شخصی و اجرای طرح های کاری است. اگر در نظر دارید کسب‌وکار خود را راه اندازی کنید، امروز بهترین زمان برای آغاز است. همیشه بزرگ فکر کنید و به جایگاه های بالاتر از این بیندیشید. آهسته و پیوسته قدم بردارید و برای رویاهای خود مسیر مستقیم و بی مانع پیدا کنید. امروز دعوت هیچ کدام از دوستان را نباید رد کنید. در جمع آنها حضور به هم رسانید و در کنارشان از انرژی های جاری بهره مند شوید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز ذهنتان باز است و انرژی های خوبی در هوای شما جاری استو از این فرصت برای سروسامان دادن به اوضاع زندگی بهره بگیرید. به جای اینکه دایم به دوستان ناراحت کننده ای فکر کنید که همه انرژی شما را می گیرند و موجب اعصاب خوردی هستند، به افرادی فکر کنید که سرشار از حس های خوب و انرژی های مثبت هستند. در جمع این تیپ دوستان حاضر شوید تا از همه غم های دنیا رها باشید و لحظه های شادی را تجربه کنید. حتی از توصیه های آنها برای بهبود اوضاع زندگی خود نیز می توانید سود ببرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

سلام کاپیتان! امروز مدیریت و رهبری گروه های کاری یا دوستانه را می توانید به عهده بگیرید و آن را به جاهای خوبی برسانید. ایده ها و طرح هایی که امروز بیان می کنید بسیار سازنده هستند و تاثیرگذاری زیادی روی اطرافیان خواهد داشت. امروز ارتباط های بسیار خوبی با اطرافیان و دوستان خواهید داشت. خیلی خوب آنها را درک می کنید و می توانید شنونده خوبی هم برای دردهای آنها باشید. بعدازظهر خود را به جمع دوستان اختصاص دهید و در میان آنها باشید تا انرژی هایتان مضاعف شوند.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

یک روز کاری عالی در انتظار شما است. بسیاری از تحولات و تغییراتی که منتظرش بودید را امروز شاهد خواهید بود و این مساله موجب خرسندی زیاد شما می شود. از انرژی های امروز برای رهبری و مدیریت تیم کاری استفاده کنید. برای هرکسی با توجه به توانش مسوولیت تعیین کنید. ارتباطات اجتماعی شما بسیار عالی پیش می روند. هم شما با دیگران مهربان هستید و هم آنها خیلی خوب شما را درک و اجابت خواهند کرد. این بهترین فرصت برای ارتقا موقعیت اجتماعی شما است.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

دلتان سفر می خواهد و از نظر مالی، شرایط را مناسب نمی بینید؟ بهترین کار این است که یک مقصد نزدیک را انتخاب کنید و به جای استفاده از هواپیما مثلا با ماشین بروید. توقعات خود را پایین بیاورید تا بتوانید استراحتی که نیاز دارید را به خود بدهید. حتی یک روز در حومه شهر گشتن هم می تواند روحیه شما را عوض کند. به طور دسته جمعی با دوستان یا خانواده این تفریحات را انجام دهید. شما امروز به انرژی اطرافیان نیاز دارید تا از این فاز خستگی بیرون بیایید. حرف های اطرافیان نیز در ارتقا موقعیت شغلی شما تاثیر زیادی خواهد داشت. گوش هایتان را باز کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز نتیجه مهربانی و لطفی که در حق کسی در گذشته ها انجام داده بودید را دریافت خواهید کرد. اگر دوستانی در اطرافتان هستند که همچنان به کمک شما نیاز دارند، بدون هیچ شکی در کنار آنها باشید و بخشی از وقت خود را به آنها اختصاص دهید. این را بدانید که نتیجه همه رفتارهای خود را دریافت خواهید کرد. امروز با دوستان در مورد شغل خود حرف بزنید و از آنها مشورت فکری بگیرید. شاید حتی بد نباشد برای آغاز یک کار جدید با هم مشورت کنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر