سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۱/۲۲

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۱/۲۲

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز ایده های بزرگی در سر شما وجود دارند و اطرافیان بسیار مشتاق هستند از آنها آگاه شوند. در جمع خیلی خوب خواهید درخشید. اگر احساس می کنید اعتماد به نفس شما پایین است آن را تقویت کنید. به طور مثال در کلاس های افزایش اعتماد به نفس یا خودباوری شرکت کنید. مهارت های تازه بیاموزید و بر دانش خود بیفزایید.  حرف زدن های طولانی با اطرافیان هم می تواند در این زمینه به شما کمک کند.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز زمان خوبی برای ارتباط برقرار کردن با مدیران و افرادی است که سطح بالاتری از شما دارند. خودتان را به آنها نزدیک کنید و دوست شوید. با سخت کوشی و وفاداری می توانید اعتماد آنها را جلب کنید. این روند را تا جایی که توانایی های شما به طور کامل درک شوند، ادامه دهید. اگر در ارتباط های گروهی در این چند وقت خیلی موفق نبوده اید، امروز باید تغییراتی در روند کار خود ایجاد کنید. این را به یاد داشته باشید، ظاهر مرتب و زیبا نیز نقش مهمی در دوست یابی و آشنایی های جدید دارد. کلاس ظاهری خود را حفظ کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز خیلی حرف می زنید و اتفاقا اطرافیان خوششان می آید. از این وضعیت برای دوست یابی و افزودن بر تعداد دوستان خود استفاده کنید. اما این را هم در نظر داشته باشید که پیش از بیان هر جمله ای، خوب به آن فکر کنید. احساسات و حساسیت های اطرافیان را در نظر بگیرید و با همه به یک شکل رفتار نکنید. اگر برنامه سفرتان به هم خورده است، خیلی به آن فکر نکنید. بیشتر روی شغل و نمایش خلاقیت هایتان تاکید داشته باشید و با انسان هایی که از شما بالاتر هستند، طرح دوستی بریزید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

اگر مدت های طولانی است که روی یک پروژه در حال کار هستید، بهتر است امروز آن را تکمیل کنید و خاتمه دهید. بیش از این کش دادن فقط خودتان را خسته می کند و نمی توانید خلاقیت خاصی هم در انجام آن داشته باشید. روی دوستان و ارتباط های کاری تازه سرمایه گذاری کنید. خیلی واضح و شفاف می توانید با اطرافیان ارتباط برقرار کنید. از این فرصت برای دوستی با مدیران استفاده کنید. خودتان را به آنها نزدیک کنید تا بتوانید موقعیت شغلی خود را ارتقا دهید. اگر لازم است، در کلاس های آموزشی شرکت کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز بیشتر به دوستی ها و ارتباط های خود فکر کنید و دنبال شریک های کاری جدید باشید. حس و حالتان برای ارتباط برقرار کردن خوب است و می توانید با افراد سطح بالا طرح دوستی بریزید و به واسطه آنها خودتان را بالا بکشید. پیش از حرف زدن خوب به نتیجه آن فکر کنید و در انتخاب کلمات وسواس زیادی داشته باشید. همانند یک سیاستمدار رفتار کنید و در عین آرامش، توانایی ها خود را مطرح کنید. گفت‌وگو با دیگران راه های بسیار خوبی جلوی پای شما خواهد گذاشت.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

نیرویی در درون واردارتان می کند تا تغییرات اساسی در زندگی و کار ایجاد کنید. همیشه به نحو احسن کارهایتان را انجام می دهید و امروز هم می توانید از این فرصت برای ارتقا موقعیت خود بهره بگیرید. پروژه هایی که در دست دارید را انجام دهید و منتظر دیگران نمانید. با اینکه ارتباط های کاری و همکاری ها بیشتر به نفع شما هستند، اما کش دادن کارها نیز همه انرژیتان را می گیرد. به ندای درونی خود گوش دهید اما هرگز از روی هیجان یا احساس حرف نزنید که ممکن است پشیمانی به بار بیاورد. امروز نقش مهمی در محل کار خواهید داشت. به خودتان ایمان داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

خودتان را مورد بررسی قرار دهید و همه جزئیات رفتاری خود را زیر ذره بین ببرید. در ارتباط با دیگران مراتب احتیاط را رعایت کنید و بدون فکر و سیاست حتی کلمه ای را به زبان نیاورید. در اجتماعات و جمع های کاری حاظر شوید و با اعتماد به نفس توانایی های خود را مطرح کنید. امروز مورد پذیرش اطرافیان خواهید بود و فرصت خوبی برای دوستی با مدیران و افراد درجه‌بالا است. به خودتان ایمان داشته باشید و با هیجان یا شتاب‌زده رفتار نکنید. در رابطه دونفره خود هم مراقب حرف هایی که بیان می کنید، باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

آیا چیزی هست که لازم باشد فراموش کنید و ببخشید؟ این سوال را از خود بپرسید و پاسخ دهید. بدون شک مسایلی وجود دارند که باید به دست فراموشی بسپارید تا ذهنتان آزاد شود و بتوانید خلاقیت های درونی خود را بیرون بکشید. شما مهارت های بسیاری دارید و باید آنها را بیرون بکشید. برای این مساله، باید اعتماد به نفستان را تقویت کنید. اگر لازم است در کلاس های آموزشی و خودباوری شرکت کنید. امروز حرف های شما خیلی راحت مورد سوبرداشت واقع می شوند، پس مراقب تک‌تک کلمه هایی که به زبان می آورید، باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز حس زیاد حرف زدن دارید و در هر جمعی که حاضر می شوید، دایم دوست دارید حرف بزنید و خودتان و توانایی هایتان را به دیگران نشان دهید. اتفاقا مورد استقبال بقیه هم قرار می گیرد. اما مراقب کلماتی که استفاده می کنید باشید. نوشتن و ارتباط های غیر مستقیم برایتان آسان تر است زیرا بدون هیجان و با فکر بیشتری انجام می شوند. خود را در شایعات و خاله‌زنک بازی های دیگران داخل نکنید. شما دوست ندارید دوستانتان به شما کم توجه شوند یا اعتمادشان از شما صلب شود، پس مراقب رفتار و گفتار خود باشید. بیشتر به خودتان ایمان داشته باشید و با افراد بالاتر  از خود نشست و برخاست داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

به بودجه مالی خود توجه کنید. ببینید چقدر پس انداز و درآمد دارید و سپس برای خریدهایتان برنامه ریزی کنید. شاید در خلال این بررسی ها بتوانید راه تازه ای برای پس انداز بیشتر پیدا کنید. یا پول هایتان را در جایی مطمئن سرمایه گذاری کنید. امروز باید از چهارچوب فکری همیشگی خود بیرون بیایید و راه های تازه را امتحان کنید. برای این مساله یا باید در کلاس های آموزشی ثبت نام کنید، یا با انسان های جدید معاشرت داشته باشید. این تغییرات شما را در زندگی خصوصی و کاری تغییر می دهد و روزهای بهتری برایتان رقم خواهد خورد.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز روحیه تان طوری است که می خواهید به همه دنیا بگویید تا چه اندازه توانایی دارید. زیاد حرف خواهید زد و در هر جمعی حاضر شوید، نقش اول در صحبت کردن را به عهده خواهید گرفت. این خوب است و اتفاقا می تواند در موقعیت شغلی شما تغییرات مثبت ایجاد کند، اما به شرطی که مراقب همه کلماتی که استفاده می کنید، باشید. کمی حساس هستید و شاید نظر بقیه چندان برایتان خوشایند نباشد، پس سعی کنید در مواقعی هم ساکت باشید و فقط حرف های اطرافیان را بشنوید تا از هر نوع رویداد منفی جلوگیری کرده باشید. شما واقعا ایده های خوبی دارید، به آنها بها دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز در ارتباط های خود باید بیشتر مراقب باشید. احتمال اینکه با دیگران دچار تضاد شوید، هست. حرف زدن خوب است و هر چقدر که دلتان می خواهد در مورد ایده ها و نظرهای خود گفت‌وگو داشته باشید، اما روی همه کلمات خود حساسیت به خرج دهید. همانند یک دیپلمات، بدانید که در مورد چه سخن می گویید و به عواقب آن فکر کنید. در مقابل مخالفت ها از خودتان دفاع کنید. اعتماد به نفس داشته باشید و سریع برافروخته نشوید. شما نمی خواهید کسی از دستتان ناراحت شود، پس خودتان هم کاری نکنید که موجب ناراحتی اطرافیان باشد.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر