سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – پنجشنبه ۹۳/۱۱/۲۳

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – پنجشنبه ۹۳/۱۱/۲۳

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز بیشتر روی کارها و منطق تاکید داشته باشید. با اینکه رویاپرداز هستید اما باید با حساب و کتاب و تحقیق، برای آینده بهتر برنامه ریزی داشته باشید. فرصت هایی که پیش رویتان قرار دارند را ببینید و از چهارچوب های فکری همیشگی خود فاصله بگیرید. اگر دیگران نظری می دهند، سریع در مقابل آنها جبهه نگیرید. مطمئن باشید نظرات آنها راهگشای بسیاری از مسایل شما هستند. بهترین فرصت برای نزدیک شدن به عشقتان و مطمئن شدن به او است. مثبت نگر و خوش بین باشید و به روش خود زندگی کنید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

آیا به دنبال هیجات و زیبایی بیشتری در زندگی هستید؟ امروز کائنات آن را پیش روی شما قرار خواهد داد. هر چه قدر منطقی تر باشید بهتر می توانید کارهایتان را به انجام برسانید. در ارتباط های خود نیز به جای هیجانی و احساسی شدن، صبور باشید و حرف های اطرافیان را هر چند انتقاد باشد، گوش کنید. این را در خاطر داشته باشید هر چقدر سنتان بالا  برود کمتر می توانید عاشقانه داشته باشید پس از فرصت های کنونی خود برای این حس ها استفاده کنید.اگر افرادی در زندگی شما هستند که دایم سنگ اندازی می کنند، وقت آن رسیده با آنها قطع رابطه کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز حس های عاشقانه ای که دارید باعث ایجاد هیجان زیاد در زندگی شما می شود. از این فرصت نهایت استفاده  را ببرید. امروز یک فرصتی را به خود اختصاص دهید تا به مواردی در زندگی خود بیندیشید که به تعادل نیاز دارد. به طور مثال در باشگاه ثبت نام کنید. یا دوستانی که فقط روی اعصاب شما هستند و شما هیچ نشانه ای از دوستی در آنها نمی بینید را کنار بگذارید و در عوض افرادی را بیابید که حس های خوب به شما می دهند. این را به یاد داشته باشید که شما لیاقتتان خیلی بالا است.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

کمک کردن به دیگران به شما حس بسیار خوبی می دهد و از نظر روحی برایتان هیجان بسیاری دارد. اما در این میان خودتان را فراموش نکنید. در کارهای گروهی به موقعیت خود توجه زیادی داشته باشید. به سلامت خود نیز توجه داشته باشید. به طور مثال، در باشگاه ثبت نام کنید. از افرادی که انرژی شما را می گیرند دوری کنید. امروز وقت آن است تا انسان های منفی را از زندگی شخصی خود بیرون کنید تا انرژی های خوب شما را نگیرند.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

احساسات خود را کنترل کنید و خیلی زود هیجان زده نشوید. در برابر رفتارها واکنش منفی نشان ندهید. امروز باید بین عقل و احساس خود تعادل برقرار کنید. اگر در محل کار موقعیتی برایتان به وجود آمده که به نظرتان عادلانه نیست، عصبانی نشوید. چند دقیقه بیرون بروید و قدم بزنید تا از حس های بد دور شوید و بتوانید عقلانی رفتار کنید.بعدازظهر خود را به خانواده اختصاص دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

گذشته ها را فراموش کنید. دور ریختنی ها را دور بریزید و به فرصت های جدید اجازه ورود دهید. در رابطه های خود باید سیاست بیشتری به خرج دهید. با دوستان و خانواد مهربان تر باشید. اما افرادی که همه انرژی شما را می گیرند قطع رابطه کنید. مجبور به تحمل این تیپ انسان ها نیستید و شادی های زندگی شما به خودتان بستگی دارد. پس بیهوده برای مسایلی که ارزش ندارند وقت خود را در ندهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز خیلی خوب می توانید با دیگران ارتباط خیلی خوبی برقرار کنید. با دوستان و اعضای خانواده مهربان تر باشید. اما افرادی که حس های منفی به شما می دهند را دور بریزید. در محل کار اگر مساله ای شما را آزار داد اصلا به آن بها  ندهید و سعی کنید بی خیال از کنار آنها رد شوید. از شایعه های درون شرکت دوری کنید و وقتتان را هدر ندهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز اینقدر خودتان را سرزنش نکنید. این جمله «بیچاره من» را از ذهنتان دور بریزید. روی احساسات و رفتارهای خود را کنترل کنید. امروز با سخت کوشی می توانید خودتان را در دل مدیر جا کنید. با اطرافیان همکاری بیشتری داشته باشید و سعی کنید مثبت گرا باشید با شادی های زندگی را ببینید. از انسان های منفی دوری کنید آنها فقط انرژی های شما را می گیرند.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز خدا برای شما بهترین ها را خواسته است. خودتان هم با مثبت نگری و شادی بیشتر می توانید لحظه های عالی برای خود رقم بزید. اگر دیگران هم در تلاش برای ناراحت کردن شما هستند بی تفاوت از کنار آنها رد شوید و فکر خودتان را مشغول نکنید. در کار بیشتر با همکاران دوست باشید و مهربانی خود را نثار آنها کنید. البته در کمک به دیگران خودتان را فراموش نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

به دیگران کمک کنید و در کنار آنها باشید تا حمایت شما را داشت باشند. اما خودتان را فراموش نکنید. اول خودتان مهم هستید و دیگران در اولویت ذوم قرار دارند. احساسات خود را کنترل کنید. گذشته ها را فراموش کنید. دنبال ورزش های آرامش بخش همانند یوگا باشید. پیاد روی و استخر نیز گزینه های خوبی هستند. از دوستان بد دوری کنید و نگذارید حس های بد آنها شما را در دام خود اسیر کنند.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز در جمع بیشتر می توانید خودتان را نشان دهید. با دوستان دنبال تفریح های شاد باشید و تا می توانید خوشحال باشید. حس ها و فکرهای منفی را دور بریزید. امروز زمان ناراحتی نیست. هر کسی که می خواهد موجب ناراحتی شما بشود را از زندگی خود حذف کنید. در ارتباط های خود نیز به جای هیجانی و احساسی شدن، صبور باشید و حرف های اطرافیان را هر چند انتقاد باشد، گوش کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

شما ذاتا انسان رویاپردازی هستید، اما امروز بیشتر عقلانی رفتار خواهید کرد و می توانید روی اهداف خود متمرکز باشید. سخت کوشی زیادی امروز از خود نشان می دهید و از نظر خلاقیت نیز در حد بالایی هستید. اگر دیگران در کارهای شما سرک می کشند خیلی حساسیت به خرج ندهید و روشی که می دانید درست است را ادامه دهید. این را بدانید که دوستان و عشقتان حامی شما هستند و در مسیر موفقیت ها نظرات بسیار خوبی برای شما خواهند داشت.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر