سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – شنبه ۹۳/۱۱/۲۵

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – شنبه ۹۳/۱۱/۲۵

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز روی مسایل مالی و بودجه خود برنامه ریزی درست تری داشته باشید. مثلا می توانید در املاک پول هایتان را سرمایه گذاری کنید. یا می توانید آنها را در بورس بگذارید تا بیشتر شوند و سود به آنها تعلق بگیرد. از دیگران هم کمک بگیرید. فکرهای گروهی نتیجه بهتری دارند. باید برای رسیدن به خواسته هایتان تلاش کنید. از چهارچوب های همیشگی هم دوری کنید. امروز به طور طبیعی پول زیادی جذب خواهید کرد. در مسایل عاطفی هم آوان‌گارد باشید تا با فردی آشنا شوید که زندگی شما را به سمت و سوی خوبی سوق دهد.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

بال های خود را باز کنید و به آسمان آرمان های خود بپرید. اگر آوان‌گارد باشید و از حالت های سنتی و همیشگی بیرون بیایید، امروز می توانید تحولات عظیمی را در زندگی شاهد باشید. هیجان برای زندگی شما بسیار خوب است. اگر به دنبال کسب هیجاناتتازه در زندگی هستید، در برابر دعوت ها و تغییرات زندگی مقاومت نکنید. کائنات رویدادهای ناخواسته و هیجان انگیزی برایتان تعریف کرده است که بسیار موردتوجهتان قرار خواهد گرفت. احتمالا با فردی که انتظارش را ندارید رابطه دوستانه ای را آغاز خواهید کرد.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

مقصد نهایی شما موفقیت است و امروز به آن نزدیک خواهید بود. امروز می توانید بهترین باشید و همه استعدادها ینهفته خود را با کمک دوستان، پرورش دهید. کارهای گروهی به شما روش هایی می آموزند تا در کارهای شخصی و کاری بسیار موفق تر ظاهر شوید. چهارچوب فکری خود را تغییر دهید. از محدودیت هایی که برای زندگی تعریف کرده اید، دست بردارید. این را هم بدانید، بدون زحمت نمی توانید به خواسته های خود برسید. نابرده رنج، گنج میسر نمی شود. یک رابطه عاشقانه ناخواسته در انتظار شما است که بسیار موجب تعجبتان خواهد شد.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

یک روز شاد و پر از ارتباط های خوب و هماهنگی و تفاهم در انتظار شما است. در کنار دوستان و همکاران خود می توانید لحظه های پر از انرژی های خوب را تجربه کنید. از همان ابتدای صبح به خودتان بگویید که می خواهید همه چیز را تغییر دهید و با ورزش و نوشیدن نوشیدنی های سالم و گیاهی روز خود را آغاز کنید. امروز در میان جمع حال خیلی بهتری خواهید داشت. خودتان را آماده کنید تا یک رابطه عجیب و خارج از انتظار را آغاز کنید. امروز به طور ناگهانی با کسی که تصور هم نمی کردید، صمیمی می شوید و یک رابطه عاشقانه را با  او آغاز خواهید کرد.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز حالت های عصبی و کلافگی شما زیاد هستند. همه رویدادها یاطراف موجب می شوند تا ناامید و افسرده شوید و به اصطلاح همه چیز روی اعصاب شما است. اما رفتار اطرافیان را به خود نگیرید. بیشتر سرتان به کار خود باشد و در مسایل عادی، دنبال ایراد و نکته ای برای گیر دادن نگردید. یوگا یا انجام ورزش های ذهنی به شما کمک می کند تا ایده های ناب خود را از پس ذهنتان بیرون بکشید. در میان کارهای زیادی که دارید، به عشق و رابطه عاطفی خود هم بها دهید. به دنبال روندهای تازه برای هیجانات مثبت باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز بیشتر به ظاهر خود اهمیت دهید. اگر می خواهید در میان دوستان و همکاران استعداهای خود را به نمایش بگذارید، باید داشته های خود را تقویت کنید و ایده های خام را در ذهنتان پرورش دهید. اجازه ندهید اطرافیان طرح هیا شما را بی ارزش فرض کنند. از همان ابتدای صبح، با انرژی به جلو پیش بروید و رویاهای خود را واقعی کنید.  استرس و نگرانی ممکن است کمی مانع از هیجانات شما شوند، اما الگوهای رفتاری خود را تغییر دهید تا ببینید چه تحولات جالبی در رابطه عاطفی شما روی می دهند. از جایی که انتظار ندارید، پیام ها عاطفی دریافت خواهید کرد. از آنها استقبال کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

برای اینکه از نظر روحی و کاری خود ر ا در یک شرایط پایدار ببینید، روز خود را با برنامه ریزی آغاز کنید. وظایفتان را به موقع به انجام برسانید و روی جزئیات تمرکز زیادی داشته باشید. کارهای گروهی و مشورت گرفتن از آنها برای شما بسیار بهتر است. اگر بتوانید روند همیشگی رفتارها و افکار خود را تغییر دهید، می توانید شاهد تحولات بزرگی در کار و زندگی باشید. البته همیشه با یاد داشته باشید که کیفیت مهم است، نه کمیت. شیطنت و پرسرو صدا بودن هم گاهی خوب است. در رابطه های عاطفی، ساختار شکنی کنید و از فاز همیشگی بیرون بیایید تا ببینید دنیا تا چه اندازه زیبا است.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز دایم دوست دارید حرف بزنید. می خواهید در مورد موضوعات متفاوت با همه دوستان و همکاران تعامل داشته باشید. اتفاقا ایده خوبی هم هست. معاشرت های خود را زیاد کنید. از نظرات و مشورت های آنها کمک بگیرید. به این ترتیب، می توانید روندهای تازه در کار و زندگی تعریف کنید که تاثیرات مثبت بسیاری دارد. امروز در زندگی عاطفی خود شاهد تحولی بزرگ خواهید بود. اگر کمی آوان‌گارد باشید و روش های سنتی و همیشگی خود را کنار بگذارید، شاهد عشقی عجیب اما بسیار جالب و دوست داشتنی خواهید بود. یعنی در جایی که تصور نمی کنید، با فردی متفاوت آشنا خواهید شد.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز باید تنش ها و به هم ریختگی ها را از میان بردارید. از همان ابتدای صبح که بیدار می شوید، یک نوشیدنی گرم و آرامش بخش بنوشید. ظاهر خانه را مرتب و تمیز کنید. برای وسایلی که همیشه موردنیاز هستند، جای مخصوص تعریف کنید. شمع روشن کنید و حس های عاطفی و عاشقانه خود را رها کنید. هم خودتان به اطرافیان آرامش بدهید و هم از جملات مهربانانه آنها برای آرامش بیشتر خود استفاده کنید. انتظارات شما از عشق و فرد موردعلاقه تان باعث می شود تا دیدتان نسبت به این موضوع تغییر کند. امروز در مکان ها و موقعیت های تازه به دنبال عشق خواهید گشت و اتفاقا موفق نیز خواهید بود.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز خودنمایی کنید. شخصیت خلاق و سرشار از انرژی خود را به نمایش عموم بگذارید. به جای اینکه از انتقادها ناراحت یا ناامید شوید، به جنبه طنز به آنها نگاه کنید. یا اگر واقعا سازنده هستند، آنها را در زندگی واقعی خود اجرا کنید. از انرژی های مثبت امروز برای جلب توجه اطرافیان استفاده کنید. امروز هیچ دعوتی را بی پاسخ نگذارید. در محیط های تازه حاضر شوید تا با انسان های جدید ملاقات کنید. باید بدانید یک روز مملو از رویدادهای ناخواسته در انتظار شماست و احتمالا با فردی وارد رابطه عاشقانه بشوید که برای هر دو شما هم بسیار عجیب است.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز روابط و کارها به گونه ای هستند که استرس های شما را بیشتر نشان می دهند. باید تا حد امکان خودتان را آرام کنید و به ویژه در محیط کار، از تنش و نمایش واکنش منفی دوری کنید. برای این منظور، صبح یک نوشیدنی گیاهی نوش و دمنوشی که تسکین دهنده اعصاب است نوش جان کنید. جالب است که هیجانات امروز شما را به سوی عشقی ناخواسته سوق نی دهند. به طور مثال، در محل کار با کسی که اصلا تصورش را هم نمی کردید صمیمی می شوید و با او وارد رابطه عاطفی خواهید شد. به طور کلی، از نظر عاطفی، یک روز سرشار از اتفاق های غیرقابل پیش بینی در انتظار شما است.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

امروز با همه تفاهم خواهید داشت و موجب می شود تا آرامش و شادی زیادی را تجربه کنید. با اینکه بیشتر مواقع دوست دارید خودتان تنهایی همه کارها را انجام دهید، اما امروز درست برعکس، هیجان همکاری دارید و دوست دارید تقریبا همه زمان خود را با دیگران و در کنار آنها باشید. در مورد موضوعاتی که می خواهید حرف بزنید، با دیگران  شفاف باشید. در محیط مجازی و دنیای آنلاین یک رابطه عاشقانه ناخواسته و دور از ذهن را آغاز خواهید کرد. اگر مجرد و تنها هستید، از این فرصت استفاده کنید و با این فرد ارتباط نزدیک تری برقرار کنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر