سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – یکشنبه ۹۳/۱۱/۲۶

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – یکشنبه ۹۳/۱۱/۲۶

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز احساسات شما بسیار زیاد است و لحظه های شاد و خوبی در انتظارتان خواهد بود. از این فرصت برای تحلیل و آنالیز کردن خود و رفتارهایتان استفاده کنید. اگر برای مسایل کوچک و بی اهمیت سریع ناراحت می شوید و تا چند ساعت هم در ذهن خود به آن فکر می کنید و حرص می خورید، زمانش رسیده تا فکری به حال خود بکنید. به جای اینکه همه چیز را در دلتان نگه دارید، حرف بزنید. هر چه کمتر حرف بزنید بیشتر به روح و روان خود آسیب می رسانید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز ذهنتان بیشتر درگیر این است که چه می خواهید و چرا از زندگی آن طور که می خواهید نمی توانید لذت ببرید! یک گوشه آرام و ساکت پیدا کنید و تلویزیون و موبایل را کنار بگذارید و به خود فکر کنید. به کارها و رفتارهایتان و مسایلی که بیشتر آزارتان می دهند. سپس با عشقتان یا یکی از دوستان قابل اعتماد در مورد آن حرف بزنید. هم خودتان تخلیه می شوید و هم راهنمایی های خوبی دریافت می کنید. البته خیلی هم به خود گیر ندهید و از کاه کوه نسازید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

به رویاهای بزرگ و آینده خود فکر می کنید؟ در خلال این تفکرات می توانید ایده های بسیار خوبی کشف کنید که بسیار برای موقعیت شغلی و زندگی شخصی ارزشمند و مفید هستند. اگر از شغلتان راضی هستید، باز هم از تلاش دست برندارید و به جایگاه های بالاتر فکر کنید. آینده در دستان شما است. خودتان باید با فکرتان آن را بسازید. روی اهدفتان متمرکز باشید. برای تحقق رویاها با شریک زندگی خود مشورت و برنامه ریزی کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

شما ذاتا انسان مهربان و اجتماعی هستید و امروز هم این فرصت را دارید با یکی از دوستان نزدیک خود در مورد افکار و رویاهایتان حرف بزنید. خوش بین باشید و مثبت‌نگری خود را بیشتر کنید. موانع زندگی همیشه موقتی هستند و باید ایمان داشته باشید که با نیروی فکر و تلاش خیلی راحت می توانید همه آنها را برطرف کنید. در این دنیا کاری نیست که شما نتوانید انجام دهید، به خود ایمان داشته باشید. شهامت و ریسک پذیری جزو ارکان مهم زندگی هستند که هرگز نباید آنها را کنار بگذارید. امروز این شانس را دارید تا بیشتر خودتان را بشناسید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز به خودتان ایمان و اعتماد بیشتری داشته باشید. به حرف دلتان گوش کنید و بدانید برای بهبود وضعیت زندگی و کار توانایی های بسیاری دارید. با دوست یا فردی که قابل اعتماد است در مورد افکار خود حرف بزنید. اگر از چیزی ناراحت هستید، با او دردودل کنید. این مساله کمک می کند تا مسایل منفی تا اندازه زیادی از ذهنتان بیرون بیایند و خلاقیت بیشتری برای ایده پردازی در کار داشته باشید. اگر عادت دارید احساسات واقعی خود را قایم کنید، امروز با خودتان شرط کنید که از این به بعد بدون ترس حرف بزنید و نگذارید چیزی در دلتان بماند.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

ایجاد تعادل در همه بخش های زندگی یکی از ملزومات زندگی شما است. امروز این فرصت را دارید تا روابط و دوستی های خود را سروسامان بدهید. غذاهای سالم میل کنید و تا حد امکان ورزش، شنا و یوگا انجام دهید. وقتی به ذهن و جسمتان به طور هم زمان رسیدگی و توجه کنید، موفقیت های بیشتری در کار و زندگی فردی خود شاهد خواهید بود. امروز عشقتان همه جانبه شما را حمایت می کند و از  نظر احساسی در بهترین وضعیت خواهید بود.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

در سکوت و یک گوشه خلوت خیلی خوب می توانید به خود و خواسته های خود فکر کنید. امروز فرصت خوبی برای این کار است. از سایه بیرون بیاید و به اطرافیان اعتماد بیشتری داشته باشید. با ایجاد تغییر در بخش هایی از زندگی و افکارتان می توانید طراوات تازه ای به زندگی ببخشید. آهسته و پیوسته به جلو پیش بروید و به ندای درونی قلب خود هم ایمان داشته باشید. هر چه دلتان می گوسد را گوش کنید و مطمئن باشید، ضرر نخواهید کرد. به یاد داشته باشید همیشه صداقت بهترین کلید موفقیت است.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

هیچ حسی در دنیا بالاتر از لذت بردن نیست. امروز حس های شما به قدری خوب و زیاد هستند که می توانید دنیا را زیر و رو کنید. به مسایلی فکر کنید که موجب شادی و خوشحالی شما می شوند و برای داشتن آنها بیشتر تلاش کنید. امروز فرصتی را به خود بدهید تا لذت های واقعی را کشف کنید. به خود و قلبتان ایمان داشته باشید و هر چه دلتان می گوید را انجام دهید. بهترین کار برای دور شدن از افکار منفی، حرف زدن است. با شریک عاطفی یا دوستان صمیمی در مورد خود، خواسته ها و ناراحتی هایتان حرف بزنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

یک پاکت دستمال کاغذی بردارید و به یک گوشه تنها بروید. با خودتان خلوت کنید و در مورد هر چه ذهنتان را آزار می دهد، فکر کنید. بلند فکر کنید و اشک بریزید. خالی کردن هیجانات منفی هیچ خجالتی ندارد. شما امروز تحت حمایت عشق و قلبتان هم هستید. احساسات واقعی خود را به زبان بیاورید. از اینکه حرف دلتان بزنید نیز هیچ هراسی نداشته باشید. حرف زدن کمک می کند تا راحت تر تصمیم بگیرید و خودتان هم حس بهتری داشته باشید. فنگ شویی و خلوت کنار محل کار، زندگی و حتی ذهنتان از جمله کارهایی هستند که امروز باید انجام دهید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

پیش از هر کاری و هر حرفی، خوب به آن فکر کنید. امروز زمان تغییر است. خوب است که حرف بزنید اما روی انتخاب همه واژه ها حساسیت به خرج بدهید تا تاثیرگذاری بیشتر و نتیجه بهتری داشته باشد. امروز با دوستان مونث ارتباط های بهتری خواهید داشت. در رفتار خود سیاست بیشتری به خرج دهید اما منظور این نیست که حس های واقعیتان را مخفی کنید. خودتان باشید اما خیلی هم ساده رفتار نکنید. امروز در ارتباط های خود با دوستان، متوجه مسایل تازه ای خواهید شد و تجربه های ارزشمندی کشف خواهید کرد.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

امروز انرژی زیادی دارید و می خواهید فعالیت های زیادی هم داشته باشید. توصیه می کنید از سایه و نقطه امنی که برای خود ساخته اید بیرون بیاید. با واقعیت ها رو به رو شوید و در مورد احساسات واقعی خود حرف بزنید. شما رویاپرداز خوبی هستید و می توانید با نیروی فکر برای آینده بهتر تصویرسازی های جالبی داشته باشید. همین کار را انجام دهید. به ندای درونی قلب خود هم ایمان داشته باشید. در ضمن، در مکالمه های خود با اطرافیان بسیار حواستان جمع باشد و بی گدار به آب نزنید. خیلی ساده و صادق بودن هم گاهی خوب نیست.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

دوست دارید مسایل تازه ای تجربه کنید؟ به راه های تازه بروید و دوستان جدید پیدا کنید؟ احتمالا از آغاز می ترسید و نمی دانید چطور باید این تغییرات را ایجاد کرد. بهتر است اول با خودتان خلوت کنید و ببینید دقیقا چه می خواهید و سپس به رویاها در ذهنتان پروبال بدهید. برای آنها برنامه ریزی کنید. با یوگا و مدیتیشن می توانید بیشتر ناخودآگاه خود را بشناسید و این شناخت، کلید موفقیت های آینده شما است. فقط باید بدانید چه می خواهید تا راه درست را پیدا کنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر