سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۱/۲۷

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – دوشنبه ۹۳/۱۱/۲۷

فال روزانه متولدین فروردین 

گاهی خوب است که همانند شاه یا ملکه رفتار کنید. به خودتان بیشتر اهمیت بدهید و شادی هایتان را با دیگران هم تقسیم کنید. امروز نشانه هایی برای رسیدن به آرزوهای کاری شما وجود دارد. فرصت ها را بشناسید و برای قاپیدن آنها لحظه ای درنگ نکنید. همکاری خود با همکاران را بیشتر کنید و بدانید کار گروهی نتیجه بسیار بهتری خواهد داشت. مشورت با دیگران و به اشتراک گذاشتن ایده ها، چیزی از شما کم نمی کند. پس ترس های این شکلی را دور بریزید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر در سفر هستید یا قرار است برای یک سفر برنامه ریزی کنید، به جای تمرکز روی مقصد، به مسیر فکر کنید. به اینکه از زیبایی های راه هم لذت ببرید. این در مورد زندگی واقعی هم مصداق دارد، اگر برنامه های بزرگی در سر دارید، فقط به اینکه به آن برسید فکر نکنید، بلکه در مسیر و مدتی که در تلاش برای تحقق رویاها هستید هم از زندگی و تحولات لذت ببرید. رویاپردازی یکی از ترفندهای خوب برای شاد بودن است. با نگاه خوشبینانه به همه چیز نگاه کنید و با اطرافیان نیز ارتباط بیشتر و بهتری داشته باشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

امروز خیلی خوب می توانید رازهای درونی خود را حل و فصل کنید. همه مسایلی که مانع رشد شما شده را کشف کنید و برای برطرف کردن آنها تلاش کنید. شاید در این خودشناسی، چهره ای از خود بیرون بکشید که تاکنون ندیده اید و برای خودتان هم جالب است. رسیدن به اهداف بسیار خوب است اما این گونه هم نیست که همه چیز را فدای یک هدف کنید. از زندگی و ارتباط ها لذت ببرید و در کنارش برای اهداف خود هم تلاش کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

امروز برای خودتان ارزش و احترام بیشتری قایل شوید تا دیگران هم همین طور با شما رفتار کنند. امروز خیلی به کسی که امیدهای زیادی به او دارید، مطمئن نیستید. خیلی دوست دارید بدانید آیا این فردی که انتخاب کرده اید برای شما مناسب است یا خیر. برای این موضوع بهتر است از او مستقیما سوال کنید. مسایلی که در ذهنتان هست را بپرسید تا بهتر بتوانید فکر و تصمیم گیری کنید. این کار شاید سخت باشد اما برای اینکه وابسته فرد اشتباهی نشوید، بسیار مهم است.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز بهتر است صادق باشید و به واقعیت ها اعتراف کنید. شاید از اینکه مورد قضاوت دیگران قرار بگیرید، هراس داشته باشید. کاملا هم طبیعی است اما این کار برای بهبود روابط بسیار مناسب است. با این کار می توانید دیگران را تحت تاثیر قرار دهید. در محل کار  همکاری خود را بیشتر کنید تا هم کارها سریع تر پیش بروند و هم دوستان بیشتری برای خود پیدا کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

پیش از اینکه واقعیت ها را ببینید و آنها را لمس کنید، نباید وارد رابطه عاشقانه بشوید. اگر این طور رفتار کنید، خودتان هم لذت نخواهید برد. هیجانات و اشتیاقات خوب هستند اما باید آنها را کنترل کنید. هر سوالی که در ذهن دارید را از طرف مقابلتان بپرسید و با تلفیق عقل و عاطفه، وارد رابطه عاطفی بشوید. در این چند روز درگیر همین افکار و مسایل خواهید بود اما پس از سه روز دوباره به همان روند همیشگی کار و تلاش های موفق خود باز می گردید. نگران چیزی نباشید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

حس می کنید ارتباط های شما دیگر مثل قبل نیستند؟ این یک حس موقتی است و خیلی زود و در چند روز آینده برطرف خواهد شد. به این فکر کنید که لازم نیست همه وقت خود را برای دیگران بگذارید و در خدمت آنها باشید. با تغییر نگاه به زندگی همه چیز خیلی بهتر خواهد شد. مسایل کوچک و بی اهمیت را دور بریزید و به خودتان ایمان داشته باشید. هیجانات و شادی ها را در کوچک ترین اتفاق های زندگی هم می توان لمس کرد. این را هم بدانید که خیلی سریع به حس های خوب همیشگی خود بر می گردید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

شما امروز حس مسوولیت پذیری بالایی دارید و همین مساله موجب می شود تا به اطرافیان و دوستان نزدیک نشان دهید تا چه اندازه برای آنها ارزش و احترام قایل هستید و دوست دارید همه جانبه به آنها کمک کنید. کارهای خود را تمام و کمال انجام دهید. در میان راه پشیمان نشوید و نصفه‌نیمه کارهای خود را رها نکنید. شاید در ابتدا برخی مسایل برایتان دشوار باشد اما در انتهای روز اوضاع بهتر خواهد شد و روی آرامش را خواهید دید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

امروز، مسایل کاری برایتان بسیار مهم خواهد بود و با انرژی و مسوولیت‌پذیری زیادی کارهای خود را انجام خواهید داد. دوست دارید این احساسات تا ابد ادامه داشته باشند و با خیال راحت و مثبت‌اندیشی کارهای خود را به انجام برسانید. با اطرافیان ارتباط بهتری برقرار کنید و با آنها همکاری بیشتری داشته باشید تا ساعات شاد و خوبی در انتظارتان باشد.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

خوش‌شانسی و زیبایی‌شناسی در طالع شما نشسته است. با کاریزمای درونی خود می توانید نظر اطرافیان را به خود جلب کنید. دوستی، مهربانی، همکاری و درک بیشتری داشته باشید و برای انرژی دادن به دوستان یک لحظه هم معطل نکنید. از موضوعات ریسکی و هیجانی دوری کنید تا در جمعی که حاضر هستید، با کسی دچار مشکل نشوید. امروز از صبح تا بعدازظهر  مشغول کار خواهید بود و پس از آن می توانید با دوستان یا با عشقتان، لحظه های شادی را در کنار هم تجربه کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

در تمرکز کردن مشکل دارید؟ امروز بهتر است برای خود زمان بندی کنید و بخشی از روز را به فکرهایی که ذهنتان را مشغول کرده بپردازید و بقیه روز را به کارهایتان برسید. به این ترتیب، با کیفیت و سرعت بیشتری کارهای خود را به انجام خواهید رساند. در ساعات انتهایی روز، لحظه های شادی در انتظار شما خواهد بود و می توانید به مسوولیت پذیری خود بازگردید. خودتان را مجبور نکنید که در همه طور روز پرانرژی باشید. گاهی لازم است ساعاتی را به فکر و استراحت سپری کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

کارهای گروهی برای شما بسیار مفیدتر و نتیجه‌بخش تر هستند. افرادی که کارایی بالا و ایده های خلاقانه دارند را پیدا و با آنها وظایف خود را تقسیم کنید. شاید در ابتدای روز دچار سردرگمی باشید و ندانید چگونه کارهای را آغاز کنید، اما پس از چند ساعت به حالت عادی باز خواهید گشت و اتفاقا لحظه های شاد و پر از کارهای مفیدی را تجربه خواهید کرد. اگر احساس کردید کسی که برایتان مهم است، به شما توجه خاصی پیدا کرده، خودی نشان دهید تا او نیز شهامت بیان احساسات خود را پیدا کند.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر