سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – سه شنبه ۹۳/۱۱/۲۸

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | یک نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – سه شنبه ۹۳/۱۱/۲۸

فال روزانه متولدین فروردین 

امروز بیشتر زمان خود را برای یادگیری مسایل کامپیوتری یا استفاده از وسایل الکترونیک اختصاص دهید. حتی اگر حوزه کاری شما متفاوت است، از این تکنولوژی برای چت با دوستان، دانلود موسیقی یا وب‌گردی استفاه کنید. امروز تا می توانید در جمع دوستان باشید و با آنها در مورد موضوعات فنی حرف بزنید. شاید بتوانید یک پروژه عالی را با هم آغاز کنید.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز این توانایی را دارید تا میان قلب و ذهن خود تعادل برقرار کنید و هر دو آنها را با هم در یک راستا قرار دهید. احتمالا امروز همه چیز ۱۸۰ درجه با روزهای قبل فرق خواهد داشت. در مورد کارهای خود فکر کنید و ببینید با چه روشی می توانید بهترین نتیجه را از آن کسب کنید. خلاقیت در کار و تغییر روش های همیشگی به شما کمک می کند تا استایل جدیدی از کار را درک کنید که برای پیشرفت شما بسیار مفید است.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

جوینده، یابنده است. امروز در فاز فلسفه و مسایل عرفانی و چیزهایی که فکرتان را مشغول می کنند، هستید. برای اینکه هیجان دانستن خود را ارضا کنید، به کتابخانه بروید و در مورد مسایلی که در سر دارید، مطالعه کنید. شاید در اینترنت هم مقاله های کاربردی پیدا کنید. بعدازظهر را به دوستان اختصاص دهید و در میان آنها باشید. حرف زدن با آنها باعث می شود تا دید تازه ای به اطرافیان پیدا کنید و چیزهایی را متوجه شوید که تاکنون از آنها خبر نداشته اید.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

جاذبه و قدرت تاثیرگذاری شما امروز زیاد است. از این نعمت برای خودنمایی در جمع های کاری یا دوستانه بهره بگیرید. خیلی خوب می توانید میان همه چیز تفکیک قایل شوید و خوب را از بد تشخیص دهید. درک شما از اطرافیان و حرف ها و رفتارهای آنها نیز زیاد است. این را بدانید که امروز مردم دوست دارند خودشان را به شما نزدیک کنند و به یکی از دوستان نزدیک شما تبدیل شوند. اما پیش از اینکه وارد هرگونه رابطه ای شوید، به آن و فردی مقابل فکر کنید و ببینید آیا این دوستی درست است، یا خیر!

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

اگر همیشه زبان به دهان گرفته اید و صدایتان در نیامده است، امروز وقتش رسیده کمی دهان باز کنید و با سیاست و حواس جمع، حقایق را بیان کنید. امروز باید برخی سوتفاهمات و مشکلات اساسی را از ریشه حل کنید و این وضعیت را ادامه ندهید. اما این را نیز در نظر داشته باشید که دیگران به اندازه شما از ریز مسایل آگاه نیستند و حرف های شما باید طوری باشد که برای آنها سوبرداشت ایجاد نشود. از افراد قابل اعتماد هم در این راستا می توانید کمک بگیرید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

امروز کائنات به شما کمک می کنند تا از روند همیشگی زندگی خود بیرون بیایید و کارها را طوری سازمان دهی کنید که بیشتر به سوی موفقیت پیش بروند. امروز می توانید برای خرید خانه یا ماشین پول های خود را کنار بگذارید.  به جای اینکه بودجه خود را در مسیر اشتباه خرج کنید، از آنها برای پیشرفت زندگی استفاده کنید. امروز می توانید از تکنولوژی برای ارتباط بیشتر با دوستان، دانلود نرم‌افزارهای تازه یا موسیقی های دلخواه استفاده کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

آیا عادت کرده اید حرف هایتان را در دلتان و ایده هایتان را در سرتان نگه دارید؟ از این کار دست بردارید و امروز سعی کنید هیجان های درونی خود را بیرون بریزید. البته بی گدار هم به آب نزنید و با سیاست و حواس جمع این کار را انجام دهید. شما فکرهای خوبی در سر دارید که باید آنها را با دنیا در میان بگذارید. در انتظار چه هستید؟ با کمک تکنولوژی دایره دوستان خود را بزرگ تر کنید. یا با دوستان صمیمی امشب دور هم جمع شوید و با هم در مورد آغاز یک کار تازه یا انجام یک پروژه هنری همفکری کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

امروز باید سیستم رفتاری و فکری خود را به‌روزرسانی کنید. پیش از هر چیز این را بدانید که امروز باید حسابی مراقب خرج و مخارج خود باشید. پول هایتان را برای خرید وسایلی که نیاز ندارید، خرج نکنید. سپس در جمع دوستان باشید. از انرژی آنها برای بهتر شدن حالتان کمک بگیرید. از طریق تکنولوژی یا ابزار الکترونیک، امروز می توانید تغییرات خوبی در زندگی خود ایجا کنید. مثلا مطالعه مقاله های مورد نیاز برای پیشرفت کار، یا آشنا شدن با افرادی که شما را از موقعیت کنونی خارج می کنند و باعث پیشرفت می شوند.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

به لطف انرژی های خوبی که کائنات در اختیار شما قرار داده است، می توانید رابطه عاطفی خود را وارد فاز جدیدی کنید. بیشتر به هم نزدیک شوید و این آشنایی را رسمی تر کنید. البته این ارتباط نزدیک و خوب می تواند در حوزه کاری هم مصداق داشته باشد. به این مفهوم که با همکاران یا دوستان خود، پروژه ای را به طور مشترک آغاز کنید. سینرژی فعالیت های گروهی به بهبود حال روحی و انجام بهتر کارها به شما کمک شایانی می کند.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

به شما تبریک می گوییم. امشب می توانید موقعیت خود را در کار یک قدم جلوتر ببرید و تجربیات عالی داشته باشید. ذهن و دلتان را با هم یکی کنید و مطمئن باشید زندگی به آن دشواری که تصور می کنید. نیسیت. خیلی مسایل به طرز فکر شما بستگی دارد. اینکه بتوانید راه درست را در زمان مناسب پیدا کنید، بزرگ ترین قدمی است که می توانید در جهت بهبود زندگی خود بردارید. همکاری با دیگران کلید موفقیت است. در ضمن، بودجه مالی خود را نیز در نظر داشته باشید و پول هایتان را بیهوده خرج نکنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

«سازش»؛ بهترین واژه ای است که می تواند به شما کمک کند تا ارتباط خود با دوستتان را درست کنید. اگر مسایل موجب آزار یا ناراحتی شما هستند، به جای اینکه ما نیز همچون طرف مقابل روش دعوا و مشاجره را برگزینید، به راهی متفاوت فکر کنید. اگر شما آرام باشید، این وضعیت  هم خیلی خوب و درست پیش خواهد رفت. امروز زمان مناسبی برای آغاز پروژه کاری یا هنری با دوستان است. همکاری خود را بیشتر کنید. وقتی شما به اطرافیان احترام بگذارید، از آنها احترام دریافت خواهید کرد.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

هشدار وابستگی احساسی! امروز خیلی مراقب باشید که به شریک عاطفی خود وابستگی روحی پیدا نکنید. در این مواقع فقط اعتماد به نفس خود را از دست می دهید و همه کارها خارج از محدوده عقل انجام می شوند که اصلا خوب نیست و اثرات بدی در زندگی فردی شما خواهد داشت. با کار یا مطالعه سر خود را گرم کنید. اگر هم مجرد هستید و امروز قرار است نخستین قرار خود را داشته باشید، مراقب باشید زیاد از حد هیجان زده و مشتاق نباشید. همه چیز را در یک وضعیت نرمال مدیریت کنید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر