سایت کوچولوفود افتتاح شد

با سلام و درود بر همراهان کوچولو...

با تلاش و همراهی یک کادر مجرب و با تجربه در زمینه فینگرفود ، سایت جدیدی به نام کوچولوفود طراحی و ایجاد کردیم.

سایت کوچولوفود ، فروشگاه فروش آنلاین نیازهای دورهمی نظیر فینگر فود ، دسر ، سالاد ، مزه و ... می باشد.

کوچولوفود دارای نماد اعتماد از وزارت صنعت معدن و تجارت است و زیر نظر مستقیم کوچولو فعالیت میکنم و انشالله بهترین در نوع خود خواهد شد

حتما از این سایت زیبا و مفید دیدن و خرید کنید:

www.KocholoFooD.com

...

از کوچولو ، کوچولوفود به دنیا آمد...

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۱/۲۹

دسته بندی: فال روزانه | نویسنده : احمد کوچولو | بدون نظر

  

 любовь فـال روزانـه اختصاصـی سایـت کـوچـولـو любовь

فال روزانه – چهارشنبه ۹۳/۱۱/۲۹

فال روزانه متولدین فروردین 

این را می دانید که با تنهایی به هیچ جا نمی توانید برسید. امروز فرصت های تازه و متفاوتی برای شما پیش می آید و ارتباط های اجتماعی تازه ای پیدا خواهید کرد که بسیار سودمند هستند. با عشقتان برای وارد کردن انسان های جدید به دایره دوستانتان مشورت کنید. اگر هم مجرد هستید، برای ملاقات با افرادی که برایتان جذابیت دارند، تحقیق کنید. هر کدام که جذابیت بیشتری برایتان داشت، انتخاب کنید و با او قرار ملاقات بگذارید. امروز زمان تغییر خواسته ها و دیدگاه هاست. همه آن هم در سایه ملاقات های تازه میسر خواهد شد.

kocholo part  
فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز دایم در شرکت هستید و همه حواس و فکر و ذهنتان کار است. این فرصت را هم دارید تا حسابی خودتان را نشان دهید و یک قدم جلوتر از موقعیت کنونی خود قرار بگیرید. انرژی شما همانند سوخت جت عمل می کند و شما را به ستاره ها می رسانند. قدر این لحظه ها را بدانید. برای اهداف بلند مدت خود برنامه ریزی کنید. اگر هم کار کنونی خود را دوست ندارید، با تحقیق دنبال چیزی باشید که با روحیه شما سازگاری بیشتری دارد تا بتوانید پله های ترقی را طی کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین خرداد

در ماه گذشته شاید فرصت یک سفر خارجی برایتان مهیا شده بوده که به هر دلیلی نرفته اید. امروز دوباره این فرصت برایتان مهیا می شود. از این فرصت دوباره استفاده کنید. زندگی را در مسیر تغییر قرار دهید. شما باید با تغییر روتین های زندگی و دیدگاه های خود راهی که برای پیشرفت برایتان درنظر گرفته شده است را تشخیص دهید. در محل کار فرصت های خیلی خوبی برای شما مهیا می شود. آنها را نادیده نگیرید و ساده از کنارشان رد نشوید. اگر مجرد هستید، با نیمه گمشده خود امروز ملاقات خواهید کرد.

kocholo part

فال روزانه متولدین تیر

خودتان را برای پیشرفت در کار و ارتقا گرفتن آماده کنید. امروز کائنات موقعیت شما را در بهترین وضعیت تعریف کرده و خودتان هم باید با فرصت شناسی و سخت کوشی بیشتر، به آنجایی که شایستگی آن را دارید، برسانید. احتمالا امروز همکار جدید یا فرصت سرمایه گذاری جدید پیش روی شما قرار خواهد گرفت. چشمانتان را باز کنید تا پول بزرگی که جلوی پایتان می افتد را ببینید و بردارید.

kocholo part

فال روزانه متولدین مرداد

امروز پس از مدت ها رابطه عاطفی شما در وضعیت تازه و بسیار دلپذیری قرار خواهد گرفت و از این وضعیت بسیار لذت خواهید برد. امروز خیلی خوب نیازهای واقعی خود از عشق را درک خواهید کرد و به این ترتیب نه تنها خودتان که عشقتان نیز حال بهتری خواهید داشت. اگر مجرد هستید، احتمالا یک فرد خاص که برای شما نیز ارزش بسیاری دارد، به شما نزدیک تر خواهد شد و این آغاز برای یک رابطه عالی است. البته پیش از وارد شدن به هر رابطه ای، عاقلانه در مورد همه چیز فکر کنید و سپس بله بگویید.

kocholo part

فال روزانه متولدین شهریور

در این ماه، فشار کاری یا مسوولیت های زیادی را تحمل کرده اید. اما امروز ورق بر می گردد و بالاخره پس از مدت ها، آرامش و روند آهسته ای را تجربه خواهید کرد. این آرامش به شما فرصت خلاقیت بیشتر می دهد. خودتان را برای یک آینده بهتر مهیا کنید. برای اهداف طولانی مدت برنامه ریزی کنید و ذهنتان را از هر نوع استرسی خالی کنید. در کنار عشقتان ریلکس باشید. این را بدانید که شادی و تغییرات مثبت بزرگی در انتظار شما هستند و خیلی زود در زندگی خودشان را نشان خواهند داد.

kocholo part

فال روزانه متولدین مهر

امروز همه چیز وارد مرحله تازه می شود. کار و احساسات شما تغییرات مثبتی را شاهد خواهند بود. خیلی خوب می توانید مهارت هایتان را در محل کار نشان دهید و دیگران را متوجه استعدادهای خود کنید. مطمئن باشید این از چشم مدیران دور نمی ماند و ارتقا شغلی چشمگیری در انتظار شما خواهد بود. امروز باید حواستان را جمع نگه دارید. از مسایلی که شما را می ترسانند دوری کنید تا ذهنتان آزاد باشد و بتوانید خلاقیت های خود را روی کاغذ پیاده کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین آبان

هیچ جا خانه خود آدم نمی شود. امروز توجهات بسیار را به خود جلب خواهید کرد. با اینکه ماه سختی را پشت سر گذاشته اید، اما امروز آغاز زمان آرامش و رهایی است. شهامت این را داشته باشید که وارد رابطه تازه بشوید. اگر تنها و مجرد هستید، امروز فرد خاصی به شما نزدیک می شود که همه جانبه برای شما مناسب است. ساده از این موضوع نگذرید و با کمی فکر، وارد رابطه بشوید. این آشنایی، ذهن، فکر و سبک زندگی شما را تغییر می دهد و فرصت های عالی و تغییرات بزرگی در اختیار شما قرار خواهد داد.

kocholo part

فال روزانه متولدین آذر

در طول هفته های گذشته دایم با عشقتان سر ارتباط ها و دوستی هایتان با هم اختلاف و مشاجره داشته اید. امروز بالاخره این بحث ها تمام می شوند و با هم به تفاهم می رسید و می توانید لحظه های شاد و آرامی را در کنار هم تجربه کنید. اگر تنها هستید، امروز فرد خاصی وارد زندگی شما می شود. او شبیه شما نیست و همین تفاوت برای هر دوی شما بسیار عالی است زیرا به واسطه آن در زندگی و طرز فکر شما تغییرات بزرگی ایجاد می شود. امروز شهامت و درک شما زیاد است و می توانید خیلی راحت به خیلی مسایل اعتراف یا سوتفاهم ها را برطرف کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین دی

امروز بیشتر روی این مساله متمرکز هستید که از عشق چه می خواهید و اصلا درکتان از مساله در چه جهتی قرار دارد. امروز وارد مرحله تازه ای از زندگی می شوید. مانند این است که وارد مرحله دوم یک بازی می شوید که بسیار خوب است. سختی را پشت سر گذاشته اید و زمان تفریح، آرامش و شادی است. با عشقتان تفاهم بیشتری خواهید داشت. در محل کار خیلی خوب می توانید مهارت های خود را نمایش دهید و حتی به واسطه آنها پاداش یا اضافه حقوق دریافت کنید. راه بروید و حرف بزنید و خیالتان راحت باشد که اشتباهی از شما سر نخواهد زد.

kocholo part

فال روزانه متولدین بهمن

در طول ماه گذشته رابطه شما با عشقتان با کمی مشاجره یا دلخوری همراه بوده است. اما امروز همه آنها برطرف می شوند. به واسطه درک و شهامت زیادی که امرو زدارید، خیلی خوب عشقتان را درک خواهید کرد و او را برای فاز تازه ای از رابطه آماده خواهید کرد. اگر مجرد هستید، امروز با فردی آشنا می شوید که بهترین گزینه است. او تغییرات بزرگی در فکر و زندگی شما ایجاد می کند و مسیرهای میان‌بر پیشرفت را به شما نشان خواهد داد. ارتباط هایتان را بیشتر کنید تا فرد موردنظر را در میان انسان های تازه، پیدا کنید.

kocholo part

فال روزانه متولدین اسفند

وارد مرحله دوم زندگی شده اید. تا الان هر چه قدر سختی کشیده و تلاش کرده اید، کافی است. امروز در سرازیری قرار می گیرید و نتیجه تلاش هایتان را دریافت خواهید کرد. اضافه حقوق یا ارتقا شغلی در انتظار شما است. اگر از شغل خود راضی نیستید، امروز فرصت کاری عالی ای پیشنهاد می شود که نباید سریع آن را رد کنید. اگر مجرد هستید، حتما دوستی های خود را بیشتر کنید. با انسان های متفاوت رابطه برقرار کنید. آنها چشم‌اندازهای تازه ای از زندگی را به شما نشان می دهند که تاکنون به آنها واقف نبوده اید.

kocholo part

сердечкоهر روز با  فال روزانه با شما هستیمсердечко

kocholo part

برچسب ها :


ارسال نظر